0

Skromna wygrana 1:0 albo remis , najlepiej bramkowy i bylbym zadowolony.

0

Jedno slowo aby okreslic Yaya Toure ? To proste - Zajebisty

Top5 najbardziej przydatnych pilkarzy w zespole.

0

lechu55 : nie sadze aby jakis kanal dostepny w polsce puszczal mecz pucharu krola, ale moge sie mylic. Zawsze pozostaje internet.

0

69

0

Jeszcze moze jedno wtrace od siebie. Komentatorzy moim skromnym zdaniem sa o wiele lepsi niz ze stacji tvp1 i tvp2 ( czyt. Szaranowicz i spolka ).

0

Jaco78 - osobiscie posiadam cyfre i jakos nie mam powodu do placzu. Moze meczy nie jest tak duzo jakbym chcial ( czyli co tydzien ) ale w miesiacu 2 mecze sa. Cyfra zazwyczaj puszcza mecz Barcelony i Realu w tygodniu jezeli leca o roznych porach chyba ze wystepuje jakis pojedynek zespolow na szczycie takich jak ty wymieniles.

0

robo : zamiast A , powinienes zostawic O ...

0

neo2114 , a ty skad to wiesz ?

0

Trudno nie czuc w kosciach jezeli strzelamy 50 bramek a nie ma jeszcze polowy sezonu.

0

Ja natomiast ciesze sie z jego wypowiedzi. Niech sie nie lamia a wyjda z podniesiana glowa na mecz z Realem. Moze kolejna niespodzianka jak mecz z Getafe ?

0

Wie ktos o co chodzi tym z tabloidowskiego serwisu wp.pl ? Pisza tam mianowicie ze Barcelona wlaczyla sie do walki o Asenjo.

0

Tez mysle ze Toure dogonilbym przeciwnika. Strasznie szybki dran z niego.

0

Pozycja spalona

2. Liniami oceny pozycji spalonej są:

- linia środkowa pola gry,

- linia piłki,

- linia wyznaczająca położenie przedostatniego zawodnika drużyny broniącej

Jest tez cos takiego. Z drugiego myslika to wnioskuje ze zawodnik otrzymujacy podanie od zawodnika stojacego za nim, kiedy obaj sa najblizej bramkarza znajduje sie na spalonym.

0

paws - bardziej chodzilo mi o sytuacje kiedy podajacy jest dalej od bramkarza niz otrzymujacy podanie, a obaj sa najblizej bramkarza i przed zadnym z nich nie ma obroncy.

znalazlem cos takiego :

12. Jeżeli zawodnik znajdujący się na pozycji spalonej przejął piłkę zagraną przez współpartnera nie w jego kierunku, ale odbitą po drodze od przeciwnika (na przykład od jego pleców) jest spalony, gdyż odniósł korzyść z przebywania na tej pozycji, po zagraniu piłki przez współpartnera.

13. Jeżeli zawodnik znajdujący się na pozycji spalonej przejął piłkę zagraną przez przeciwnika, która po drodze odbiła się od pleców swojego współpartnera jest spalony, gdyż odniósł korzyść z przebywania na tej pozycji po odbiciu (dotknięciu) piłki przez współpartnera.

0

Emilnho - to dlaczego wg ciebie do boku, kiedy obaj pilkarze sa w tej samej lini, oznacza spalony a do przodu spalonego nie ma ? To wg mnie troche sprzeczne z logika. Szczerze to zaciekawila mnie sytuacja kiedy obaj pilkarze przeciwnego zespolu sa najblizej bramkarza i jeden podaje do drugiego. Dlatego pytam. Jest tu ktos kto jest w stanie w 100 procentach okreslic kiedy jest w tej sytuacji spalony a kiedy go nie ma ?

0

Xavi zagral fatalnie. Jak dla mnie zero kreatywnosci w tym meczu. Mialem wrazenie ze podaje tylko do tylu. Najgorszy mecz w jego wykonaniu w tym sezonie. Szkoda. Bardzo go lubie i cenie.

0

Emilnho : jak ty interpretujesz to ze zagranie bylo " do przodu " a nie " do boku " ? Bo to dosc ciekawe moze byc czym sie w takim razie rozni jedno od drugiego wg ciebie ? Zreszta z tego co mowil chyba Leszek w czasie meczu Valencia vs Atletico to jezeli nastepuje podanie jednego z zawodnikow do drugiego z tego samego zespolu kiedy obaj sa najblizej bramkarza , linia spalonego jest wyznaczana przez pilke , tak wiec z tego mozna wywnioskowac ze nie mozna podac jednak do przodu. Ale to tylko mowie jak powiedzial komentator. Ja sien ie zaglebialem w przepisy az tak.

