0

Jezeli dobrze wejdziemy w ten mecz i bedziemy pewni w obronie , wtedy atak zrobi swoje i wygramy jak z kazdym. Bardziej sie boje tego ze to naprawde jest specyficzny mecz i niczego sie po nim spodziewac nie mozna bo zostanie sie zawiedzionym, a Real mimo ze jest totalnie bez formy to ma przeblyski ktore potrafia jednak przemienic na gole ( w koncu maja ich ponad 30 prawda ? ). Najwazniejsze to nie dac sie presji robic swoje i nie patrzec ze to jednak jest ten Real z ktorym pojedynki zazwyczaj sa nieprzewidywalne.

0

Henry - jak ma sie takich zawodnikow co tak pilki wykladaja to powinno byc wiecej bramek w sezonie, a jego gra dzisiejszego dnia to chyba oddawnie dlugow za szanse ktorych nie wykorzystal wczesniej. Dla mnie nadal Henry - rezerwowy, kiedy Etoo gra jak wypalony na szpicy badz kiedy musi odpoczac. Dzis to dobitnie jest pokazane. Jego miejsce to srodek, srodek ktory jeszcze przez 2 lata bedzie na 100 procent zajety. Lewa strona jest dla Iniesty albo nowego nabytka. Zreszta majac taka prawa strone jak na Canale Plus, ktora ciezko bedzie miec w przyszlosci, lewa moze byc taka jaka jest.

Wracam na 2 polowe.

0

Henry.

Dlaczego ? Mimo, ze jest cieniem samego siebie to jednak pewnych rzeczy nie zapomnial ( bramka z Espanyolem ). Jezeli wykorzysta przynajmniej jeden prezent od Messiego byc moze to wystarczy. Bojan bylbym ok , ale w meczu z Heuelva albo Valladoidem ( chociaz ... skoro ten drugi teraz tak doslownie niszczy ... )

0

Benzema - nie

Fabregas - tak , ale tylko gdy odejdzie nasz wspanialy lewoskrzydlowy z uderzeniem o mocy 15latka Henry. Iniesta pasowalby idealnie na lewe skrzydlo ( w to w jaki sposob zastepowal Ronaldinho, kiedy ten drugi mial tak zwana 'kontuzje' przekonala mnie w 100% do tego ze jest tam po prostu idealny ). Oczywista jest sprawa tez taka ze kazde pieniadze +30 mln bylyby nieporozuemieniem.

0

Karcio - hehe, pamietam ten kufel ... nie trzeba bylo walic tak piesciami o stol. Gdzie sie wybierasz ? Do tunelu ?

0

Wow , ostatnio nie chcialo mi sie komentowac no ale teraz musze ... masq, przeciwnik Iniesty na lewym skrzydle dal komentarz o tesknocie za nim, swiat sie zmienia non stop.

0

jasiu20 - to narazie wie tylko Guardiola. Ten sklad co jest podany w newsie jest tylko przypuszczeniem autora.

0

Co on ma takiego wspolnego z Davids'em ? Busquets to bialy wierzowiec.

0

Tyle co ty masz lat to ja prawie jestem za Barcelona. No ale prawda. Rzuciles lepszym tekstem niz kiedys pewna osoba na tej stronie wychwalajaca Ronaldinho pod niebiosa. Dlatego mam dla ciebie bardzo dobrego linka ... www.czat.wp.pl

0

1:0 ? dla mnie moga nawet zremisowac 0:0 , Pep pewnie 3/4 zawodnikow w obronie da z pierwszego skladu ( a tak w ogole to mamy staly pierwszy sklad obrony ? ... nie ) a pomoc i atak nastawi bardziej an graczy rezerwowych.

0

Od 8 spotkan ? Hmm zapowiada sie ciekawy mecz

0

Ten chlopak to najwieksze zaskoczenie tego sezonu. Nie sadzilem, ze bedzie az tak dobrze sie prezentowal. Mimo ze po 2 z Wisla nie bylem przekonany do tego by Guardiola ryzykowal z wystawianiem go , to w tym momencie jestem za tym by stal sie obok Militio naszym podstawowym stoperem. Puyol - wiadomo , kapitan. Ale w tym momencie Pique to inwesytcja na miare Messiego po drugiej stronie boiska.

