FajfusLodowy
Dołączył/a: październik 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli pewnie Gundi odejdzie :'(
0
Jeśli ten olmo naprawdę przyjdzie to będzie dużo błąd. Nawet jeśli zrobi jakieś liczby. To nie jest postać ani pozycja do takiej inwestycji w takim momencie.
2
Mi osobiście podobało się otwarcie, przede wszystkim dlatego bo było na ulicach i rzece miasta. Natomiast było za długie dla zwykłego widza i trochę chaotyczne w odbiorze.
0
Cubarsi jaki profesor xd
1
Chciałbym się odnieść do meczu Realu. Sędzia główny (35-ltek, pierwszy raz sędziawał real) do czasu ręki dobrze prowadził mecz. Nie gwizdał symulek Viniego i Judea. Problem pojawił się kiedy jego prawidłowa decyzja o ręce została wzięta pod lupę przez znanego nam Hernandeza Hernandeza. Potem główny dostał takie powtórki, że z nich wynika, że był bark. Moim zdaniem młody arbiter zostałprzypilnowany przez starą gwardię, żeby realowi nie stała się krzywda.
0
Paradował z zegarkiem już w doliczonym. Idź na notatnik spamowac
0
Sędzia pajac. Pokazuje na zegarek Po czym nic nie doliczył. Jak to w meczach realu
3
@Crystal37 kto ci płaci za te posty. Już znamy twoje zdanie
3
Gavi MVP wybór powinien być oczywisty
0
Jak nie ma kurde żółtej
0
Czerwona jak byk
0
@FajfusLodowy przywołałem na szczęście
0
Czy sędzia da żółtą kartkę Sewilli?
4
Football manager 23 za darmo w prime gaming, jeśli połączycie konto z epic games.
0
@Anonymus0608 No właśnie. Tam powinna być korekta po 15 min. Rashford nie trzyma się tak Lini bocznej jak Vini. Brakowało tej dominującej obecności w środku pola karnego.
27
Jakby Xavi nie eksperymentował to byśmy wygrali. Po co zmieniać Christensena na Alonso, dlaczego nie grał od początku Balde i kto kazał mu zmienić pozycjami Kounde i Araujo??! Obaj na tym stracili
22
Pięknie mi kupon zjebali, jestem zadowolony
0
Messi ma zaliczoną asystę, czy nie?
0
Pytając czysto teoretycznie, czy są jakieś ograniczenia co do ewentualnego nowego kontraktu Messiego w Barcelonie, czy musi grać za 50% pensji z PSG, czy np za 1 euro, jeśli się na to zgodzi?
0
@AmigoBlancos dlaczego pierwszy skład?
0
@Przemek2323 xD
0
Dire Straits, czyli Mark Knopfler ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hellrider Też tak uważam.
0
@JarekS Bardzo zawiodłem się na Rikim, miał talent, ale po czasie widać, że nie czegoś zabrakło i tak jak mówisz, niestety też od strony samego piłkarza.
0
Ile jest publiczności?
49
A ja o niczym innym nie marzę, jak o powrocie zawodnika. Leo może grać jeszcze kilka sezonów.
0
@klopx Wychodzi, że ja jestem Januszem
8
Denerwują mnie te teskty dziennikarzy o kompromitacji PRu Barcy. Przecież podczas tournee w USA nie było uroczystej prezentacji Lewego, a tylko na szybko obwieszczenie faktu dokonania transferu i odcinanie kuponów od wizerunku Roberta. Jest przecież zaplanowana prezentacja na Nou Camp, a oni prównujązdjęcia na plaży w Miami do inauguracji Ronaldo na Bernabeu. Byle nakręcić Januszy na kliknięcia..
5
Nico narazie świetnie na pozycji Busquetsa. Oby tam pograł jeszcze, może powstanie idealny naturalny następca.