1

Brak powrotu casado i pedriego sprintem, cubarsi dal sięograć

0

@mkord ciekaawe o ile więcej ich by było gdyby piast i jagiellonia wygraly mistrzostwo bez "blędów" sędziowskich

0

tylko legia może nas godnie reprezentować w europejskich pucharach. Przegrali z ogórami. I bardzo dobrze, polska piłka rozwinęła się od czasu, kiedy legia przestałą być mistrzem. Przypadek? Nie sądzę

0

Filar obrony, najlepszy ŚO w klubie, oczywiście wiek robi swoje, ale gdyby szwagrom dupa się nie paliła to by został.

0

@clyde nie wiedziałem, że może być przykro na innym poziomie niż emocjonalny Mareczku

0

Ile miesięcznych pensji albo jaka cześć dalibyście na pierscionek zaręczynowy?

0

Czemu nie wzięliśmy Davida za darmo? Tah też przeszedł nam koło nosa i czuje, że zostaniemy na lodzie w tym okienku. Skończy się jakimś impulsywnym zakupem szwagrów na ostatnią chwilę albo Rashfordem :D

0

De la Fuente chyba tylyko przez upór nie wystawi Pedriego na pozycji 8. Jeszc
ze przez to Olmo ławka

0

@kamiVeB dla pieniędzy to nawet nie jest kanal o geopolityce a rzetelność treści tego autora jest wątpliwa

0

@kamiVeB ale przecież to jest naczelny autor pisowskiej teorii spiskowej o wiecznym "ukladzie" jeśli oni Gieremka tam obrażają to mam kolejne wątpliwości co do jakości tego człowieka. W wolnej chwili obejrzę

0

@kamiVeB Z Waszych odpowiedzi nic nie wynika

15

Nie rozumiem argumentu, że głosujemy na kogoś, aby PO nie miało pełni władzy. Jak Duda był 10 lat to było okej? Rozwalone sądownictwo, inflacja i nierozwiązany problem demograficzny, ale ok jedziemy znowu z pisem xddd Nie rozumiem logiki.

0

Wygrał lepszy i jest świetne, a jednocześnie smutne, że wcale to nie było takie oczywiste.

8

Żółta dla Rudigera
Żółta dla Asensio
Czerwana dla Tschouameniego
2 karne nieodgwizdane
Żółta co najmniej dla Ceballosa
Coś pominąłem?

0

@Coutinho007 Tylko Raphinia w dołku i tak dawał liczby i nie trzeba było składać mu kolana. Marnie widzę przyszłość Fatiego w Barcy.

0

@Cule1234 dlaczego?

15

Wielki skandal sędziowski w meczu Villarealu. Sędzia anulował dwa prawidłowo zdobyte gole Villarealu!

0

Jakby wcześniej dał temu ciemnemu żółtą, to by tego nie było, albo by wyleciał

0

Kiedy sędzia da żółtą Benfice?

2

I leją w przerwie na tę murawę, jakby już kałuż nie było

6

Mam wrażenie, że część użytkowników wierzy, że śledztwo w sprawie sędziego Montero jest niezwiązane z czerwona kartką dla Bellinghama xD

0

Zmiana Lewego, gaviego i franciszka w przerwie i jakoś to będzie

0

Ja uważam, że Kross albo Carvahal mogliby zp wygrać. Ale Perez z jakiegoś powodu uznał, że męczennik to kandydat nr 1 no i się przeliczył. Carvahal top3 co najmniej

0

Czemu balde nie biega?

2

Może to niepopularna opinia, ale ja uwazam, że nie było faulu przy czerwonej kartce

5

sędzia jakby z laligi

1

Kiedy wreszcie Lamine odpocznie? To jest jakieś nieporozumienie, że on gra cały czas. Pedri, Gavi, Fati, Bernal, Balde to za mało?

1

Bardzo źle to wygląda z Bernalem. Według mnie prawie pewna długa przerwa. Uważam też że Lamin powinien mniej grać. W ostatnich dwóch meczach jakby zmęczony. A jego kontuzja to byłaby żałoba.

3

@FanKFC 1. Brothers in Arms -Dire Straits
2. Dark Side Of The Moon - Pink Floyd
3. Jethro Tull - Aqualung

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?