FajnyBartus
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bialystok
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bolomanalo : a jak sie maja sprawy ? Hierro to jeden z najlepszych obroncow jakich moglem widziec.
0
Chyba zapisze sobie wszystkie nicki osob ktor tak psiocza na Ibre razem z ich komenatarzami w jakims wordzie a potem jak zacznie strzelac i zaczniecie go kocham to po prostu to wkleje tutaj z data. Bede mial z was polewka ja i dziesiatki innych osob. Durnie tylko mysle ze kazdy napastnik z marszu przystosowalby sie do stylu Barcelony. To nie Real ze zmienili cala kadre i tak naprawde od poczatku buduja cos nowego. Tutaj juz jest to cos a Ibra musi sie wpasowac. On gra oglada jak graja inni i stara sie zapamietac kto jak podaje , biega , dosrodkowuje itd. Chyba myslicie ze on siedzial przez te ostatnie lata przed TV z pilotem i ogladal mecze Barcelony, gre Xaviego Iniesty itd by nauczyc sie ich zachowania. Z Eto'o wszyscy grali na pamiec. Trudno grac na pamiec z osoba ktora jest dopiero tu miesiac(?).
0
W takim razie patrzac ze druzyna z grupy 2 zajmie odpowiednio 2 miejsce, moze poza Realem. To jedynym trudnym przeciwnikiem zostalbym Juventus. Ale wszystko i tak zweryfikuje boisko po tym szalonym oknie transferowym. Choc ostatnie szczescie do Lyonu mowi mi ze to moze byc znowu on.
0
Czy to bylo losowanie bo w sumie juz nie pamietam. Nie te lata heh.
0
Pamieta ktos jakie grupy graja ze soba po fazie grupowej ?
0
focus27 - a ile razy taki Dos Santos mial cale zespoly ustawione pod niego co raptem sie zmienilo ? Ibra nie rozumie filozofi pilkarskiej Barcelony jak narazie i to bylo widac.
0
Ibra to nie Etoo a Etoo to nie Ibra , dwie rozne osobowosci i choc po tylu latach ciezko mi sie jakos patrzy na innego srodkowego napastnika to jednak wierze ze bedzie dobrze
a wy skonczcie narzekac co poniektorzy, to pierwszy mecz Ibry stres , glupi bandaz na rece , nie do konca zgranie z zespolem , granie pod niego w Interze ITD mozna wymieniac SPORO dlatego chill ludzie bedzie dobrze, choc moglby troche wiecej pobiegac ;] ale to chyba tylko wspomnienia z Etoo
0
sebolpes - poniewaz to jest pewnie jeden z tych kibicow ktory kibicuje danym pilkarzom a co z tym idzie klubowi do ktorego sie przenosza, pewnie tez byl jednym z tych komikow ktorzy mnie rozsmieszali mowiac ze 10 powinna zostac jak w NBA zarejestrowana tylko dla Ronaldinho i nikt nie powinien jej nosic ...
0
Tomo - masz racje , pal licho ze za rok odszedlby za darmo gdzie rzuciliby mu wiecej pod nogi zielonego ale najwazniejsze jest to ze nei moze przegonic nikogo wiecej w statystykach , dobrze ze Laporta sie o to postaral dziekujmy mu za to.
0
Kuba : na chwile obecna nic na to nie wskazuje. Nawet nie zaczal pracowac na pelnych obrotach, chyba w ogole przestal trenowac ostatnio bo bylo cos o kolejnej operacji.
0
Przeciez niedano mowil ze Ibra jest lepszy niz Ronaldo zdaje mi sie.
0
Moze inny mecz ogladalismy ale Gai mi nie zaimponowal nic. Nie to co Rochina i dos Santos :)
0
dziekowac ;]
0
te Karol sluchaj gdzie ogladasz po ang ? bo mi ten skysport wywala ze za duzo osob z polski ;o
0
Jestem za pomyslem masq.
Ten czlowiek nie mysli. On przeciez wie ze jak zostanie to czeka go siedzenie na lawce co jest rownoznaczne ze strata roku a to z pomniejszeniem chetnych na jego uslugi za tygodniowke taka jaka chce teraz. Teraz jako tako mozna powiedziec ze jest w formie ale niech przez rok tylko trenuje a i to mozna przeciez mu zabronic a podczas meczu nawet nie siedzi na lawce. Gora na trybunach. Straci wartosc i straci mozliwosc zarabiania tyle ile sobie tego teraz chce. Jednak pustka w glowie zostala wypelniona rzadza pieniadza. Nic nie mysli.
