FajnyBartus
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bialystok
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ArasFCB - chciales zablysnac i tobie sie nie udalo. Alves najlepszym obronca w zespole? Oby tylko nie miec takich 4 "obroncow"
0
Jakby nie bylo z Alvesem, to tak czy siak w obronie beda jaja.
0
brakus85 - podaj nastepne!
0
masq - Ja tobie powiem. Mamy duzo obroncow. To ze zlozylo sie tak ze 3 nie moze grac z powodu TYLKO kartek raczej czesto sie nie zdaza.
0
No no Alves. Teraz pokazales pazurek. Zolta conajmniej, mimo ze w pilke najpierw i niby prawidlowo ale to grozilo powazna kontuzja.
0
U mnie tez taka wisi tylko ze z sezonu 96/97 albo 97/98 juz nie pamietam. Stare czasy.
0
scala81 - a gdzie ty widziales jakis powazny blad ktoregos z nich? bramki raczej padaly po strzalach z dystansu. Pierwszy jak to bywa z kiksami raczej nie do obrony. Druga bramka Espanyolu, bardzo ladna, w sumie chyba mogla byc obroniona jakbny sie dobrze ustawil Pinto. Szkoda ze Messi jakis taki bezproduktywny byl, jakby sie ciagnal po boisku. Ale coz liczy sie wygrana.
0
"Puyol i Márquez mieliby podpisać specjalne umowy, na mocy których ich wynagrodzenie malałoby wraz z czasem trwania kontraktu."
Ale co ?
0
Wlasnie , znasz moze tytul tego dokumentu ?
Ja osobiscie nie ogladalem ale chetnie bym obejrzal. Samemu staram sie 'wygooglowac' ale jakos nie moge niczego znalezc. Jedyne co jest to film z 2004 ale to troszke przed tym jak wygralismy LM.
0
Ja tam lubie komentatorow Cyfry+. Napewno bija na glowe tych z TVP. To ze krytykowali Eto'o nie bylo bezpodstawne, w koncu mogl skonczyc z 4 bramkami a nie 1. Co nie zmienia jednak faktu ze wygrana to wygrana. I mi moglby marnowac tyle co mecz jezeli byloby pewne ze wygramy. Tak czy siak Eto'o to gwarancja 1 gola na mecz. A ci co narzekaja na to ile szans zmarnowal niech sie przebudza ze snu w ktorym Barcelona ma strzelac 10 bramek i kazdy ma grac perfekcyjnie. Wazne sa wygrane, tylko wygrane.
0
stifler111 : jedyny glos rozsadku jak narazie.
0
Mimo ze Kluivert to w sumie ulubiony pilkarz jaki kiedykolwiek chyba gral. To jakos nie nazwalbym go crackiem na miare Rivaldo Ronaldinho czy teraz Messiego. ;]
0
unique - watpilbym w to ze ocena Messiego jest zawsze wysoka. Patrz mecz z Realem badz Villarealem. Moim zdaniem przecietnie.
0
Bardzo dobry mecz, moze nie liczac ok 15 minut pierwszej polowy. Pozniej jak Barcelona zaczela cisnac to cisnela do 90-tej minuty. Bardzo podobala mi sie gra Iniesty , Xaviego oraz Messiego , w sumie Etoo tez sie staral ale stracil na skutecznosci, i to bardzo w porownaniu do poczatku sezonu ale poki strzelamy tyle bramek i gramy w taki sposob to bramki Eto'o nie odgrywaja takiej waznej roli w zwycieztwach.
Jezeli mialbym wybrac najlepszego gracza meczu to wybralbym ..... Bramkarza Numancii. Przeciez to co on bronil to przechodzilo moje pojecie. Strzelal kazdy a on bronil . Nie liczac nie trafionych strzalow z prawie 100procentowych okazji Etoo to zeby bronil to ktos inny to mogloby byc 6:1 minimalnie.
10-tka dla tego Pana.
0
Ja go widzialem pare razy. W sumie mi sie podoba. Skoro Bayer nie chgce sie go pozbywac jeszcze to oznacza ze gra dobrze i stanowi o sile ich defensywy bo kto mowi ze nie chce sie pozbywac gracza na ktorym im nie zalezy ? Najbardziej mnie boli sytuacja Caseresa. A bolec bedzie jeszcze bardziej jak wroci Henrique. Moze nie gra porywajaca w obronie jak np Pique ( wg mnie to bedzie przyszlosc naszej obrony bo kurde nie wiem ja wam ale on mi sie wydaje bardzo opanowany; az mi sie nie chce wierzyc ze to taki zabawny czlowiek, i widze w nim przyszlosc naszego klubu ) ale nalezy mu sie zaufanie moze obudzi sie jak Henry w tym sezonie? Kto wie.