0

fffj

przypominasz mi pewnego uzytkownika tego forum ktory byl rowniez fanatykiem i podziwial pewnego gracza tylko ze tym graczem byl Ronaldinho.

0

Rowniez tego nie rozumiem dlaczego Keita zdolal zyskac tak duzo zaufania u Guardioli w tak krotkim czasie i co musial zrobic Yaya by wyleciec z pierwszego skladu ( albo moze czego nie robil ? ). To wie prawdopodobnie tylko nasz trener a my sie nie dowiemy. Jednak jedno jest pewne - Yaya w poprzednim sezonie spisywal sie tak ze jego gra w tym sezonie w pierwszej 11stce powinna byc niepodwazalna.

0

karcio : wiesz kto pisze z tej strony ? :P

0

Niezbyt mnie to raduje ze zespol ktory nie strzelil jeszcze bramki do tego meczu w tym sezonie strzela raptem 2 po bardzo banalnych bledach i to w krotkim odstepie czasu. Nie ogladalem pierwszej polowoy lecz tylko druga i musze przyznac ze to co wyprawiala nasza obrona to wola o pomste do nieba. Za kazdym razem kiedy przeciwnik podchodzil w meczach ktore ogladalem a ogladalem wszystkie to mialem wrazenie ze zaraz bramka padnie , strasznie duzo niepewnosci widze albo to tylko moja wyobraznia.

Moglby ktos napisal jak wygladala gra Caseresa w 1 polowie? Jestem dosyc ciekawy.

0

Chyba tobie sie strony poprzekrecaly panie trenerze Konrad.

0

Ile mozna dawac szans francuzowi? Niech sie zmieniaja z Etoo a lewa strone zostawi komus kto czuje sie tam o wiele lepiej. Niech wchodzi na ostatnie 25 minut. Wystarczy mu.

0

Ja przeczytalem.

0

Caseres powinien dostawac wiecej szansy na granie. Ciekawie sie zrobi kiedy powroci Militio. W poprzednim sezonie prezentowal sie bardzo dobrze i byl zawsze pewnym punktem jezeli nie najpewniejszym.

0

Guardiola masz ode mnie plusa. Henry lawka.

0

Iniesta slabym dryblerem ... klamstwo.

0

Bardzo ciekawa i cieszaca ( przynajmniej mnie ) nowina. Pieniadze ze sprzedania Henrego bedzie mozna przeznaczyc na np Silve , chociaz on raczej do ruszenia nie bedzie.

0

W sumie napisalbym ze w Lyonie powinien grac Henry a nie Eto'o ale Lyon jest drugim klubem po Barcelonie na ktory licze wiec nie zycze im tego.

0

Niestety prawda jest taka ze wszyscy bardzo slabo grali i nic ich nie usprawiedliwia. Prawda jest tez taka ze przez gubienie punktow z takimi zespolami jak nasz dzisiejszy przeciwnik o tytule nie ma mowy. Ale pohamujcie sie grali jak grali a wy juz piszecie ze ktos nie ma miejsca w Barcelonie bo slabo wypadl. Smieszni jestescie ;)

0

Ciekawi mnie forma Messiego. Henry powinien siedziec na lawce.

0

daniel ziom : tylko zapewne jet "troche' starszy i nie napisalby mUj ... az boli

co do newsa : dobra wiadomosc , ciesze sie ze tak duzo wychowankow stanowi o sile Barcelony , to jest prawdziwa potega klubu :)

0

Fakt, Inter sie nie spoci ale oni nawet jak sie nie poca to daleko nie dochodza...

0

ludzie przestancie narzekac ... az zal sciska troszeczke jak czytam te krytyczne wypowiedzi i chociaz niedlugo po wygranej bedziecie chwalic jak to Barca dobrze zagrala to wstrzymajcie hormony nastoletnie i troche pomyslcie ...

0

Brygada R&R ( Rijkaard i Ronaldinho ) znowu razem ;) Coz powodzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?