0

Czyli pewnie Gundi odejdzie :'(

0

Jeśli ten olmo naprawdę przyjdzie to będzie dużo błąd. Nawet jeśli zrobi jakieś liczby. To nie jest postać ani pozycja do takiej inwestycji w takim momencie.

2

Mi osobiście podobało się otwarcie, przede wszystkim dlatego bo było na ulicach i rzece miasta. Natomiast było za długie dla zwykłego widza i trochę chaotyczne w odbiorze.

0

Cubarsi jaki profesor xd

1

Chciałbym się odnieść do meczu Realu. Sędzia główny (35-ltek, pierwszy raz sędziawał real) do czasu ręki dobrze prowadził mecz. Nie gwizdał symulek Viniego i Judea. Problem pojawił się kiedy jego prawidłowa decyzja o ręce została wzięta pod lupę przez znanego nam Hernandeza Hernandeza. Potem główny dostał takie powtórki, że z nich wynika, że był bark. Moim zdaniem młody arbiter zostałprzypilnowany przez starą gwardię, żeby realowi nie stała się krzywda.

0

Paradował z zegarkiem już w doliczonym. Idź na notatnik spamowac

0

Sędzia pajac. Pokazuje na zegarek Po czym nic nie doliczył. Jak to w meczach realu

3

@Crystal37 kto ci płaci za te posty. Już znamy twoje zdanie

3

Gavi MVP wybór powinien być oczywisty

0

Jak nie ma kurde żółtej

0

Czerwona jak byk

0

@FajfusLodowy przywołałem na szczęście

0

Czy sędzia da żółtą kartkę Sewilli?

4

Football manager 23 za darmo w prime gaming, jeśli połączycie konto z epic games.

0

@Anonymus0608 No właśnie. Tam powinna być korekta po 15 min. Rashford nie trzyma się tak Lini bocznej jak Vini. Brakowało tej dominującej obecności w środku pola karnego.

27

Jakby Xavi nie eksperymentował to byśmy wygrali. Po co zmieniać Christensena na Alonso, dlaczego nie grał od początku Balde i kto kazał mu zmienić pozycjami Kounde i Araujo??! Obaj na tym stracili

22

Pięknie mi kupon zjebali, jestem zadowolony

0

Messi ma zaliczoną asystę, czy nie?

0

Pytając czysto teoretycznie, czy są jakieś ograniczenia co do ewentualnego nowego kontraktu Messiego w Barcelonie, czy musi grać za 50% pensji z PSG, czy np za 1 euro, jeśli się na to zgodzi?

0

@AmigoBlancos dlaczego pierwszy skład?

0

0

Dire Straits, czyli Mark Knopfler ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hellrider Też tak uważam.

0

@JarekS Bardzo zawiodłem się na Rikim, miał talent, ale po czasie widać, że nie czegoś zabrakło i tak jak mówisz, niestety też od strony samego piłkarza.

0

Ile jest publiczności?


49

A ja o niczym innym nie marzę, jak o powrocie zawodnika. Leo może grać jeszcze kilka sezonów.

0

@klopx Wychodzi, że ja jestem Januszem

8

Denerwują mnie te teskty dziennikarzy o kompromitacji PRu Barcy. Przecież podczas tournee w USA nie było uroczystej prezentacji Lewego, a tylko na szybko obwieszczenie faktu dokonania transferu i odcinanie kuponów od wizerunku Roberta. Jest przecież zaplanowana prezentacja na Nou Camp, a oni prównujązdjęcia na plaży w Miami do inauguracji Ronaldo na Bernabeu. Byle nakręcić Januszy na kliknięcia..

5

Nico narazie świetnie na pozycji Busquetsa. Oby tam pograł jeszcze, może powstanie idealny naturalny następca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?