FajnyBartus
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bialystok
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najpierw niech bedzie 6 a ty o 9 snujesz opowiesci.
0
Higuain farciarz ? Ciekawe ciekawe. Ten chlopak ma przed soba wielka przyszlosc jezeli Perez go nie wywali.
0
To moze dodam ze napewno nie zagraja : Pepe ( no chyba ze dostanie 1 mecz zawieszenia, co raczej nie jest mozliwe ) , Robben , Sneijder ... Heinze jest kontuzjowany rowniez, Higuain ma nie zagrac z Sevilla ale podobno Real chce sie odwolac w takim razie jest szansa ze moglby dostac zoltko i nie zagrac z Barcelona.
Suma sumarum nie zdziwie sie jak bedzie placz ze wszystko z powodu kontuzji.
0
Messi niech odpoczywa. Robben znowu nie zagra. Jak mi przykro.
0
Nie piszcie ze kazdy by odpuscil rozrywki nie jestescie "kazdy".
Ktos napisal ze pracodawca okresla warunki - racja , ale nie nalezy popadac w skrajnosc. W tym wypadku to jeszcze troche jednak do skrajnosci brakuje. Bo jakby nie patrzec w tej chwili mozna to porownac do projektanta ( bez roznicy czego ) ktory ma ostatnie dni by oddac projekt. Dlatego niech ten nasz projektant zacisnie i skupi sie na ostatnie dni bo nagroda bedzie niesamowita.
0
No no komentarze to podobne jak na rm.pl. Myslalem ze tam tylko taka cholota siedzi i obraza.
0
Nic tylko kupic zapas browarow nagrzac 42' telewizor odwolac kobiete i delektowac sie gra przez ten czas. Co sie stanie to sie stanie. Jezeli przegramy i malo osiagniemy bedzie zal zmarowania takiej szansy ale nie wiem jak wam ale ja jestem wdzieczny im ze pokazywali taka gre przez tyle miesiecy bo dla mnie ogladac bylo i jest ich w tym momencie zajebiscie przyjemnie i to sie liczy.
Pozdro.
0
Czyzby kolejny trener mial stracic prace po czesci za swoje wypowiedzi w stylu ' barcelona gra dobrze , i tak przegramy ' ?
0
Kid A - po czesci masz racje. Albo w obie strony albo wcale.
Tatar10 - z jego gra to moze cwaniakowac, bo gra prawie bezblednie, wyglada na to ze Barca potrzebowala takiego dryblasa , w sumie nie takiego powolnego wcale, ty nie grasz wcale wiec wypowiedzi, bez roznicy jakie, ludzi ktorzy osiagneli to co osiagneli ciezka praca zostaw w spokoju
0
Casillas nie zaliczyl ani jednej genialnej interwencji ? A to ciekawe.
Zgadzam sie z tym Madryckim kibicem. Casillas - nr 1.
0
Pique i Busquets tak sie rozbujali ze juz graja w 1 a Bojan , nadzieja reprezentacji hiszpani i barcelony stoi w miejscu.
0
Do tych wszystkich super specow piszacych po 10 ofensywnych zawodnikow w druzynie . Przystawcie paluszek do glowki i zrobcie 'puk puk'.Po co po lewej stronie drugi Alves ? Abidal jest dobry bo Alves mimo biegania pewnie po 15km w meczu to czasem sie nie wyrobi a Abidal zrobi swoje w obronie i sie zawsze wroci.
0
Dawac Manu za zeszloroczna Lige Mistrzow albo dawac Chelsea bo mimo ze juz bez Mou to Chelsea to Chelsea , kurde prawie jak Real tylko ze troche dalej i nie w Hiszpani. Ot takie moje zdanie.
0
Ronaldinho to juz przeszlosc. Pogodzcie sie z tym R10-maniacy.
Ville natomiast przywitalbym z otwartymi ramionami.
"a dla napastnika gra z tak wspaniałymi piłkarzami jest cudowna, co widać w meczach reprezentacji". I wszystko w temacie. On chce przejsc bo wie ze z takimi podaniami od Xaviego czy Iniesty to zyskalby wiecej na wartosci. Eto'o fakt faktem jest dobry, ba nawet bardzo ale mi bardziej lezy Villa, chyba ze to konkurs marzen, zyczen i mamy swieta to biore bramke nr 3 - Torres ( ah ten mecz z Manu )
0
Dodalbym jeszcze do tego Messiego. Dla mnie byl niewidoczny. Nie podawal jak byla ku temu okazja ( np jego bezmyslny rajd przeciwko czworce na 2 metrach kwadratowych, kiedy Henry jest nieobstawiony ). Jak Iniesta byl kontuzjowany za pierwszym razem, jego strata byla niewyczuwalna, natomiast teraz .... brak polotu.
0
Niech przestana sie smiac i robic zarty. Trzeba wziac sie do roboty.
0
A ja twierdze inaczej. I moze tak jak powiedzial Looky, jestem slepy. Bo tak.... Kazdyprzeciez kto zamienilby Eto'o na Adebayora bylby slepcem.
