FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ViscaBarca123 juz wyroki pozapadały, czekam aż uwierzą w romans Pique ze świętym Mikołajem
14
@FioletoweOczy nawet jakby ograli wszystkich po kolei to zawsze jakies ale xD
3
@kuz tak, ale to juz nabierało takich rozmiarów że można było zgłupieć, oby ozdobił tą karierę mistrzostwem świata
9
Argentyna w takiej formie ma szanse na MŚ, a Messi pokazał że nazywanie go ,, leśnym dziadkiem" to duża obraza. Brawo
0
@Sulimo wszystkie poza słodkimi top
1
@paweldunajecfcb świetna książka, ścisły top jeśli o biografie chodzi
1
@Fan_Ernesto_Vaverde fan Barcelony ale z rodzaju ,,obiektywnych" na siłę co akurat nie jest jakaś zaletą :p
5
@Cule1234 króciutko z pajacem
0
@Mow_mi_Douglas w Polsce jest znacznie więcej sympatyków Realu i CR7, nie tylko wśród dziennikarzy także nie ma się co dziwić, zresztą nawet ta ostatnia wypowiedź to stwierdzenie faktu a Polacy już wyzywają i wzywają Jacka Góralskiego by mu karierę na mundialu zakończył, prymitywy
2
@KrwawiaceoczyVEB Bartomeu to agent Pereza ewentualnie antybarcelonista, innego wytłumaczenia na takie chore pensje nie ma
2
@PatrychoO fajnie by było jakby wyszedł mu mundial, mimo obecnej formy to w kadrze strzelał
1
@DonMatteo901 Valverde był dobrym trenerem coś ty
0
@Kamiloza91 no normalnie, mało razy wygrywali w ostatnich latach?
0
@Emhyr 50 to przeginka trochę
1
@Borry mieliśmy dwa tygodnie takiego nazwijmy dołka, i akurat nam to wypadło na Atleti, wielka szkoda tego bo to był na spokojnie zespół do obrony LM. 11/12 to pokaz nieskuteczności z naprawdę słabą Chelsea, nie mówiąc o 09/10 i błędach sędziego z Interem, choć w 08/09 było to po naszej stronie
2
@Kamiloza91 no pewnie Real jak zwykle
0
@kkbarca szkoda że Marcelo nie wezmą xD
1
@Colon Kroos gwiazdorzy coś
1
@Kapitan hawk i właśnie za tamtą sektę nie trawie tego klubu na czele z tym pajacem co wygrał ostatnio puchar sołtysa, jeszcze ten palec włożony w oko Vilanovie
1
@Kapitan hawk ja go jeszcze kojarze za brutalne wejście w Fabregasa w Superpucharze 11/12, niemniej to jest jeden z tych nielicznych z Realu których darzę jakimkolwiek szacunkiem w przeciwieństwie do zwierząt jak Ramos, Pepe czy nawet Xabi Alonso
0
@Bogan @Rewolucja123 spodziewałem się takich odpowiedzi, niemniej za Lucho chociaż potrafiliśmy się podnieść po 4-0, 0-7 to wstyd ale wtedy to jednak wiele czynników wpłynęło na taki wynik, Bayern był potężny a drużyna była przybita chorobą Tito. Za Ernesto te porażki to nie dość ze częściej, to na własne życzenie gdzie wszystko było na tacy
0
@Pawlak1992 bardzo ciężki wybór między Realem 15/16 a Chelsea 11/12
3
@Emhyr pomyśleć że są takie gałgany które tak na poważnie uważają
7
@KrwawiaceoczyVEB kto tęskni ten tęskni, od niego zaczęło się to frajerzenie na potęgę
0
@clyde po prostu przyzwyczajenie, najgorzej było w 2017 jak bronili LM
0
@PatrykBarca jedyny pozytyw to utarcie nosa kibicom Liverpoolu, dobre i to
0
@Destroyer_of_Worlds zapominacie o Realu 15/16
4
Do przewidzenia, mi się tylko śmiać chciało z osób które były takie pewne tego Liverpoolu, juz nie takie drużyny miały ich tyle razy pokonać, sam się na tym przejechałem w przeszłości i wolałem sobie tych nerwów oszczędzić co wam w sumie polecam jak będzie kiedykolwiek podobna sytuacja
1
@cules100pro pierwsze swiadome kibicowanie to początek Guardioli w 2008/2009 i porażka z Wisłą 1-0 xD
5
To był prawdziwy szef, przydałby się nam taki do pary z Araujo jak Masche :D