0
Przy obecnej formie Henrego , Iniesta moze tylko marzyc o grze na lewej stronie ( o ile w ogole mu sie podoba ta pozycja, ale skoro czasem grywal to nie narzekal ), a szkoda bo jestem zwolennikiem jego powrotu na ta pozycje. W srodku pola to raczej zagra 1 rozgrywajacy z pary Xavi / Iniesta i 2 z Yaya / Guddy / Busquets. Gralismy tyle czasu takim skladem z rotacja tej dalszej 3-ki ( 4-ki w przypadku kiedy jest Keita ) i nie sadze by Guardiola chcial cos zmienic, ja bym nie zmienial. Moze Xavi sobie odpocznie kolejny mecz ? W sumie nalezy mu sie, a Iniesta jest w stanie go dobrze zastapic.
0
Niech zyje wszechobecna polemika czy Victor jest lepszy niz Iker a moze na odwrot ... to ze teraz Valdes stal sie bardziej stabilny niz Iker to chyba nie oznacza ze stal sie lepszy ? Valdes jest dobry. Dzieki niemu w tym sezonie nie stracilismy kilku bramek ( mimo ze sadze ze gdyby nie obrona to stracilibysmy jeszcze wiecej ) ale spojrzcie prawdzie w oczy , czy my wygralismy lige dzieki Valdesowi ? Nie , Real owszem. Ten sezon nic nie zmieni bo nawet gdyby Valdes puszczal ponad 1.5 bramki srednio na mecz to i tak nasz atak pakuje ponad 3. Ale suma sumarum mi Valdes wystarcza. Zeby tylko nie robil kiksow jak te z Villa.
0
Twoje oceny mozna okreslic jednym slowem - do bani. Dziekuje , pozdrawiam.
0
Raczej nie powiedzialbym ze w cieniu Eto'o. Henrego moze tak ( az sie sam dziwie ze to mowie ), a Alvesa to napewno. Przeciez to najlepszy transfer chyba od czasow Ronaldinho, chociaz w sumie to tak dawno nie byo.
0
Jak ktos oceni Pique na tej stronie za ten mecz nisko to bede smial sie w oczy. Specjalnie zwracalem przez caly mecz na niego uwage i nie popelnil zadnego bledu. W dodatku jak trzeba bylo wybic pilke to nie robil to na slepo a wprost pod nogi zawodnika z Barcelony. Jeden z lepszych jego meczy.
0
Bolokorn - troche szacunku, dziecko.
0
irik - No przepraszam za moj pierwszy komenatarz z bluzgami ale po prostu mnie rozpierdo***** ... moze sie powstrzymam jednak . Nazywasz Keite Toure i Busquetsa drewniakami ? No po prostu smiesza mnie tacy ludzi.
0
Czyli jak dobrze pojdzie to bedziemy w stanie pobic trzy rekordy Realu w tym sezonie.
0
Orientuje sie ktos jaki jest rekord w punktach na koniec sezonu ?
0
Byloby fajnie pobic rekord Realu. Kolejny.
0
Szczegolnie ta z Espanyolem. Tam to tak wina Valdesa byla ze ho ho ho i jescze raz ho. Valdes jest dobry. Moze nie jest genialny jak Casillas ale jest wystarczajaco dobry by mogl grac w Barcelonie. To juz nie ten sam co 3 czy 4 sezony temu.
0
Przeciez Man City jest na najlepszej drodze do spadku do nizszej ligi. Ogarnijcie sie, nawet jakby proponowali by mu 4 razy wyzsze zarobki to nie przeszedlby. To jest profesjonalny sport. Kazdy na zakonczenie kariery bedzie chcial miec cos wiecej niz tyle zwykla gotowke, bo tej to jeszcze jako wielcy gracze beda mogli sie dorobic rowniez i pozniej.
0
Nie przepadam za pilkarzami rozwijajacymi sie w niemczech oraz dluzej juz tam grajacymi. " Jestem na Nie "
0
robo - nie sadze bys pisal z kreolsiego. Z tego co pamietam to na maturze ma sie chyba jakies 12 jezykow do wyboru z nowozytnych i to wszystko. Ale moge sie mylic.
A co do tematu to respekt dla Gudiego. Jest czego zazdroscic.
0
mroziu - bo jest wielki w koncu te 190 sie ma ale do LBJ mu jeszcze brakuje tu i owdzie.