FajfusLodowy
Dołączył/a: październik 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Haha popychają piłkarzy Celty i nic
0
niestety włączyłem...
2
@Mow_mi_Douglas Właśnie realizuje się dobry scenariusz dla Polski, gdzie zacieśniamy współpracę zarówno z USA jak i UE. Pomaga w tym Premier i Prezydent z przeciwnych obozów. Problem w tym, żę dzieje się to zupełnie przez przypadek i z powodu rozgrywek politycznych. No chyba, że Nawrocki z Tuskiem są w umowie ponad podziałami w co wątpię
3
@FajfusLodowy BTW nadwyżki z NBP (95%) i tak trafiają do budżetu, więc nie mam pojęcia o jakich pieniądzach oni mówią
11
Safe "0%" w wydaniu Prezydenta, Zwierzchnika Sił Zbrojnych:
- pozbycie się przytomnie wypracowanych rezerw złota na zakupy broni,
- brak złota - brak zysku ze wzrastających cen w przyszłości,
- Prezydent jako Zwierzchink SZ RP powinien dbać o jak największe rezerwy na wypadek wojny,
- jaka będzie nasza odporność międzynarodowa jeśli pozbędziemy się 180 mld rezerw,
- o wzroście inflacji nie wspomnę,
- niezgodnością z konstytnują tego pomyślu już chyba i tak nikt się nie przejmuje.
Podsumowując: słaby, polityczny pomysł. "Byle nie Tusk i UE". Chłopski rozum w wykonaniu prezydenta "nie wezmę pożyczki to nie będę płacił odsetek i będzie taniej".
Smutne
2
@CLS63AMG Myślę, że zabrakło Lewego, on mógł coś zgłówkować, bardziej absorbować obrońców niż rekin.
16
Oprócz dobrego wrażenia myślę, że wczoraj narodził się nowy pełnoprawny zawodnik - Marc Bernal, oby długo tak u nas grał.
0
Nie da się tak biegać cały czas..
1
Ustawienie cancelo na PO odbiera naszemu ustawieniu dużo atutów. Dubluja się z Laminem. Lewa strona martwa
0
potężny klub na H
0
Sędzia ewidentnie chce się wybielić xD A tam też była żółta dla Getafe
8
Zobaczcie jaka premedytacja, patrzy tylko na przeciwnika i idzie do końca. Roja clara i dyskwalifikacja na kilka meczy. A nie czekaj bez kartki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Seledynowy tak jest celowe i co nam zrobisz?
4
Praktycznie co mecz Realu czuję obrzydzenie i za każdym razem dziwię się, że to może tak wyglądać. Najgorzej będzie jak stanie się to obojętne
3
Proponuję:
Garcia
Kounde, Araujo, Cubarsi, Cancelo
Bernal, Pedri
Yamal, Fermin, Raphinia
Olmo
3
Dlaczego ta kontuzja :(. Ja widzę Olmo na fałszywej "9". Ferrana niech ustawią na ławce
2
Pedri potężny. Eric bardzo dobry mecz, a zapomniałem, że jego nie będzie na Atletico :(
1
Ołłowski: Njiukestyl
1
Benfica nie ma siły biegać?
0
@kuz pewnie racja, że liczy sięefekt a nie intencja. Niech więc wreszcie podyktują tego wolnego na Higuainie z finału MŚ 2014
0
Dla mnie obrońca skupiony na piłce, napastnik pochyla głowę.
0
Po faulu na Mychitariana na Yamalu w polfinale LM powinien być ostatecznie karny czy wolny?
3
Liczę, że w rewanżu z Atletico zobaczymy dobry, wygrany, mecz, bez kontrowersji. Naiwny jestem
0
@MessiForeverTheBest Wisłą i Cracovia to jedne z klubów z najniższym wsparciem publicznym.
1
@Barceloniarz987 dotknięcie Yamala wynikało z faulu zawodnika Levante, ale to już zbyt skomplikowane dla arbitra
6
Haha gośćiu trzyma zawodnika z piłką za nogę, plus wsadza głowę na wysokś pasa i dziwi się, że został odepchnięty...
0
Cancelownik top
0
Cancelo więcej ofensywnych akcji niż Balde w tym roku
11
Cancelo trzy dobre akcje i z trzeciej gol