0

To Alves bedzie mogl grac ? Nie mial on przypadkiem odczekac 1 meczu za kartki jeszcze za czasow Sevilli ?

0

Ogladajac mecz mialem wrazenie ze Hleb chcial , bardzo chcial ale jakos nie mogl.

0

Dziwne dziwne ... bardzo dziwne , oj powtarzam sie chyba heh . Kurde albo mi sie wydaje albo Barca poraz pierwszy od dawna ( vs Arsenal ? ) nie stracila jaj i grala do konca i strzelila bramke ( ojej nawet dwie w tym wypadku ). Moze to przez ta godzine ale szczerze to nie pamietam kiedy to Barca strzelila pod koniec jakas bramke, zawsze jak przegrywalismy to juz tak zostawalo do konca. No przynajmniej przez 2 ostatnie sezony.

Sredni mecz, ale nie dziwie sie bo byl o pietruszke.

0

ta 2 wyjatki ;)

0

jk : messi fabregas bojan ? co ty sie wskazujesz dzieciakow ktorzy maja przeogromny talent i sa w trakcie rozwijania ? kazdy glupi by potrafil wskazac taka 3 i gdyby musial innych porownywac do tej 3 to za duzo " talentow " by nie biegalo na tym swiecie ... Wezmy takiego Inieste ? Dla mnie to gracz genialny a jakos w wieku 17 lat nie powodowal tylu ah i oh'ow co Bojan ... 20 i 21 lat to bardzo dobry wiek i spokojnie mozna o nich mowic przyszlosc , wystarczy sie nimi dobrze zaopiekowac i mam nadzieje ze Guardiola to zrobi a za 3 lata beda w pierwszej 11 murowanie ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?