FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi Francuzi z Anglikami to niezbyt ze względów historycznych :D
19
@Nano22 robi wrażenie ale znajdą się tacy co to podważa tak jak wszystko co z nim związane pewnie
0
@Worny Pedri
Real 0-4
Nie wiem, może Eintracht
Gavi/Aubameyang
Nie jakis ogromny ale więcej oczekiwałem od Depaya
Aubameyang
Depay
Tak z pamięci to przypomina mi się Alba vs Atletico, zapomniałem o Pedrim z Sevilla
0
@BART97 może nie w każdym ale w Realowi mistrzostwo wyrwał, same Atletico bez niego nie miałoby tego tytułu
0
Jak City przegra tego mistrza to naprawdę uwierzę w jakiegoś mojego pecha kibicowskiego bo to czasami się tak układa że głowa siada
1
@Roobo we wszystkich myślę 30-35
0
@Pilka_jest_okragla 6 max 7/10
6
@DLFCB Yaya Toure to był czołg, jak ruszył to nie do zatrzymania
1
@Bykunn matko wszystko tak dosłownie xD oczywiste że nie zawsze ale w jego najlepszych latach bardzo często tak było, dla mnie mimo że szanuje Modricia i uważam ze jest obecnie czołowym pomocnikiem no to porownywanie go do Iniesty/Xaviego czy Zidane'a czyli w moim mniemaniu topu pomocników to jednak spora przesada
0
@Messibestplayerintheworld nie no, nie ma mowy, nie bedziemy się dawać na kasę
1
@Bykunn no podchodzili i zostawali bo Andres ich balansem ciała wkręcał w ziemię
0
@masq @Sau_Ron jak jesteście w miarę doinformowanymi kibicami to doskonale wiecie że w Barcelonie dobre interwencje to jedno ale tutaj bramkarz musi jednak chociaż na przyzwoitym poziomie grac nogami, chyba że chcecie później oglądać w akcji gościa jak Neto czy Donnarumma który rozgrywac piłki zbytnio nie potrafi i któremu podczas narzucenia pressingu zabiera piłkę Benzema czy inny napastnik.
P.S żeby było jasne, mnie postawa Ter Stegena tez od dłuższego czasu drażni i wątpię (chociaż chciałbym) żeby wrócił do topowej formy
3
No jakbym miał wybierać kogo wolałbym odpalić to wybrałbym odejście Ter Stegena niż FdJ, jednak nie mam pojęcia kto mógłby profilem u nas Matsa zastąpić, z drugiej strony Frenkie nie do końca spełnił oczekiwania i można wyciągnąć za niego super pieniądze. Ciekawe lato się zapowiada
1
@Pawel13sz święte słowa, w sumie trochę smutne ze tak jak Leo usunął się z topowej gry po odejściu z Barcelony tak samo Hudson od komentatorki :/
1
@Pawel13sz a dobra bo myślałem że coś innego szykują, a gifa dobrze znam :D
0
@AmigoBlancos nie byłaby bo Liverpool jakby musiał to wbiłby i 5
1
@Pawel13sz a o jakim oni powrocie mówią jako uczczenie Luisa
2
@AmigoBlancos rozważania o pierdołach, że wam się chce xD
1
@Jakchcesz a jednak, w sumie tez nam dupę uratował bo po faulu na nim wyleciał Lehmann a wszedł fantastyczny Almunia xD
1
@Jakchcesz luźno ;)
1
@Jakchcesz on w 2006 roku był MVP? Rękę bym dał sobie uciąć że tytuł przypadł komuś z dwójki Eto/Larsson z naciskiem na tego drugiego, swoją drogą to chyba jedna z najlepszych zmian w historii jeśli oczywiście można to jakoś klasyfikować, przewrócił ten finał do góry nogami Henryk
1
@doc chyba żartują xD
0
@AmigoBlancos taki legendarny ze nikt tego nie pamięta xD
1
@PatrychoO Valencia/Real Betis bo do tych klubów czuję lekką sympatię ale obecnie ze względu na styl gry bliżej mi do Betisu
1
@Pilka_jest_okragla pokazał klasę, brawo
0
@Jestjakjest to było coś przerażającego, najważniejsze ze zdrowy jest i nadal czaruje na boisku, oby juz było z nim dobrze
2
@Emhyr swoją drogą to jest terminator, ledwo się ogarnął i juz chciał sprinta do obrony robić, ten gość musi być legendą tego klubu
25
Jak widziałem nieprzytomnego Araujo to naprawdę się wystraszyłem bo sytuacja Eriksena chyba nigdy z głowy nie wyjdzie, jeszcze tamci nie umieli go włożyć do karetki tragedia
0
@DamianBarcaCule byłoby fajnie ale jakoś wątpię by zgubili punkty po drodze
0
@takisobiektos komu dobrze temu dobrze