FajfusLodowy
Dołączył/a: październik 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brak powrotu casado i pedriego sprintem, cubarsi dal sięograć
0
@mkord ciekaawe o ile więcej ich by było gdyby piast i jagiellonia wygraly mistrzostwo bez "blędów" sędziowskich
0
tylko legia może nas godnie reprezentować w europejskich pucharach. Przegrali z ogórami. I bardzo dobrze, polska piłka rozwinęła się od czasu, kiedy legia przestałą być mistrzem. Przypadek? Nie sądzę
0
Filar obrony, najlepszy ŚO w klubie, oczywiście wiek robi swoje, ale gdyby szwagrom dupa się nie paliła to by został.
0
@clyde nie wiedziałem, że może być przykro na innym poziomie niż emocjonalny Mareczku
0
Ile miesięcznych pensji albo jaka cześć dalibyście na pierscionek zaręczynowy?
0
Czemu nie wzięliśmy Davida za darmo? Tah też przeszedł nam koło nosa i czuje, że zostaniemy na lodzie w tym okienku. Skończy się jakimś impulsywnym zakupem szwagrów na ostatnią chwilę albo Rashfordem :D
0
De la Fuente chyba tylyko przez upór nie wystawi Pedriego na pozycji 8. Jeszc
ze przez to Olmo ławka
0
@kamiVeB dla pieniędzy to nawet nie jest kanal o geopolityce a rzetelność treści tego autora jest wątpliwa
0
@kamiVeB ale przecież to jest naczelny autor pisowskiej teorii spiskowej o wiecznym "ukladzie" jeśli oni Gieremka tam obrażają to mam kolejne wątpliwości co do jakości tego człowieka. W wolnej chwili obejrzę
0
@kamiVeB Z Waszych odpowiedzi nic nie wynika
15
Nie rozumiem argumentu, że głosujemy na kogoś, aby PO nie miało pełni władzy. Jak Duda był 10 lat to było okej? Rozwalone sądownictwo, inflacja i nierozwiązany problem demograficzny, ale ok jedziemy znowu z pisem xddd Nie rozumiem logiki.
0
Wygrał lepszy i jest świetne, a jednocześnie smutne, że wcale to nie było takie oczywiste.
8
Żółta dla Rudigera
Żółta dla Asensio
Czerwana dla Tschouameniego
2 karne nieodgwizdane
Żółta co najmniej dla Ceballosa
Coś pominąłem?
0
@Coutinho007 Tylko Raphinia w dołku i tak dawał liczby i nie trzeba było składać mu kolana. Marnie widzę przyszłość Fatiego w Barcy.
0
@Cule1234 dlaczego?
15
Wielki skandal sędziowski w meczu Villarealu. Sędzia anulował dwa prawidłowo zdobyte gole Villarealu!
0
Jakby wcześniej dał temu ciemnemu żółtą, to by tego nie było, albo by wyleciał
0
Kiedy sędzia da żółtą Benfice?
0
https://ekstraklasatrolls.pl/kontrowersje-w-polfinale-pucharu-polski-jagiellonii-nalezaly-sie-dwa-karne-wideo/
Wczoraj drukowanko pod legię aż miło.
2
I leją w przerwie na tę murawę, jakby już kałuż nie było
6
Mam wrażenie, że część użytkowników wierzy, że śledztwo w sprawie sędziego Montero jest niezwiązane z czerwona kartką dla Bellinghama xD
0
Zmiana Lewego, gaviego i franciszka w przerwie i jakoś to będzie
0
Ja uważam, że Kross albo Carvahal mogliby zp wygrać. Ale Perez z jakiegoś powodu uznał, że męczennik to kandydat nr 1 no i się przeliczył. Carvahal top3 co najmniej
0
Czemu balde nie biega?
2
Może to niepopularna opinia, ale ja uwazam, że nie było faulu przy czerwonej kartce
5
sędzia jakby z laligi
1
Kiedy wreszcie Lamine odpocznie? To jest jakieś nieporozumienie, że on gra cały czas. Pedri, Gavi, Fati, Bernal, Balde to za mało?
1
Bardzo źle to wygląda z Bernalem. Według mnie prawie pewna długa przerwa. Uważam też że Lamin powinien mniej grać. W ostatnich dwóch meczach jakby zmęczony. A jego kontuzja to byłaby żałoba.
3
@FanKFC 1. Brothers in Arms -Dire Straits
2. Dark Side Of The Moon - Pink Floyd
3. Jethro Tull - Aqualung