FajfusLodowy
Dołączył/a: październik 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pech, pech, pech. Sosiedad jedna akcją. Lamine najlepszy mecz od kilku miesięcy
2
Czemu cześć osób przeżywa odejście Dro jakby to była wina Flicka. To nie on odpowiada, za transfery ani nic nie wskazuje na to, żeby chciał pozbyć się kogokolwiek. Z wyjątkiem Mareczka xD
2
Zbyt rezerwowy ten skład a jedyny rezerwowy, jakiego chciałem zobaczyć na ławce
8
@Recha_0684 jesteśmy w sojuszu, którego podstawy są zagrożone. To jest bezpośrednie bronienie swojego kraju i jego interesów. Teraz już rozumiem decyzję Tuska. Jak zwykle pod publiczkę wyborców.
2
Polska nie wyśle żołnierzy na Grenlandie. Uważam, że to błąd. To my w przyszłości możemy być taka Grenlandią i co wtedy powiemy, że najwazniejsza jest Solidarność w Europie i NATO. A teraz tego nie okazujemy
0
Perez wprowadzając narracje o świętych madryckich krowach-pilkarzach, meczennikach i poszkodowanych zbiera tego owoce. Rozumiałem tę propagandową zagrywkę na potrzeby zewnętrzne, ale wychodzi na to że wewnetrz klubu jest takie samo nastawienie
7
Dla mnie osobiście Małysz zasługuje na tytuł czempiona 100 lecia. Nie dlatego, że jakoś szczególnie lubię skoki, ale dlatego, że w takiej niszowej dyscyplinie on zgromadził i poderwał prawie cały naród. Jego wygrane były jak wygrane Polski. Z Lewandowskim nigdy czegoś takiego nie miałem.
5
@Zieliniak Wam się w komentarzach już móżg lasuje? Nie ma znaczenia jaka jest ta baba. Czy to jest adekwatna reakcja na jej zachowanie. Trumpizm już tak przeżarł wszystkim móżg, żę nie widzą, że ta osoba została zamordowana? Funkcjonariusz ze wszystkich sposobów wybrał strzelenie jej w głowę 3 razy? Czy to adekwatne postępowanie? Jak kiedyś twoje dziecko pójdzie protestować po decyzji Tuska, Kaczyńskiego i dostanie kulke też będzie ok?
0
A komentatorka o pracy rąk Sorlotha, wstydziliby się.
8
Czy brak realnej kontuzji Ter Stegena oznacza, że obraził się, gdy dowiedział się że nie zagra w Superpucharze
0
Rony niezły. Pedri i Rapha nie na swoim najwyższym poziomie
1
NIby dobrze, że będzie Cancelo, ale ja pamiętam tylko jego błędy z interem i realem.
4
U. Simon kolejny błąd w bramce. Jak tak dalej pójdzie to może kolejny nasz zawodnik w 11 Hiszpani się szykuje.
0
Nic nie osiągną na dłuższą metę zantagonizują społeczeństwo latynoskie jeszcze bardziej i zainstalują kukiełkę która zostanie obalona bez ich wsparcia. Dodatkowo teraz każdy widzi, że siła dominuje. Jedyne co mi imponuje to skuteczność z jaką byli w stanie schwytać prezydenta obcego kraju.
10
@RosjaninBut haha niezła odklejka. Do poziomu Andrzeja thisisthisis Dudy to mu trochę brakuje
2
Nikt w ekstraklasa nie ma mniej punktów od Legii. Dobry czas dla polskiej piłki
0
@Roobo jest napisane łącznie. Naprawdę nie jesteście w stanie przyznać, że to po prostu jest dobre. Gdzie te wasze chrześcijańskie wartości...
2
Mnie osobiście najbardziej we wczorajszym meczu zirytowała postawa de Jonga. Dobrze to widać w akcji, gdzie tupta po kontrze i Pedri go wyprzedza. Wystarczyło, że kontrakt podpisał
0
Komentarz usunięty
0
@Xxxbarca4ever tak się pośpieszyłem
0
Nie wierzę, Raphinia poza jedenastką... Już było dobrze, już było dobrze
0
Chciałbym, żeby to był przełom dla Araujo, bo może zrozumiał, że jego błędy to nie przypadek i kosztują zespół, ale obawiam się, że skończy się na zrobieniu z siebie ofiary zgodnie z mentalnością Urugwajczyka, a na boisku dalej będzie wietrzenie pach zamiast dobrej gry i zachowania jak na kapitana przystało.
2
Dani Olmo OUT!!
0
Rapha jak za starych czasów problemy przy wykończeniu xD Bardzo dużo daje barcy. Olmo jest tak słaby...
1
No to jest koljeny przykład dlaczego Ferran to co najwyżej zmiennik
2
@Bolton Zapraszam do spróbowania premiery Eu5 Paradoxu.
3
Uważam, że Frenkie z wyjątkiem pierwszych kilku minut zagrał bardzo dobry mecz. Mocno faulowany. Sędzia z jakiegoś powodu mocno pobłażliwy dla Celty, a dla Frenkiego już nie był. Według mnie ta kartka to wina sędziego a nie zawodnika, bo zastosował nieróne traktowanie po prostu.
4
My nie mamy ławki rezerwowych... To chyba największy problem tego meczu
1
@Jakchcesz
Balde to raczej typ szeroko przy linii, ciekawie by było zobaczyć tam Raphe zamiast Balde razem razem z Rashfordem
1
Druga połowa wygrana dzięki zmianom oraz przez to że boisko nieco wyschło i dało się grać