FajfusLodowy
Dołączył/a: październik 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gwizdał w panice, aby tylko cośznaleźć ale nićnei było to już uznał śmieć
2
@draxidox Mówienie o tym nie zwiększy naszego potencjału. Ten potencjał trzebaby rozwijać w ciszy i unikać szerokiej dyskusji bo zarówno nasi wrogowie jak i sojusznicy nie chcą Polski z bronią jądrową. Gdzie Polska a gdzie Korea
0
@Dankho94isback Może, sam już nie wiem. Tylko teraz drużyna gra dobrze, a Real kupę, więc kontrast jest duży
0
Zemsta Pereza za wyjście z superligi. Nie ma przypadków są tylko znaki
1
Oglądam Barcelone w lidze od około 10-12 lat. Takich "błędów sędziowskich", tak często nie było.
1
Liga byla sprzedana już dawno, więc mnie to nie dziwi. Tylko, że przestane oglądać mecze...
3
Porównywanie tego karnego do karnych madryli? Słaby bait
8
Jakby przegrali wyłącznie przez słabą grę to bym tego tak nie przeżywał, ale przez to co się działo z sędzia mam ogromne poczucie niesprawiedliwości i zniechęcenia. Oni odebrali nam szanse na poprawienie się w tym meczu.
25
@Deathwing112 to są dwie różne sprawy
2
Czuję obrzydzenie, ciekawe, czy taki był zamysł tych rozgrywek
1
To co się teraz dzieje to jest skandal
0
Brak korekty ustawienia, ciągle ta sama akcja Atletico, brak formy, pobłażliwy sędzia i śliskie boisko. I mamy katastofę.
1
Nikomu, tylko Polakom jakieś podstawowe błędy się zdarzyły
0
Ale mnie ten Niemiec wk... zdenerwował
5
Jutro cała Polska za Bruk-betem hehe
5
Kolejna obrzydliwa symulacja
0
Bramkarz Rayo po końcu kariery: Zawsze kibicowałęm Realowi Madryt
0
Kolejny żałosny nur męczennika do kolekcji. Jeszcze to weryfikują xd
5
Barca 4,20 xG ....
0
Ciekawe jakie xG wykręcił Ferran
1
Sprzedać Ferrana może ktoś się nabierze na jego liczby xd
0
Hahaha Shark, nie mogę ze śmichu xD
0
znowu bez podania do Szczocha
5
Karny godny Mbappe
1
Jeeeeeeeeeeeest
0
to musi być kontuzja...
1
Bernal! Flick nie chce wygrać czy co?
1
Jakbym ekstraklasę oglądał. Sędziowie to znają się na piłce? Widzą kto chce grać a kto fauluje?
4
Co to jest za komentarz, że barca traci cierpliwość i nie ma pomysłu? Oni ich łapią i faulują na połowie barcelony
1
Jak się zmęczyłem tym meczem. Piłkarze pewnie są wyczerpani i sfrustrowani, a w tygodniu trzeba wygrać w LM.