2

Haha popychają piłkarzy Celty i nic

0

niestety włączyłem...

2

@Mow_mi_Douglas Właśnie realizuje się dobry scenariusz dla Polski, gdzie zacieśniamy współpracę zarówno z USA jak i UE. Pomaga w tym Premier i Prezydent z przeciwnych obozów. Problem w tym, żę dzieje się to zupełnie przez przypadek i z powodu rozgrywek politycznych. No chyba, że Nawrocki z Tuskiem są w umowie ponad podziałami w co wątpię

3

@FajfusLodowy BTW nadwyżki z NBP (95%) i tak trafiają do budżetu, więc nie mam pojęcia o jakich pieniądzach oni mówią

11

Safe "0%" w wydaniu Prezydenta, Zwierzchnika Sił Zbrojnych:
- pozbycie się przytomnie wypracowanych rezerw złota na zakupy broni,
- brak złota - brak zysku ze wzrastających cen w przyszłości,
- Prezydent jako Zwierzchink SZ RP powinien dbać o jak największe rezerwy na wypadek wojny,
- jaka będzie nasza odporność międzynarodowa jeśli pozbędziemy się 180 mld rezerw,
- o wzroście inflacji nie wspomnę,
- niezgodnością z konstytnują tego pomyślu już chyba i tak nikt się nie przejmuje.
Podsumowując: słaby, polityczny pomysł. "Byle nie Tusk i UE". Chłopski rozum w wykonaniu prezydenta "nie wezmę pożyczki to nie będę płacił odsetek i będzie taniej".
Smutne

2

@CLS63AMG Myślę, że zabrakło Lewego, on mógł coś zgłówkować, bardziej absorbować obrońców niż rekin.

16

Oprócz dobrego wrażenia myślę, że wczoraj narodził się nowy pełnoprawny zawodnik - Marc Bernal, oby długo tak u nas grał.

0

Nie da się tak biegać cały czas..

1

Ustawienie cancelo na PO odbiera naszemu ustawieniu dużo atutów. Dubluja się z Laminem. Lewa strona martwa

0

potężny klub na H

0

Sędzia ewidentnie chce się wybielić xD A tam też była żółta dla Getafe

8



Zobaczcie jaka premedytacja, patrzy tylko na przeciwnika i idzie do końca. Roja clara i dyskwalifikacja na kilka meczy. A nie czekaj bez kartki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Seledynowy tak jest celowe i co nam zrobisz?

4

Praktycznie co mecz Realu czuję obrzydzenie i za każdym razem dziwię się, że to może tak wyglądać. Najgorzej będzie jak stanie się to obojętne

3

Proponuję:
Garcia
Kounde, Araujo, Cubarsi, Cancelo
Bernal, Pedri
Yamal, Fermin, Raphinia
Olmo

3

Dlaczego ta kontuzja :(. Ja widzę Olmo na fałszywej "9". Ferrana niech ustawią na ławce

2

Pedri potężny. Eric bardzo dobry mecz, a zapomniałem, że jego nie będzie na Atletico :(

1

Ołłowski: Njiukestyl

1

Benfica nie ma siły biegać?

0

@kuz pewnie racja, że liczy sięefekt a nie intencja. Niech więc wreszcie podyktują tego wolnego na Higuainie z finału MŚ 2014

0

Dla mnie obrońca skupiony na piłce, napastnik pochyla głowę.

0

Po faulu na Mychitariana na Yamalu w polfinale LM powinien być ostatecznie karny czy wolny?

3

Liczę, że w rewanżu z Atletico zobaczymy dobry, wygrany, mecz, bez kontrowersji. Naiwny jestem

0

@MessiForeverTheBest Wisłą i Cracovia to jedne z klubów z najniższym wsparciem publicznym.

1

@Barceloniarz987 dotknięcie Yamala wynikało z faulu zawodnika Levante, ale to już zbyt skomplikowane dla arbitra

6

Haha gośćiu trzyma zawodnika z piłką za nogę, plus wsadza głowę na wysokś pasa i dziwi się, że został odepchnięty...

0

Cancelownik top

0

Cancelo więcej ofensywnych akcji niż Balde w tym roku

11

Cancelo trzy dobre akcje i z trzeciej gol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?