1

@FC_BARCA_Fan A ja nie, bo Pique i tak dostanie kontuzji a Garcia ma wszystko, żeby się poprawić. I tak przegrywamy wszystkie ważne mecze z Pique w składzie od kilku lat, kiedy to zrozumiemy?

0

Ter Stegen

Minqueza/Dest - Araujo - Garcia - Balde

Perdi - F de Jong - Puig/Gavi

Dembele/Demir - Depay - Coutinho/Fati

Wiem, że nikt mnie nie posłucha, ale szczerze to jedyne ustawienie dla tego zespołu.

3

Ja mam tylko marzenie, że zobaczymy walkę i młodych, głodnych zwycięstw zawodników. Już samo to gwarantuje, że nie powtórzy się ostatni wynik.

4

Dobrze, że UEFA to uczciwa, transparentna i mająca dobro kibiców i sportowców na pierwszym miejscu zwyczajna niemafijna organizacja. Inaczej popierałbym Superligę. A czekaj, czekaj...

0

Że Puig niby nie grał u Valverde i Setiena? To Valverde go wprowadzał do zespołu tak samo jak Fatiego, a u Setienia był podstawowym graczem tylko zabrakło jaj na Bayern i skończyło się jak każdy wie.

2

@LeoMessiah Skrót myślowy dla większej dramaturgii

0

Boże, kilka centymetrów i Messi faktycznie by zakońćzył karierę na Barcelonie. :O

0

@Cwaniak4 ja 0:1 biorę w ciemno

0

A co z pieniędzmi dla Live za Cou? ;P

2

Jak obecnie wygląda sytuacja z pociągnięciem Bartomeu do odpowiedzialności? Będzie coś z tego, czy największa kara jaka go spotka to masakrujące wpisy La Rambli (nie twierdzę, że to mało).

0

@Coutinho007 Haha no tak, ale nazwisko się zgadza

3

I dobrze się stało, że Griezmann odchodzi. Wiele osób musi tutaj zrozumieć, że teraz nie patrzymy z pozycji które z topowych nazwisk do nas dołączy, ale czy ktokolwiek wartościowy z nami zostanie. Dlatego tak ważne jest w tej sytuacji dawanie minut młodzieżowcom, bo to oni tak jak kiedyś mają realną i jedyną szansę uratować ten klub i przywrócić go na szczyt. I to jest powód, dlaczego strasznie mnie denerwują takie ruchy jak ten ze sprowadzaniem tego de Jonga (Martina już mamy). Przecież był Manaj za darmo, a wartość sportowa taka sama... a chociaż młodszy.

4

Ludwiczek sam sobie przeczy. Raz mówi, że nie robił kursu trenerskiego dla takiej dużej grupy zawodników jednocześnie włączając Demira, Gaviego i Nico do drużyny, a teraz jeszcze był powodem ściągnięcia tej upośledzonej wersji de Jonga.

0

ROberto coś ty zrobił

0

Niezły skład xD

1

Real wygląda tak biednie, ale potrafią utrzymać 1:0. Przynajmniej na 5 min przed końcem

2

Pierwszy faul w meczu, jest 3 minuta. Przypadkowy zupełnie faul i kończy się na stopie a nie na piszczeli. Dla mnie żółta

0

@7black4 Pewnie znowu będzie musiał przepraszać

2

SIkorski co powiedział o Kukizie, o chollera

0

Czy jako społeczność la rambli uczcimy jakoś odejście Messiego? Wszyscy avatar z Argentyńczykiem, czy coś w tym stylu?

1

Kapitan od siedmiu boleści, Vallejo.

4

Pedri biega jakby tylko jemu zależało. Reszta trucht.

0

Jakiś układ funkcjonuje, bo nie wierzę, że w normalniej sytuacji brak Messiego w Barsie i Hiszpanii jest korzystne dla kogokolwiek. Tutaj grają pieniądze i układy smutnych panów z uefa i la ligi

2

I Messi poza klubem,a wszystkie pasożyty żerują w najlepsze. Wszyscy zadowoleni?

1

A może to sprytny plan Laporty i Messiego na wywarcie presji na Tebasa, żeby się ugiął chłop. ;D

4

@Kgorecki2500 Jasne, tylko nie wyleczy przyczyny

0

@cinero1996 @prezesklubu Pozdrawiam urodzonych 2 sierpnia ;) Dobra data na podpis

1

Dlaczego te kolory są takie sztuczne. Jeszcze przypominają Eibar czy inne Levante.

0

@BarcaInfo Alves, który nie interesuje się piłką. Taki paradoks

0

@pax @Gaz popatrz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?