5

Bardzo dobry mecz Yamala i Olmo. Szkoda, że obrona słaba i Rashford nieskuteczny. Atletico jest do pykniecia w rewanżu

5

To niezły ziomek naszej prawicy.

21

Wklejam obok siebie. Ten sam sędzia ten sam faul. Tylko w drugą stronę. Ktoś mi powie, że mam paranoję.



1

@macio_944 Ja myślę, że po obu stronach nie było kontroli. Rewanż będzie podobny. Może pójść w obie strony.

3

@Gaucho Po czymś takim wyrzucili nas w półfinale w 2010r. - Yaya Toure zagwizdali faul, do dzis boli

1

Komentarz usunięty

1

Znowu to samo. Wszytko stykowe na real. Ale tu jest oczywisty karny

1

Zabiła mecz czerwona kartka? xD

1

Wielki jest ten Negreira i potężny

1

@18Pawel99 przy tak ogarniczonym budżecie raczej wzmocnić inne pozycje. Ale to tylko moje skormne zdanie

1

@norbi77 Kolejne wypo byłoby dobrą zagrywką Deco. Ja bym go nie kupował

1

@Lukas82 przede wszystkim z powodó mentalnych i umiejętnośći piłkarskich. Natomiast jeśli ciągle mu coś dolega to też nie pomaga.

0

Żart, żart, żart nie kapitan niestety

1

@kanver_ półgłuchy, bo jednak mówi

0

@Laminedependencia najpierw sam się dobrze ustawił i doszedł do pozycji

3

Bernal to po Yamalu chyba nalepsze co spotkało Barcelonę w ostatnim czasie. Joan też może o to miano rywalizować

0

@FajfusLodowy raz na dobę nawet zepsuty zegrek dobrze godzinę pokazuje

2

0

Rashford udowadnia, że nie warto go wykupić. Pedri senny. Fermin nieskuteczny.

0

Hahah Apostoł zmieniony. Super gracz, pewnie kontuzja

3

Mam wrażenie, że nieco wolny ten mecz

4

Flick po prostu czekał z ustawieniem bez naspastnika na decydującą część sezonu. Teraz będzie walec ;)

0

Tego Maffeo może do Barcy? Dobry

1

nananananana nanana nana

0

Łódzki Widzew jest upośledzony

1

Łódzki Widzew!!

2

0

Szkoda, że Bernal nie odpoczął w przerwie. Boję się o jego długie nogi

5

Ja się naprawdę zastanawiam, co sędziowie mają w głowie i czy są głupi czy po prostu skorumpowani. Nie da się na to patrzeć. FIFA i UEFA się nam śmieją w twarz

1

Ale ten sędzia jest glupi xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?