FajfusLodowy
Dołączył/a: październik 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kto powiedział, że przegra druzuna, która wygra kontrolę nad piłka?
0
@Patriskos bo są tacy... elektryczni? ;)
4
Widać brak profesjonalizmu w detalach. Ciekawe czy w klubach też tak grają. Elanga łamaga dzisiaj ich wyjaśnia
Ogólnie wyglądamy lepiej piłkarsko
0
@Czyhrynski No to racism ;)
0
@Aragorn33 mruga okiem do Putina być możę w sprawie Estonii. Wszystko oczywiście w imię świętej wojny Netanjahu
0
Lewy zastawia się jak u nas
0
@draxidox bardzo dobrze, że podkreśla się w tej dyskusji wolę większości jako sens demokracji. Szkoda, że tak samo szybko wyborcy Nawrockiego zapominają o tym, że jego formacja zachwiała nasza demokracja jak nic wcześniej po 1989r.
2
O co wam chodzi? Sędzia prawidłowo zakwalifikowałten faul jako atak na zawodnika a nie na piłkę. Po co bronić tego typu zawodników skoro co mecz tak robią i wreszcie ktośich sprawiedliwie potraktował. Czy ktoś ma wątpliwośći że Valverde zrobiłto umyślnie?
2
Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony decyzją sędziego. Myślę, że nie bez znaczenia było, że to faul na Baenie
0
Vini jedynie co ma mocno to ciemną skórę
22
klasyczek carvahala śmiecia
1
@KamQiX widział. Szkoda, że zrobił potrójnej zmiany
1
Czy Flick nie widzi, żę Pedri gra najgorzej w karierzeod początku meczu? On zmienił Fermina i Bernala.
0
Obrzydliwy, zakłamany klub? Stare, znałem
0
W druga strone to kufa varują 5 min i tak w kółko..
1
@John_Doe XD (15 znaków)
5
Granice absurdu i pychy w tym klubie już dawno zostaly przekroczone. Myślę, że prędzej, czy później to się na nich zemści. Oni mentalnie są na innej planecie.
7
Którym ministrem Czarnkiem jesteś dziś:
- OZE-SROZE,
- fotowoltaika "jest nieopłacalna",
- "Zdemontuję to świństwo, jak tylko mi się spłaci i jak tylko wyjdę z tego okresu, a w zasadzie wyjdzie moja żona, z tego okresu projektowego"
Brak słów
1
Decydujący wpływ na poprawę naszej gry w obronie ma bardzo dobra forma Cubarsiego. Super bo to znaczy, że bez Inigo też potrafi grac
4
@RozowaPantera to są wydatki, których nie da się finansować w alzaden inny sposób. Tak działa kapitalizm i wojna na wschodzie
0
A City to umie grac?
11
Obaj nasi napastnicy nie są w formie
Ale przy Lewandowskim nie ma się wrażenia kogoś kilka klas niżej niz zespół.
Ferran jak mu nie wyjdzie mecz wygląda jak półamator
0
Dobra robota Kapitanie!!!
0
@Azi myślę, że wplywa to na koncentrację, bo większość zawodników trenował Xavi i pewnie śledzą te wybory
0
Niby Xavi demaskuje hipokryzję Laporty, o której większość powinna wiedzieć lub się domyślać. Ale pozostaje jakiś niesmak, że dzieje się to wyłącznie w okresie wyborczym i destabilizuje drużynę.
0
Garcia głową znokautował kolana Laporte
0
Celta słaba, nie są w stanie kilku podań wymienić. Real to bierze
0
@Derpowsky Nice
0
Wtf? czemu nie ma karnego?
1
Jutgla to mózg musi ćwiczyć na treningach