0

gwizdał w panice, aby tylko cośznaleźć ale nićnei było to już uznał śmieć

2

@draxidox Mówienie o tym nie zwiększy naszego potencjału. Ten potencjał trzebaby rozwijać w ciszy i unikać szerokiej dyskusji bo zarówno nasi wrogowie jak i sojusznicy nie chcą Polski z bronią jądrową. Gdzie Polska a gdzie Korea

0

@Dankho94isback Może, sam już nie wiem. Tylko teraz drużyna gra dobrze, a Real kupę, więc kontrast jest duży

0

Zemsta Pereza za wyjście z superligi. Nie ma przypadków są tylko znaki

1

Oglądam Barcelone w lidze od około 10-12 lat. Takich "błędów sędziowskich", tak często nie było.

1

Liga byla sprzedana już dawno, więc mnie to nie dziwi. Tylko, że przestane oglądać mecze...

3

Porównywanie tego karnego do karnych madryli? Słaby bait

8

Jakby przegrali wyłącznie przez słabą grę to bym tego tak nie przeżywał, ale przez to co się działo z sędzia mam ogromne poczucie niesprawiedliwości i zniechęcenia. Oni odebrali nam szanse na poprawienie się w tym meczu.

25

@Deathwing112 to są dwie różne sprawy

2

Czuję obrzydzenie, ciekawe, czy taki był zamysł tych rozgrywek

1

To co się teraz dzieje to jest skandal

0

Brak korekty ustawienia, ciągle ta sama akcja Atletico, brak formy, pobłażliwy sędzia i śliskie boisko. I mamy katastofę.

1

Nikomu, tylko Polakom jakieś podstawowe błędy się zdarzyły

0

Ale mnie ten Niemiec wk... zdenerwował

5

Jutro cała Polska za Bruk-betem hehe

5

Kolejna obrzydliwa symulacja

0

Bramkarz Rayo po końcu kariery: Zawsze kibicowałęm Realowi Madryt

0

Kolejny żałosny nur męczennika do kolekcji. Jeszcze to weryfikują xd

5

Barca 4,20 xG ....

0

Ciekawe jakie xG wykręcił Ferran

1

Sprzedać Ferrana może ktoś się nabierze na jego liczby xd

0

Hahaha Shark, nie mogę ze śmichu xD

0

znowu bez podania do Szczocha

5

Karny godny Mbappe

1

Jeeeeeeeeeeeest

0

to musi być kontuzja...

1

Bernal! Flick nie chce wygrać czy co?

1

Jakbym ekstraklasę oglądał. Sędziowie to znają się na piłce? Widzą kto chce grać a kto fauluje?

4

Co to jest za komentarz, że barca traci cierpliwość i nie ma pomysłu? Oni ich łapią i faulują na połowie barcelony

1

Jak się zmęczyłem tym meczem. Piłkarze pewnie są wyczerpani i sfrustrowani, a w tygodniu trzeba wygrać w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?