FajfusLodowy
Dołączył/a: październik 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Laminedependencia Wiadomo. Ja łudzę się na Grimaldo za 20 mln do nas
0
@Eto'o9 R10 Ale Konate do nas to by było coś. Jeszcze jakby Araujo odpalić. Marzenie
2
@Spider_Man Futurama, cytat z Fry'a
1
@Pawlak1992 No tak. I mnie to denerwuje
1
Jak to jest, że Real sprowadza Konate, Bernardo, Dumfriesa za łącznie 20 mln sumy odstępnego. My mamy Gordona za 80 mln.
0
Ktoś oglądał premier league i może przybliżyć dlaczego nie sprowadziliśmy Senesi na LŚO? Wydaje się okazją rynkową.
1
@BorzyKrzys To pokazuje jedynie, że wroga propaganda działa skutecznie w social mediach. Cel jest skłócenie i powielanie kłamstw na korzyść Rosji, ale też i po części Zachodu. NIe pokazuje to wiele na temat Ukraińców.
0
Ten mecz był ciękawy przez łącznie 30 min, reszta to nudy :(
39
Coś mi się wydaje, że Barcola jest na tyle głupi, że jakby go Araujo nie fauował to i tak by nie strzelił z nami. Cóż nasz Araujo jest głupszy.
0
@tbas Francuz, potencjalna wygrana w CL. Jeśli Kane nie wygra mundialu widzę Bombelka z Balonem
1
Dembele 2 ZP z rzędu loading...
0
@BorzyKrzys Dla mnie to rozrywka i patrząc z perspektywy kibica nich wygra ten kto gra ładniej. Myślę że duża częśc osób dlatego jest na tym forum, bo też tak uważa
0
@Demazo Nie widzę wielkiej różnicy w wydatkach między Arsenalem a PSG. Ten sam absurd. Po prostu patrze z perspektywy kibica i oceniam co jest bardziej ekscytujące.
4
Dla mnie wynik tego meczu ma znaczenie tylko z jednego powodu. Nie chcę, żeby trofeum zdobywała drużyna grająca antyfutbol, żerująca na niedoskonałościach systemu sędziowania i stałych fragmentach. Wolę futbol, w którym świat zachwyca się tiki-taką, gegenpressingiem niż "kolektywną obroną". Nie o to w tym chodzi.
0
Musimy mieć goleadora w kadrze inaczej nic nie będzie z tych pracusi w pressingu. No chyba, że Lamine wejdzie na poziom Messiego
0
Gordon in. A kiedy Batman?
0
Gordon, Muriqi i Rashford. Po sezonie będziemy podziwiać ten majstersztyk szwagrów hehe
0
@Wiktorek2002 to nie dla psa to dla Barcy takie ceny
5
Przy transferze Gordona mam jakiś vibe Ferrana. Coś będzie dawał drużynie, ale duży niedosyt pozostanie.
0
Roczne pensje za Capology:
Lewandowski 20,8 mln euro
Frenkie 19 mln euro
MAtS 15,6 mln euro
Apostoł vel Araujo 12,5 mln euro
3
@Kgorecki2500 żałosne. Nigdy nie odwoluja takich decyzji no ale Legiunia spaść nie może to nawet PZPN powie, że błąd sedziego
0
@Zoker Europka IV
1
@kiper09 nieeeeee
2
No i jest decider Ronnie vs Higgis. Ale emocje
0
@EzioAuditoreDF tak, ale nie byl
2
Bardzo dobrze, że zagrał 90 min z Espanyolem. Ale ja tam się nie znam.
0
Słyszałem, że w Barcy mają wszystkie mierniki, triki i wykresy. A ja dalej nie mogę wybaczyć Flickowi, że wystawił Laminea z Espanyolem 90 min. A nie mówiłem...
2
@July_6_BcN już too late
1
Imagine that
https://www.instagram.com/reel/DXUx-luAAsM/?igsh=MWVwYWluZ2trN2lveg==
1
@APTAPT Za duża klauzula..