43

Mateu Alemany TOP.

3

@FC1899Barca kto ci płaci za takie posty. Kiedy ma rację, przyznaj mu rację

0

@pax Miał pół roku, żeby sięz kimś dogadać i nic

0

Pomijając to, że Dembele odrzucił ofertę Barcelony (zbyt szczodrą jak dla mnie) i nie zakontraktował go inny klub dowodzi, że chodzi mu co najwyżej o pieniądze, a nie o piłkę i jest po prostu niedojrzałym kretynem.

0

@zgiru Ale głupi komentarz

0

Gdzie w Katowicach najlepiej iść obejrzeć mecz?

1

Teraz CVC, ale Messiego się pozbył, bo nie można było podpisać umowy z CVC. Może się nie znam, ale ja uważam, że nas nie było stać na utratę Messiego, a nie odwrotnie. Laporta popełnił błąd. Nie mówiąc o tym, że oszukał kibiców

0

W 2018r. 25 mln za niego to nie było mało, ale Barca nie takie pieniądze za słąbszych grajków dawała

0

@Sulimo Wiadomo, że to bajki, ale nie takie rzeczy się w tej lidze działy.

0

Wystarczy remis Śląska z Górnikiem i Wisła przy dwóch zwyciestwach zostaje w ekstraklasie. Nadzieja umiera ostatnia.

1

Nie rozumiem co robi Frenkie. Jakby kompletnie nie skupiony na meczu.

1

@GeneralXavi Nie ma znaczenia czy świadomie, czy nie. Fakt jest taki, że to co robi PiS z mózgami Polaków jest na rękę Putiowi i w sumie każdemu, kto źle życzy spokojnej i umiarkowanej Polsce.

1

@KrychaFCB prorok

0

@michal26 dramatycznie upraszczasz. I robisz tym samym wszystim krzywdę. Nikt nie jest idealny ale porównywanie PO do tego co robi PiS, czy konfederacja to grube nieporozumienie. PiSPO to nie jedno zło

4

"W sobotę na kongresie programowym Platformy Obywatelskiej wystąpił mer Kijowa Witalij Kliczko. – Bardzo ważne jest dla nas wasze wsparcie i wasza pomoc. Dziękuję wam, naszym przyjaciołom. Dziękuję Polsce, Platformie Obywatelskiej i osobiście dziękuję Donaldowi Tuskowi za wsparcie, za pomoc Kijowowi i Ukrainie "

Chyba w TVP tego nie puszczą


0

Noo faktycznie, mogło być 3:0 ;). Gościu rezerwę wystawił i jeszcze mówi, że nie zasłużenie...

1

Zabrakło bramki F. Torresa. Jego słaby mecz też był kluczowy dla braku zwycięstwa.

3

Świeży Bombelek < Adama po 90 min :)

13

Piękny mecz dzisiaj. To co robi Xavi naprawdę mi się podoba. Walka, zaangażowanie do końca i pomysł na grę. Strzał życia i błąd wracającego po kontuzji Garcii odebrały zwycięstwo. Mówcie co chcecie, ale dla mnie sędzia bardzo dobrze sobie poradził. Pique profesor oprócz tej czerwonej :(. Adama MVP.

3

Warta musisz!!!

11

@PatrychoO WIększa władza dla kuratorów oświaty, którzy mogą np zwolnić dyrektora w trakcie roku bez wypowiedzenia, jeśli nie spełnia programu. Oraz większy wpływ na placówki niepubliczne, które muszą 2 miesiące przed rokiem szkolnym wysyłąć program celem jego akceptacji przez kuratora. A wiadomo kto rządzi kuratorem - Czarnek i PiS

0

2

Ale mnie w**rwia ten sędzia

0

Bestialski skład ;)

5

@MontelQ są to omamy hipnagogiczne, jeśli pojawiają się tylko przed zaśnięciem to nie powinny martwić

1

4

@MESSIah16 zalogowałem się, żeby napisać, że twoje porównanie nie ma sensu i przykro się patrzy na takie wpisy, które ludzie potem posyłają dalej.

1

@Ascend Jak ich oglądam to nie odnosze takiego wrażenia. Post pachnie propagandą drugiej strony albo zwykłą ludzką niechęcią.

18

Jest pressing, gra skrzydłami, obrońcy grający jeden na jednen i nie pozwalający rozpędzić się przeciwnikom i ich wyprzedzić. Busi podchodzi wysoko i jest asekurowany przez to nie ma ryzya straty. Są strzały z daleka. Jest próba gry kombinacyjnej, dużo sprintów na długie podanie. Praktycznie nic nie zostało z topornej, schematychnej gry Koemana, a ci co piszą inaczej chyba nie oglądają spotkania.

0

@Nieznajomy Nie widzę tego w ten sposób. Pomocnicy podchodzą do presingu i czasem wychodzą za wysoko. Brakuje chyba utrzymania się dłużej przy piłce na połowie dynamo i poszukania wolnych przestrzani rozciągając grę na strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?