0

Ja mam wrazenie ze jest tak, ze jak ktorys z pilkarzy odniesie korzysc bedac za ostatnim z obroncow druzyny przeciwnej po zagraniu pilkarza ze swojej druzyny w kierunku bramki nastepuje spalony. Bez wzgledu na to czy pilka odbila sie od osoby z wlasnego zespolu czy z zespolu przeciwnika. Dlatego moim zdaniem spalony powinien byl byc odgwizdany. Co nie zmienia faktu ze to jest pilka nozna. Nie raz przez sedziow tracilismy, nie raz przez nich zyskiwalismy. Czlowiek nie jest nieomylny. Najwazniejsze sa w gruncie rzeczy 3 punkty. A artykulu jak niektorzy madrzejsi na tej stronie nie komentuje bo tak jest juz w zyciu ze Barcelona jezeli wygyrwa to ktos ma slabszy dzien, wina / pomylka obroncow , pomagaja sedziowie, albo bramki wpadaja niezasluzenie. Ogolnie to powinnismy juz dawno byc w II lidze.

0

Na rok do Milan Lab a potem spowrotem do Barcelony.

0

Bo byl graczem ktory w kazdym meczu zostawial pluca na boisku i nie prosil o zwrot po meczu ? Takich ludzi ceni sie bardziej ( mimo ze Marquezowi rowniez sie nalezy za to jak zagral w obronie , to jednak gracze ofensywni sa wisienka na torce w pilce noznej )

0

Co do braku messiego to sie zgadzam. Moze Hleb nie jest takim uwielbianym pilkarzem jak Messi ale ten drugi nie zagral nawet na miare polowy swoich umiejetnosci. Nie wspominajac iz byl to miesiac w ktorym na niego chyba wszyscy liczylismy najbardziej. Cale szczescie ze byl Henry ( tak przeze mnie nadal nieceniony ). I chwala takiemu zespolowi gdzie mimo braku iskry najwiekszej gwiazdy reszta potrafi pociagnac Barcelone do przodu nawet z najbardziej wymagajacymi przeciwnikami.

0

noi - minimalnie 30 mln ( przynamniej taka kwote podaje www.transfermarkt.de )

0

No nie. Mam przedziwne wrazenei ze typ o nicku 'noi' ma jakies kompleksy. Wydaje sie tobie ze kazdy rozum zjadles ? Starasz sie na sile wepchnac w innych swoje zdanie bo jestes swiecie przekonany ze masz racje. Uspokuj sie kolego bo Einstein'em to ty niestety nie jestes. Nie wiem skad sie wziales na tej stronie ale zluzuj 'o wszechwiedzacy' bo swiat nie jest skonstruowany tak ze tylko ty masz racje.

0

Nie powiedzialbym ze A. Young wczoraj tak dobrze gral. Pare razy mu sie udalo ale nie wywarl na mnie piorunujacego wrazenia.

Przestancie sie dzieci klocic o transfery, kto i dlaczego ma racje. Pep kupi tego kogo mu potrzebna. Po ostatnich wynikach widac ze on wie co robi.

0

Rowniez nie uwazam aby Abidal byl najslabszym ogniwem. Jego pozycja jak sam kiedys wspomnial w wywiadzie jest lewa obrona ale nie nastawiona tak na atak jak prawa. Jezeli tracimy tylko 10 ( ! ) bramek to nie mozemy powiedziec ze spisuje sie ktos w defensywie zle prawda ? Tak samo nie mozemy powiedziec ze nasz atak rowniez spisuje sie zle. Szkoda natomiast ze nasza lewa strona nie wspolpracuje tak dobrze jakby to moglo wygladac na papierze. Dwaj francuzi, znaja sie bardzo dobrze z reprezentacji a jest "tylko" ok. Moze za duzo wymagam ale fajnie byloby miec dwie flanki w stylu 'prawej'.

Jezeli chodzi o Henrego. Nadal jestem za tym by odszedl. Najlepiej to ropiastego Manu City.

0

Widze ze pewien pan na tej stronce zwany pod nickiem noi jest ekspertem w sprawie pilki noznej. Nie miejscie swoich zdan poniewaz jezeli beda sprzeczne z wiedza i zdaniem wyzej wymienionego pana to bedziecie w bledzie. Amen.

A co do tematu. Aguero uwazam ze jest nam w tej chwili niepotrzebny. Trzeba poczekac i zobaczyc co czas pokaze w kwesti Iniesty i tego gdzie Pep chce aby on gral.

0

Wie ktos moze ile bramek zdobyl Iniesta ?

0

Jezeli to prawda - kop w tylek na przebudzenie ze krainy gwiazd.

0

Kosior10 - z calym szacunkiem ale jak mozesz mowic ze Henry "wreszcie sie zaaklimatyzowal" ? Minelo przeciez sporo czasu i jego gra teraz bardziej wyglada na zlapanie formy niz aklimatyzacje w zespolne. Mozemy powiedziec ze zaaklimatyzowal sie Alves i bedzie biegal tak juz non stop chyba ze zlapie dolek ale Henry ? Ten mial za duzo na to czasu i ku naszemu szczescie ma teraz dobra forme , aby jak najdluzej.

0

Nie placzcie juz z powodu braku kogos na lewe skrzydlo. Dla mnie to coraz bardziej zaczyna wygladac na to ze Henry sie na dlugo zadomowi z woli Guardioli ( mimo ze osobiscie nie jestem fanem ani jego ani tym bardziej jego na tej pozycji) . A skoro on tak chce i jest trenerem to wy nie wyrywajcie sobie wlosow by zarzad kupil kogos na jego miejsce. Zreszta po cichu licze aby Pep na stale zrobil z Iniesty lewoskrzydlowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?