FajfusLodowy
Dołączył/a: październik 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja widzę poprawę w grze. Przede wszytkim piłkarze grają swoje. Nie są spętani często chorymi pomysłami Koemana.Obrona wysoko i presing, podłączający się boczni obrońcy. A, że brakuje im umiejętności i automatyzmów to już inna sprawa, której nie da się naprawić z dnia na dzień.
0
@arkasath Dokładnie
7
Skoro nie ma szans na Klopa czy ten Haga to przyjście Xaviego w tym momencie jest optymalne. Jeśli poprawi grę zespołu w takim dołku to znaczy, że był to dobry wybór. Zdecydowanie wolałbym widzieć Barce Xaviego niż kolejne wynalazki bez nazwiska. Gorzej nie będzie, a w razie porażki zawsze można popracowac nad sprowadzeniem klasowego trenera od przyszlego sezonu, czy od następnego.
2
Kibice, którzy widzą zródło problemu nazywani są bandytami. A Koeman, który po prostu niszczy klub jest wybawcą, bo przejął klub w trudnym momencie. Moment będzie trudny dopóki ten człowiek jest trenerem. Nie robi tego za darmo. Jeśli miałby trochę szacunku do FCB to zrezygnowałby z pracy.
48
Nie wystawiaj Minguezy -> graj Sergi Roberto -> Roberto gra słąbo -> nie wystawiaj Minguezy -> rzuć go od pierwszej minuty na Vini Jr. w klasyku, a potem zmień go w przerwie bo sobie nie poradził -> znów możesz grać Roberto. :/
2
Czyli Kuman w końcu out?
0
@Triv44 Ktoś ci kazał to pisać, że tak to powtarzasz? Komuniści mieli być spaleni, a SLD wygrało wybory. PiS po 2005 też miał być, no ale przydarzył się smoleńsk. To gdzie Tuskowi do takich comebackow
1
@Rust_Cohle To mnie uspokoiłeś :D
1
@Jacu327 Ja omijam Chińczyków z zasady.
0
Czy ter Stegen grał w meczu reprezentacji i czy ktoś widział jak wyglądał?
0
@zodiak_10 Pracował, był widoczny, tylko mu nie szło.
2
@BarcaInfo Bardzo dobra uwaga odnośnie tego Umtitiego. Pokazuje poziom absurdu.
0
@cata_luna Tyle że instytucje Unii w przypadku polski nie przekroczyly swoich uprawnień, a Polska jest tym krajem, który usilnie stara się nadwyrężyć jedność wspólnoty na potrzeby rozgrywek politycznych. Taka decyzja, która nie ma mocy w uwagi na wydanie go przez niekonstytucyjny urząd jest tylko pokazem siły w krajowych mediach bez znaczenia przy próbie merytorycznego ustalenia kompetencji
0
Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, że to rząd głupków z pis jest w tej sytuacji związanej z wyrokiem tzw. trybunału przyłębskiej w całkowitym błędzie i wspiął się na szczyty hipokryzji to po przeczytaniu tych krótkich artykułów wątpliwości mieć nie powinien. Sytuacja jest prosta i zerojedynkowa.
Konstytucja RP:
Art. 90
1. Rzeczpospolita Polska może na podstawie umowy międzynarodowej przekazać organizacji międzynarodowej lub organowi międzynarodowemu kompetencje organów władzy państwowej w niektórych sprawach.
2. Ustawa, wyrażająca zgodę na ratyfikację umowy międzynarodowej, o której mowa w ust. 1, jest uchwalana przez Sejm większością 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów oraz przez Senat większością 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby senatorów.
3. Wyrażenie zgody na ratyfikację takiej umowy może być uchwalone w referendum ogólnokrajowym zgodnie z przepisem art. 125.
4. Uchwałę w sprawie wyboru trybu wyrażenia zgody na ratyfikację podejmuje Sejm bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów.
Art. 91.
1. Ratyfikowana umowa międzynarodowa, po jej ogłoszeniu w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej, stanowi część krajowego porządku prawnego i jest bezpośrednio stosowana, chyba że jej stosowanie jest uzależnione od wydania ustawy.
2. Umowa międzynarodowa ratyfikowana za uprzednią zgodą wyrażoną w ustawie ma pierwszeństwo przed ustawą, jeżeli ustawy tej nie da się pogodzić z umową.
3. Jeżeli wynika to z ratyfikowanej przez Rzeczpospolitą Polską umowy konstytuującej organizację międzynarodową, prawo przez nią stanowione jest stosowane bezpośrednio, mając pierwszeństwo w przypadku kolizji z ustawami.
