FajfusLodowy
Dołączył/a: październik 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Bardzo dobry mecz Yamala i Olmo. Szkoda, że obrona słaba i Rashford nieskuteczny. Atletico jest do pykniecia w rewanżu
5
To niezły ziomek naszej prawicy.
21
Wklejam obok siebie. Ten sam sędzia ten sam faul. Tylko w drugą stronę. Ktoś mi powie, że mam paranoję.
1
@macio_944 Ja myślę, że po obu stronach nie było kontroli. Rewanż będzie podobny. Może pójść w obie strony.
3
@Gaucho Po czymś takim wyrzucili nas w półfinale w 2010r. - Yaya Toure zagwizdali faul, do dzis boli
1
Komentarz usunięty
1
Znowu to samo. Wszytko stykowe na real. Ale tu jest oczywisty karny
1
Zabiła mecz czerwona kartka? xD
1
Wielki jest ten Negreira i potężny
1
@18Pawel99 przy tak ogarniczonym budżecie raczej wzmocnić inne pozycje. Ale to tylko moje skormne zdanie
1
@norbi77 Kolejne wypo byłoby dobrą zagrywką Deco. Ja bym go nie kupował
1
@Lukas82 przede wszystkim z powodó mentalnych i umiejętnośći piłkarskich. Natomiast jeśli ciągle mu coś dolega to też nie pomaga.
0
Żart, żart, żart nie kapitan niestety
1
@kanver_ półgłuchy, bo jednak mówi
0
@Laminedependencia najpierw sam się dobrze ustawił i doszedł do pozycji
3
Bernal to po Yamalu chyba nalepsze co spotkało Barcelonę w ostatnim czasie. Joan też może o to miano rywalizować
0
@FajfusLodowy raz na dobę nawet zepsuty zegrek dobrze godzinę pokazuje
2
@FajfusLodowy xd
0
Rashford udowadnia, że nie warto go wykupić. Pedri senny. Fermin nieskuteczny.
0
Hahah Apostoł zmieniony. Super gracz, pewnie kontuzja
3
Mam wrażenie, że nieco wolny ten mecz
4
Flick po prostu czekał z ustawieniem bez naspastnika na decydującą część sezonu. Teraz będzie walec ;)
0
Tego Maffeo może do Barcy? Dobry
1
nananananana nanana nana
0
Łódzki Widzew jest upośledzony
1
Łódzki Widzew!!
2
@Kgorecki2500 RIP
0
Szkoda, że Bernal nie odpoczął w przerwie. Boję się o jego długie nogi
5
Ja się naprawdę zastanawiam, co sędziowie mają w głowie i czy są głupi czy po prostu skorumpowani. Nie da się na to patrzeć. FIFA i UEFA się nam śmieją w twarz
1
Ale ten sędzia jest glupi xd