Pomyslcie teraz z drugiej strony. Guardiola chcial / chce silnego wysokiego napastnika. Dziwicie sie ? Z szalejacym Alvesem na prawej stronie i jego mozna by powiedziec perfekcyjnymi wrzutkami taki gracz jak Adebayor moglby byc idealny do tego sposobu grania. Ile to razy wrzutki Alvesa zagrazaly przeciwnikowi i tylko slaba gra glowa przez np Messiego powodowala ze nie zdobywalismy bramek. Etoo jest owszem szybszy, ale coz ja osobiscie z checia zobaczylbym gracza Arsenalu w Barcelonie.
ps. kaamil95 , te 95 to rozumiem ze twoj rocznik bo innego wytlumaczenia twojej niewiedzy nie da sie wytlumaczyc.
0
Kurde powiem szczerze. Bylem bardzo pozytywnie nastawiony na jego transfer bo po 2 latach obijania sie naszych gwiazdek myslalem ze to bedzie ten zawodnik ktory bedize potrafil zamknac jadaczke zacisnac zeby i ciagnac zespol w trudnych chwilach ktore myslalem ze beda. Nie spodziewalem sie az tak szybkiego powrotu Barcelony na tron. Moze dlatego Hleb nie spelnil swojej roli w zespole. Myslalem ze bedzie to takiego rodzaju Larson lecz grajacy czesciej w podstawowej jedenstce. Nie wiem czy sprzedanie go byloby dobrym posunieciem ale dobrze miec gracza ktory stara sie i chce sie starac w razie kontuzji ( odpukac. ).
0
Z 3-ki Pedro , Bus i Jeffren to wlasnie on najbardziej spodobal mi sie z presezonu. Busquets sie jednak wybil niewyobrazalnia. Mam nadzieje ze on rowniez niedlugo pojdzie jego sladem.
0
Nie plakalbym gdyby Alves byl rezerwowym, zastepca Maicona. Chociaz za to co wyprawia na boisku w pelni zasluguje na 1 sklad
0
Co racja to racja, moja nieuwaga :)
0
10 dni = nie zagra przeciwko Betisowi , tego jestem pewien , juz Guardiola drugi raz tego bledu nie popelni. No przynajmniej mam nadzieje. Bedzie Marquez , Pique.
0
A mowilem mowilem ( tzn myslalem ... ) ze nie ma co chlopaka przeciazac.
0
kosciej7 - przeczytalem to na stronie Realu i wydaje mi sie ze to napisal fan Barcelony w koncu to fani Realu narzekali ostatnio ze w Barcelonie Messi strzela podaje itd a bez jego wkladu nic nie ugramy.
0
Hinche , a wiec zacznijmy powoli :
"Osobiście byłem bardzo ciekaw Caceresa i tego jak sobie poradzi... No cóż nie było źle chociaż nie sądzę żeby zasłużył na notę wyższą niż 5. "
Kazdy ma prawo do swojej oceny, to nie podlega dyskusji. Dla mnie mocne 7. Ale dalej ...
"Specjalnie liczyłem jego długie piłki i naliczyłem się oszałamiającej liczby JEDEN. Dokładnie w 57':) a propo wyjść do przodu to dzisiejszego wieczoru był ultra defensywny bo swojej połowy chyba nie opuścił. "
Ocena, oceną ALE. Zadam takie pytanie. Chcesz aby SRODKOWY obronca wychodzil do przodu ? Moze nie pamietasz ale to na jego barkach i Puyola spoczywala obrona przed kontrami. Jezeli chcesz aby caly blok defensywny gral jak Alves to takie rzeczy tylko w Fifie.
Tak z ciekawosci, to ile wg ciebie takich podan zaliczyl Puyol ? Nie pamietam jego dlugich podan, jezeli liczmy podania przez cala szerokosc boiska w poblize pola karnego przeciwnika,a nie przerzucanie na srodku z jednej strony na druga.
"Był chyba cholernie stremowany bo nie było w jego grze luzu, raczej przypominał kłodę drewna. Nie zapominam oczywiście o sytuacji z 80 którejś minuty kiedy ładnie wyłuskał piłkę lecz wg mnie jak na 21 latka aspirującego do 1 składu to zdecydowanie za mało. Chyba wypożyczenie będzie dla niego najlepszą opcją."
Nie mi oceniac czy byl "cholernie stremowany" ale nie widzialem bledow z jego strony ktore mogly spowodowac zagrozenie przy naszej bramce. O dziwo takich "glupich" podan Xavi mial sporo.
Co do wypozyczenia. Zgadzam sie. Wraz z przybyciem Henrique trzymanie jego bedzie zbyt szkodliwe dla niego. W sumie mnie nie przekonal ze warto na niego stawiac w waznych meczach jeszcze , bo jedna jaskolka wiosny nie czyni. Ale czas jeszcze pokaze....
0
kosciej7 - nie widzisz w tym ironii ?
0
Hinche - z calym nalezytym szacunkiem, ale dales popis podsumowujac Caceresa. Kurde no 2 rozne mecze o tej samej porze.
0
Czyli sa ludzie ktorzy od Iniesty oczekuja bramek ? Ojej madre bardzo madre ... klask klask.
0
Milo widziec ze nasz Bojan sie rozkreca. Moze jednak cos z niego bedzie. Bo jakos ostatnio tracilem nadzieje. A tu prosze mile zaskoczenie.
0
A do Fabregasa , kole i frytki !