0

@DaPidejpi Francuzi z Anglikami to niezbyt ze względów historycznych :D

19

@Nano22 robi wrażenie ale znajdą się tacy co to podważa tak jak wszystko co z nim związane pewnie

0

@Worny Pedri
Real 0-4
Nie wiem, może Eintracht
Gavi/Aubameyang
Nie jakis ogromny ale więcej oczekiwałem od Depaya
Aubameyang
Depay
Tak z pamięci to przypomina mi się Alba vs Atletico, zapomniałem o Pedrim z Sevilla


0

@BART97 może nie w każdym ale w Realowi mistrzostwo wyrwał, same Atletico bez niego nie miałoby tego tytułu

0

Jak City przegra tego mistrza to naprawdę uwierzę w jakiegoś mojego pecha kibicowskiego bo to czasami się tak układa że głowa siada

1

@Roobo we wszystkich myślę 30-35

0

@Pilka_jest_okragla 6 max 7/10

6

@DLFCB Yaya Toure to był czołg, jak ruszył to nie do zatrzymania

1

@Bykunn matko wszystko tak dosłownie xD oczywiste że nie zawsze ale w jego najlepszych latach bardzo często tak było, dla mnie mimo że szanuje Modricia i uważam ze jest obecnie czołowym pomocnikiem no to porownywanie go do Iniesty/Xaviego czy Zidane'a czyli w moim mniemaniu topu pomocników to jednak spora przesada

0

@Messibestplayerintheworld nie no, nie ma mowy, nie bedziemy się dawać na kasę

1

@Bykunn no podchodzili i zostawali bo Andres ich balansem ciała wkręcał w ziemię

0

@masq @Sau_Ron jak jesteście w miarę doinformowanymi kibicami to doskonale wiecie że w Barcelonie dobre interwencje to jedno ale tutaj bramkarz musi jednak chociaż na przyzwoitym poziomie grac nogami, chyba że chcecie później oglądać w akcji gościa jak Neto czy Donnarumma który rozgrywac piłki zbytnio nie potrafi i któremu podczas narzucenia pressingu zabiera piłkę Benzema czy inny napastnik.
P.S żeby było jasne, mnie postawa Ter Stegena tez od dłuższego czasu drażni i wątpię (chociaż chciałbym) żeby wrócił do topowej formy

3

No jakbym miał wybierać kogo wolałbym odpalić to wybrałbym odejście Ter Stegena niż FdJ, jednak nie mam pojęcia kto mógłby profilem u nas Matsa zastąpić, z drugiej strony Frenkie nie do końca spełnił oczekiwania i można wyciągnąć za niego super pieniądze. Ciekawe lato się zapowiada

1

@Pawel13sz święte słowa, w sumie trochę smutne ze tak jak Leo usunął się z topowej gry po odejściu z Barcelony tak samo Hudson od komentatorki :/

1

@Pawel13sz a dobra bo myślałem że coś innego szykują, a gifa dobrze znam :D

0

@AmigoBlancos nie byłaby bo Liverpool jakby musiał to wbiłby i 5

1

@Pawel13sz a o jakim oni powrocie mówią jako uczczenie Luisa

2

@AmigoBlancos rozważania o pierdołach, że wam się chce xD

1

@Jakchcesz a jednak, w sumie tez nam dupę uratował bo po faulu na nim wyleciał Lehmann a wszedł fantastyczny Almunia xD

1

@Jakchcesz luźno ;)

1

@Jakchcesz on w 2006 roku był MVP? Rękę bym dał sobie uciąć że tytuł przypadł komuś z dwójki Eto/Larsson z naciskiem na tego drugiego, swoją drogą to chyba jedna z najlepszych zmian w historii jeśli oczywiście można to jakoś klasyfikować, przewrócił ten finał do góry nogami Henryk

1

@doc chyba żartują xD

0

@AmigoBlancos taki legendarny ze nikt tego nie pamięta xD

1

@PatrychoO Valencia/Real Betis bo do tych klubów czuję lekką sympatię ale obecnie ze względu na styl gry bliżej mi do Betisu

1

@Pilka_jest_okragla pokazał klasę, brawo

0

@Jestjakjest to było coś przerażającego, najważniejsze ze zdrowy jest i nadal czaruje na boisku, oby juz było z nim dobrze

2

@Emhyr swoją drogą to jest terminator, ledwo się ogarnął i juz chciał sprinta do obrony robić, ten gość musi być legendą tego klubu

25

Jak widziałem nieprzytomnego Araujo to naprawdę się wystraszyłem bo sytuacja Eriksena chyba nigdy z głowy nie wyjdzie, jeszcze tamci nie umieli go włożyć do karetki tragedia

0

@DamianBarcaCule byłoby fajnie ale jakoś wątpię by zgubili punkty po drodze

0

@takisobiektos komu dobrze temu dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?