FajfusLodowy
Dołączył/a: październik 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ChampionLW Nie porównuj dwóch odmiennych rzeczy. Takie upraszczanie świata w miejscach, gdzie nie można go uprościć powoduje potem, że ludzie błędnie odbierają rzeczywistość, a pokusa żeby znaleźć jedną receptę na wszystkie poroblemy jest duża i potem mamy wypływ takich indywiduów jak trump.
0
Dlaczego nasi zawodnicy po przejęciu piłki nie mają tego ciągu na bramkę przeciwnika. Dembele odzyskuje i traci. Nie ma tej agresji zeby wykorzystac każda szansę. Strasznie to irytujące. Bilbao jakos potrafi włączyć wyższy bieg kiedy widzi ze nasze klauny się gubią na własnej połowie.
3
Mikołaj Puig. :)
5
Przez takie rzeczy odechciewa się tego wszystkiego oglądać. I jak tu nie mieć paranoi i nie zakładać, że to mistyfikacja. Oczywisty karny dla Eibar. A po meczu jedyne co widzę to Ramos GOAT...
1
Ja chcę Puiga kurde
1
@Barcelismo Już do tego doszło w tym kraju.
0
@AlexDark00 Większe znaczenie mają napastnicy, ale taki ter Stegen jest zauważalnie lepszy niż Lloris, a co dopiero Neto. Mówię z własnego doświadczenia
1
@Gregsky10 Dokładnie też to zauważyłem. Aż byłem zdziwiony jak Messi stał i patrzył jak inni grają. Myślałem, że się obraził czy coś, ale im poźniej tym częściej grał po staremu tak jak dziś. Może po prostu kiedy nie idzie on się cofa, biorąc sprawy w swoje ręce, co ma efekt przeciwny od oczekiwanego.
13
Też wolę trenera, który żyje przy linii, ale nie przeszkadza mi też trener siedzący na ławce. Problem jest, że Koeman stoi między młotem a kowadłem i potrzeba geniuszu albo czasu, żeby coś zaczęło działać. Z jednej strony Messi, z drugiej presja wyniku, z trzeciej rewolucja i wprowadzanie młodzieży, z czwartej kontuzje i jeszcze na koniec brak oczekiwanych transferów. Nie zazdroszczę
0
@Prezes_sycylijczyk Bo drużyna grała dobrze i każdy się cieszył i liczył, że przeniosą to na ligę. A tu niestety trener(?) sam zaciągnął hamulec ręczny na cadiz. Cadiz, który był słaby i, gdyby nie decyzje trenera, pech i fatalny lenglet, do ogrania
4
@Coutinho007 Dokładnie. Tymczasem de Jong gra wszędzie, gdzie się da. Pedri wszędzie, gdzie się da. Cou, Griezie, Messi razem na boisku. Trincao w każdym meczu dostaje szanse mimo, że gra piach (Ale jakby co to dla Puiga nie ma pozycji, a Pjanic z Alenia grzeją ławę). Więc albo trener ma ulubieńców albo po prostu albo jest słaby.
3
Sam w zeszłym sezonie chciałem zobaczyć 4-2-3-1 z powodu obecności griezmanna i messiego razem na boisku. Jednak w takim ustawieniu i tak potrzeba skrzydeł i dodatkowo nic się nie poprawiło w kwestii dublowania pozycji co było dzisiaj widać. Albo Messi będzie trzymał się prawej strony albo Cou i Griezie muszą odejść.
6
Koeman przedstawiany jest jako silny trener z własnym pomysłem i twardą ręką, a kiedy przychodzi moment próby nie zmienia starego schematu i przeczy swoim wcześniejszym wypowiedziom o zmianie gry i składu. Nie wprowadził rewolucji i mimo zmian w ważnych meczach gra stara gwardia. Messi wydaje się robić co chce. Zespół z nim w składzie przestaje istnieć. Jakby Koeman był trenerem wszystkich oprócz Messiego. Nie wiem, czy brak korekty w ustawieniu i składzie wynika z wiary w plan i w ludzi na których postawił, czy też niestety zagubił się już nasz trener. Może te kontuzje zmieniły więcej niż się wydaje? Miał teraz trzy mecze idealnego materiału szkoleniowego grając drugim garniturem, a w ważnym meczu z cadiz wrócił do tego, czym już wcześniej mecze przegrywał.
24
Dembele pozbawił Puiga dwóch pięknych asyst, ale la rambla i tak napisze że puig średni a dembuś złota piłka xD
8
Dembuś kapitan? xD
1
kiedy ktoś wreszcie uzna że busquetsowi dziękujemy?
0
busi czerwo powinno być
0
@pafcioxxx ale posmarowane od Erdogana
0
@deyna2018 Wieśka przejdziesz podążając za zadaniem głównym. Znaki zapytania są dodatkowe, ale często w questach i tak je odkrywasz. Można pobrać moda, który odkrywa na początku wszystkie znaki.
3
@cat_r37 Puig wniósł więcej wigoru w te akcje niż messi i spółka przez ostatnie mecze. Poza tym akcje, które zepsuł sam stworzył ruchem do piłki i dynamiczną grą z piłką. Nie twierdzę, że Alenia zagrał źle, ale to co robi Puig wchodząc na jedyne 20 min warte jest powtarzania. Jakby strzelił te akcję to zamknąłby wszystkim usta i nie byłoby tej dyskusji.
0
@BarcaInfo Wzruszyłem się. Chociaż jeden ustąpił.
0
Witam, ja uważam, że dobrze się stało, jeśli ci zawodnicy, którzy są dostępni nie zdadzą egzaminu, a młodzi nie dostaną szansy to żaden Depay nas nie zbawi.