FajfusLodowy
Dołączył/a: październik 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC_BARCA_Fan A ja nie, bo Pique i tak dostanie kontuzji a Garcia ma wszystko, żeby się poprawić. I tak przegrywamy wszystkie ważne mecze z Pique w składzie od kilku lat, kiedy to zrozumiemy?
0
Ter Stegen
Minqueza/Dest - Araujo - Garcia - Balde
Perdi - F de Jong - Puig/Gavi
Dembele/Demir - Depay - Coutinho/Fati
Wiem, że nikt mnie nie posłucha, ale szczerze to jedyne ustawienie dla tego zespołu.
3
Ja mam tylko marzenie, że zobaczymy walkę i młodych, głodnych zwycięstw zawodników. Już samo to gwarantuje, że nie powtórzy się ostatni wynik.
4
Dobrze, że UEFA to uczciwa, transparentna i mająca dobro kibiców i sportowców na pierwszym miejscu zwyczajna niemafijna organizacja. Inaczej popierałbym Superligę. A czekaj, czekaj...
0
Że Puig niby nie grał u Valverde i Setiena? To Valverde go wprowadzał do zespołu tak samo jak Fatiego, a u Setienia był podstawowym graczem tylko zabrakło jaj na Bayern i skończyło się jak każdy wie.
2
@LeoMessiah Skrót myślowy dla większej dramaturgii
0
Boże, kilka centymetrów i Messi faktycznie by zakońćzył karierę na Barcelonie. :O
0
@Cwaniak4 ja 0:1 biorę w ciemno
0
A co z pieniędzmi dla Live za Cou? ;P
2
Jak obecnie wygląda sytuacja z pociągnięciem Bartomeu do odpowiedzialności? Będzie coś z tego, czy największa kara jaka go spotka to masakrujące wpisy La Rambli (nie twierdzę, że to mało).
0
@Coutinho007 Haha no tak, ale nazwisko się zgadza
3
I dobrze się stało, że Griezmann odchodzi. Wiele osób musi tutaj zrozumieć, że teraz nie patrzymy z pozycji które z topowych nazwisk do nas dołączy, ale czy ktokolwiek wartościowy z nami zostanie. Dlatego tak ważne jest w tej sytuacji dawanie minut młodzieżowcom, bo to oni tak jak kiedyś mają realną i jedyną szansę uratować ten klub i przywrócić go na szczyt. I to jest powód, dlaczego strasznie mnie denerwują takie ruchy jak ten ze sprowadzaniem tego de Jonga (Martina już mamy). Przecież był Manaj za darmo, a wartość sportowa taka sama... a chociaż młodszy.
4
Ludwiczek sam sobie przeczy. Raz mówi, że nie robił kursu trenerskiego dla takiej dużej grupy zawodników jednocześnie włączając Demira, Gaviego i Nico do drużyny, a teraz jeszcze był powodem ściągnięcia tej upośledzonej wersji de Jonga.
0
ROberto coś ty zrobił
0
Niezły skład xD
1
Real wygląda tak biednie, ale potrafią utrzymać 1:0. Przynajmniej na 5 min przed końcem
2
Pierwszy faul w meczu, jest 3 minuta. Przypadkowy zupełnie faul i kończy się na stopie a nie na piszczeli. Dla mnie żółta
0
@7black4 Pewnie znowu będzie musiał przepraszać
2
SIkorski co powiedział o Kukizie, o chollera
0
Czy jako społeczność la rambli uczcimy jakoś odejście Messiego? Wszyscy avatar z Argentyńczykiem, czy coś w tym stylu?
1
Kapitan od siedmiu boleści, Vallejo.
4
Pedri biega jakby tylko jemu zależało. Reszta trucht.
0
Jakiś układ funkcjonuje, bo nie wierzę, że w normalniej sytuacji brak Messiego w Barsie i Hiszpanii jest korzystne dla kogokolwiek. Tutaj grają pieniądze i układy smutnych panów z uefa i la ligi
2
I Messi poza klubem,a wszystkie pasożyty żerują w najlepsze. Wszyscy zadowoleni?
1
A może to sprytny plan Laporty i Messiego na wywarcie presji na Tebasa, żeby się ugiął chłop. ;D
4
@Kgorecki2500 Jasne, tylko nie wyleczy przyczyny
0
@cinero1996 @prezesklubu Pozdrawiam urodzonych 2 sierpnia ;) Dobra data na podpis
1
Dlaczego te kolory są takie sztuczne. Jeszcze przypominają Eibar czy inne Levante.
0
@BarcaInfo Alves, który nie interesuje się piłką. Taki paradoks
0
@pax @Gaz popatrz