0
Ale niektorzy z was to ćwoki za przeproszeniem. Eto'o jest warty teraz tyle co nic. Ktory klub go chce ? Moze za 10mln by Barcelona go sprzedala na sile. Przeciez juz pojawialy sie newsy na temat tego iz Barcelona sama spuszczala cene aby City go kupilo. Zostal mu ROK kontratu po ktorym i tka pewnie by odszedl jezeli teraz nie chce przedluzac umowy, niech nikt tutaj nawet nei mysli ze przedluzy ja za rok kiedy bedzie mogl podpisac umowe z kim chce a inni dadza mu wieksza pensje. To tyle na temat tego co piszecie ze 40+ Eto'o i Hleb to porazka. A teraz na troche na temat tych 40 mln i Hleba. W sumie zeby nie to wypozyczenie Hleba oferta moglaby jeszcze byc w miare znosna. Nie pisze ze zajebista. Bo to napewno nie jest prawda w sumie 40mln dalbym gora za samego Ibre ale patrzac z perspektywy Barcelony, Laporty, Tzatzikiego ( nie wiem dlaczego ale jego nazwisko mi sie z tym sosem kojarzy :) ) to oferta nie jest zla. W ten sposob wydaja 40mln, ktore jak wszyscy wiemy Inter by nie oddal Ibry dajemy Eto'o za ktorego nic nie dostaniemy i oni to wiedza. Dlatego poki moga zrobic transfer kogos takiego jak Ibra to wola dac 40mln i Eto'o niz za rok za te 40 mln nie kupic nikoog ( moze Villa ? nie wiem )i stracic Eto'o.
0
Ktos tam napisal na dole ze potrzebne sa max 2 transfery. Bzdura. Potrzeba nam z 1 Bardzo dobrego zawodnika jakim jest bez watpienia Ribery i 2 badz 3 rezerwowych. Zmiennikow dla Xaviego oraz Iniesty na srodku pola. Przydalby sie rowniez jakis solidny rezerwowy w stylu Sylwka na lewa strona, lecz o takiego bedzie trudno. Kurde wydaje mi sie iz Sylwek byl zbyt dobry jak na rezerwowego. Nie odstawal gral rozwaznie a do tego nie marudzil. Bedzie mi go brakowalo.
0
-logan-
W takim razie najprawdziwszy z najprawdziwszych kibic z ciebie !!
Masz racje, malo mamy, jestesmy Tacy mali przy tobie o wielki ;)
0
Potrzebne sa ZMIANY. W sumie to dobrze ze szukaja jakiegos I klasy napastniki choc moim zdaniem Ibra sie nie do konca nadaje do Barcelony. Nie wolno pozwolic by historia sie powtorzyla. Po zdobyciu ostatniego pucharu LM wszyscy ( prawie ) odpuscili sobie. Dlatego mimo ryzyka bylbym za sprowadzeniem go w miejsce Eto'o.
0
No i genialnie ze nie zagra Abidal niech Sylwek sie przebiera.
0
A tak poza tematem :
Orientuje sie ktos czy Real bedzie losowany w nastepnej edycji Ligi Mistrzow z drugiego koszyka ? Bo cos takiego slyszalem ze to jest bardzo prawdopodobne ale jakos sprawa ucichla.
0
Moyart - widac Ty musisz sobie lepiej przypomniec kilka rzeczy. W ostatnim sezoenie gralismy JUZ z Yaya w skladzie. A powiem Ci jeszcze nawet ze wtedy juz byl podstawowym graczem.
0
Kurde strach myslec w ten sposob ale co jak co ale JUZ pierwsze zdanie w tym tekscie mnie boli. Okazalismy sie lepsi ? Nic z tego jako zespol zaprezetowalismy sie gorzej.
Pozdrawiam.
0
Jedyne czego mi brak to ruchu. Wszyscy stoja jak kolki i czekaja na podanie.
0
Szczerze, to pierwszy wywiad jaki widzialem udzielany przez Messiego ale nie sadzilem ze mimo tego ze sie mowi jaki on jest spokojny to nie sadzilem ze az tak. Spokojny chlopak jakich pelno w ogole nie odczulem ze to byl wywiad z jednym z najlepszych obecnie graczy na swiecie.
0
Messi wczoraj zagral totalny piach. Ale coz nie dziwota skoro go Guardiola nie oszczedzal w meczach wygrywanych juz 3:0 u siebie.
0
Baros1990 , tylko uwazaj aby ten Marquez ktory wg ciebie moze grac w GD nie zaszalal zbytnio.
0
Nie placzcie dzieci. To nie koniec, zostal drugi mecz.
0
Guardiola ma jaja nie to co trenerzy Realu Madryt. Chociaz z drugiej strony przemyslana decyzja bo na prawej gra Alves badz Puyol a gdyby obaj dostali dzis kartke sytuacja bylaby nieciekawa. Co nie zmienia faktu. Pep ma + ode mnie.
0
A jaki wzor zastosowales ze wynik wyszedl tobie 0,1 % ? Dosc ciekawe...
Co do meczu. Dwa slowa : Iniesta show.