1

Kto powiedział, że przegra druzuna, która wygra kontrolę nad piłka?

0

@Patriskos bo są tacy... elektryczni? ;)

4

Widać brak profesjonalizmu w detalach. Ciekawe czy w klubach też tak grają. Elanga łamaga dzisiaj ich wyjaśnia
Ogólnie wyglądamy lepiej piłkarsko

0

@Czyhrynski No to racism ;)

0

@Aragorn33 mruga okiem do Putina być możę w sprawie Estonii. Wszystko oczywiście w imię świętej wojny Netanjahu

0

Lewy zastawia się jak u nas

0

@draxidox bardzo dobrze, że podkreśla się w tej dyskusji wolę większości jako sens demokracji. Szkoda, że tak samo szybko wyborcy Nawrockiego zapominają o tym, że jego formacja zachwiała nasza demokracja jak nic wcześniej po 1989r.

2

O co wam chodzi? Sędzia prawidłowo zakwalifikowałten faul jako atak na zawodnika a nie na piłkę. Po co bronić tego typu zawodników skoro co mecz tak robią i wreszcie ktośich sprawiedliwie potraktował. Czy ktoś ma wątpliwośći że Valverde zrobiłto umyślnie?

2

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony decyzją sędziego. Myślę, że nie bez znaczenia było, że to faul na Baenie

0

Vini jedynie co ma mocno to ciemną skórę

22

klasyczek carvahala śmiecia

1

@KamQiX widział. Szkoda, że zrobił potrójnej zmiany

1

Czy Flick nie widzi, żę Pedri gra najgorzej w karierzeod początku meczu? On zmienił Fermina i Bernala.

0

Obrzydliwy, zakłamany klub? Stare, znałem

0

W druga strone to kufa varują 5 min i tak w kółko..

1

@John_Doe XD (15 znaków)

5

Granice absurdu i pychy w tym klubie już dawno zostaly przekroczone. Myślę, że prędzej, czy później to się na nich zemści. Oni mentalnie są na innej planecie.

7

Którym ministrem Czarnkiem jesteś dziś:
- OZE-SROZE,
- fotowoltaika "jest nieopłacalna",
- "Zdemontuję to świństwo, jak tylko mi się spłaci i jak tylko wyjdę z tego okresu, a w zasadzie wyjdzie moja żona, z tego okresu projektowego"

Brak słów

1

Decydujący wpływ na poprawę naszej gry w obronie ma bardzo dobra forma Cubarsiego. Super bo to znaczy, że bez Inigo też potrafi grac

4

@RozowaPantera to są wydatki, których nie da się finansować w alzaden inny sposób. Tak działa kapitalizm i wojna na wschodzie

0

A City to umie grac?

11

Obaj nasi napastnicy nie są w formie
Ale przy Lewandowskim nie ma się wrażenia kogoś kilka klas niżej niz zespół.
Ferran jak mu nie wyjdzie mecz wygląda jak półamator

0

Dobra robota Kapitanie!!!

0

@Azi myślę, że wplywa to na koncentrację, bo większość zawodników trenował Xavi i pewnie śledzą te wybory

0

Niby Xavi demaskuje hipokryzję Laporty, o której większość powinna wiedzieć lub się domyślać. Ale pozostaje jakiś niesmak, że dzieje się to wyłącznie w okresie wyborczym i destabilizuje drużynę.

0

Garcia głową znokautował kolana Laporte

0

Celta słaba, nie są w stanie kilku podań wymienić. Real to bierze

0

@Derpowsky Nice

0

Wtf? czemu nie ma karnego?

1

Jutgla to mózg musi ćwiczyć na treningach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?