3
@MatiFCB2000 Przeczytałem, typowa zagrywka stosowana w wypowiedzi. Niby wszystko w porządku jak można od niego tego wymagagać, ale jednak myślał o tym, żeby grał za darmo i powiedziałto głośno. Dla przeciętnego odbiorcy, który właśnie czyta tylko nagłówki ta informacja się liczy, a nie zdroworozsądkowe sprostowanie
0
W tej sytuacji jedynymi hipokrytami są pisowcy, którzy łamią podstawowe zapisy konstytucji od dawna, a teraz zasłaniają się jej zapisami, których najwyraźniej nie rozumieją. Z konstytucji i przepisów uchwalonych w ustawach jasno wynika wyższość prawa unijnego nad polskim i zgodziliśmy sięna to w referendum w 2004
0
@skubi99 Oczywiście, bo jeśli ktoś na poważnie traktuje ten wyrok ( czego niestety nikt nie powinine robić bo tzw trybunał konstytucyjny jest organem działającym nielegalnie) to oznacza to że trzeba wyjść z unii bo ich przepisy ingerują w suwerennosć kraju () co jest oczywiście totalną bzdurą z powodów, które wymieniłem w innym komentarzu.
1
@NaFazieHitman Oczywiście, że konstytucja jest nawyższym prawem, ale w tej konstytucji jest zapis:
Art. 90
1. Rzeczpospolita Polska może na podstawie umowy międzynarodowej przekazać organizacji międzynarodowej lub organowi międzynarodowemu kompetencje organów władzy państwowej w niektórych sprawach.
Sprawa ta została przegłosowana w REFERENDUM o wstąpieniu do Unii, a w Sejmie odpowiednią większością 2/3 ratyfikowana.
To co linkujesz to typowa papka dla niedorozwiniętych. Tutaj nie ma żadnej dyskusji, sprawa jest jasna i niestety pisiory jak zwykle nie mają racji, a tylko sieją dezinformacje. A "wolnościowcy" im wtórują
0
To samo, co z Roberto w zeszłym sezonie i teraz z Pedrim. :/
3
Messi straciłby kolejny sezon i jeszcze obrywałby odpowiedzialnością za błędy Koemana. Żeby grać za darmo w projekcie, który w swoich założeniach jest zły i krótkowzroczny. Nie oszukujmy się, że Koeman to jest przyszłość tego klubu.
25
Jak można nawet sugerować coś takiego i zrzucać odpowiedziałność na piłkarza za to, że nie można spełnić wyssanych z palca obietnic wyborczych, Nie spodziewałem się, że można tak nisko upaść. Widać tylko jaka dramatyczna sytuacja musi być w klubie skoro padają takie słowa
2
Messi najlepszy na boisku. Wszedł na swój poziom. Każde zagranie to poezja po prostu. Mbappe i Di Maria powinni strzelić po jego zagraniach. Szkoda tej poprzeczki
1
Dobra wypowiedź. Trafnie ocenił sytuację.
2
No i Koeman zrobił to co ja dziś rano po śniadaniu...
9
Panie Koeman jak to nie jest decydujący mecz to kiedy będzie? Z Bayernem? OK,rozumiem, że po pierwszym meczu został rozpracowany i na spokojnie ich pykniemy na wyjeździe?
16
Właśnie w takich momentach ujawnia się prawdziwe oblicze trenera. Reagować trzeba na boisku, a nie wygłąszać kommunikaty i uciekać przed pytaniami dziennikarzy po remisie z Granadą. Skoro nic się nie stało i proces trwa to czemu nie może odpowiedzieć na parę pytań. Ostatnio przecież strasznie rozmowny był Pan trener. Mówcie co chciecie, ale coraz gorzej to wygląda.
1
Dobry teskst. Podsumowuje większość moich przemyśleń na temat Koemana i Barcelony po 2:8. Dodałbym jeszcze, że gra Barcelony pogorszyła się właśnie od momentu kiedy zabrakło trenera z głową na karku, czyli od zwolnienia Valverde.
0
Niestety dzisiaj w wyjściowym znowu zobaczymy Luuka de Jonga i Roberto. :((
23
XD Idź pan z takim gadaniem bez sensu. Puig musi poprawić wiele aspektów, a niewiele wnoszący ostatnio Garcia ma pewny skład mimo błędów i wątłej postury na środku obrony. Odyniec jest po prostu nieobiektywny i ma swoich ulubieńców oraz kozły ofiarne.
0
@Roobo Bardzo dobry komentarz