FamiliaBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2015
Las Palmas, Puerto Rico
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzieki.......................................
0
jak długo w sprzedaży beda te koszulki bez sponsora?
0
dokładnie hehe zrobmy tak, olac to i w dupie miec
0
masz racje, tak. sami sobie na to zasłuzyli. bo Oblak stał jak pajac itd. Ja nic nie sugeruje (chodzi o moja sugestie ustawienia) tylko głośno mysle, choc sam sie z tym nie zgadzam... tak tylko wypaliłem z tym. Masz racje z tym ze nie pierwsza i nie ostatnia... powiem wiecej, kto w tej sytuacji podniósłby chorągiewkę niech pierwszy rzuci kamieniem hehe ja bym tez ta bramke uznał, tak samo jak wyrzuciłbym Ramosa za faul w 120minucie. Nikt na nikogo nie wsiadł bo to jest finał, trzeba je wygrywac a nie dominowac
0
oczywiscie ze nie ma niczego złego. to jest ten ciezki moment po prostu ze trzeba to przełknąć. ja im gratuluję, ty nie... szanuję to ;) bez spin ludzie. ogarnijcie sie.
1
To jest własnie jeden z tych złych momentów bycia kibicem Barcelony. Panowie i Panie, wiem, to jest ciężkie. Ale wygrali niestety, musimy się z tym pogodzić. Pogratulujmy im. Dziś może i nie wygrała sprawiedliwość, może los okazał się nie sprawiedliwy być może to wszystko było ustawione. Real jest brzydkim zwycięzcą tej LM. Jednym z najbrzydszych. To jest sport. To jest piłka nożna. Miejmy nadzieję , że odbierzemy im nagrodę w przyszłym roku. Oby tak było. Tymczasem należy pogratulować zwycięztwa, 11 już, co jest fenomenalne. Kochajmy Barcę, kochajmy piłkę. Dziś jest cięzki moment. Ale jutro będzie piękne. Trzeba zadbać o kadrę w tych najbliższych dwóch miesiącach, bo w tym własnie czasie możemy zrobić krok ku szóstemu triumfowi w LM. Oby tak było. Pamiętajcie... Visca el Barca!!
0
-.-
1
o gustach się nie dyskutuje. Ja tam też nie czaje tego zachwytu o braku sponsora. Chcecie mieć topową drużynę ale zarazem żeby nie było sponsorów. To już minęło i nie wróci. Socios nie utrzymaliby... ba nawet by nie kupili Suareza czy Neya. Mi sie tez przykładowo te mikro pasy nie podobają.
0
moim zdaniem nie czas na pożegnanie Alvesa, ja bym te okienko skupił na kupnie ŚO LO i NAP a Alves jeszcze by grał na dobrym poziomie w następnym sezonie (tak myślę) teraz musimy kupić jeszcze PO... albo dać szansę Vidalowi, który gdy grał w ataku był całkiem spoko, ale już w obronie był tak jakby Douglasem. Możecie się nie zgadzać ze mną ale z biegiem czasu zeszłoroczne transfery okazały sie niewypałami bo Arda był bezproduktywny a Vidal okazuje sie niepotrzebny. Choć liczę jeszcze że w obronie wypali jednak.
15
wstawiłem post na fb i zakonczyłem go słowami "Madryt, łajdaku, pokłoń się mistrzowi" ileż hejtu dostałem hehe
nawet od tych z którymi się trzymam/trzymałem xD
dupka boli xD
mam nadzieje ze mnie nie bedzie bolała po sobocie hehe
0
powiedziałem tak po 15 minutach gry... Sevilla biega jak natchniona xD
0
dokładnie, mam tak samo od roku gdy grali w Warszawie finał LE, po Barcelonie to mój drugi klub. Prawde mówiąc dzis nawet nie czuje tego finału. Ale całym sercem jestem za Barceloną, choć jak przegrywać to tylko z Los Biris.
0
tym razem Enrique zaskoczył tym ze nie zaskoczył
0
oby zagrał :)
Sevilla dużo straci
0
sam nie wiem xD
0
zna ktoś jakiegoś polskiego dziennikarza pro sevillistowskiego ?
0
jestem spokojny :)
0
gówno wiesz czy jestem zaslepiony czy nie... wiec siedz cicho, zle interpretujesz moje mysli. nie bede jednak wyjasniał o co chodzi.
0
nie obchodza mnie inne druzyny, ja patrze na Barce tylko i wyłącznie.
0
8/10 5i10 pytanie zawaliłem XD
0
fajnie wygląda jako dopełnienie trypletu? haha bulszit. 'zagrać trzeba, wygrać już niekoniecznie' ?!?!?! bulszit x2... niektórym to juz wogóle tryplety w dupach poprzewracało, moze i jest to Puchar mniej prestizowy od dwóch pozostałych ale trzeba sie cieszyc ze zdobywania go. Barca jak widać zrobiła wszystko żeby dojść do finału. To Hiszpania... chyba zapomniałes jaka jest rywalizacja miedzy Barcą a Madrytem. Tutaj kazde trofeum jest wazne, zeby tylko nie zdobył go odwieczny rywal.
0
biorąc pod uwagę ile jest klubów to dla mnie jest jeden z najlepszych klubów na świecie. To nie jest ironia. Dla wielu znaczenie "najlepsze kluby świata" to jakaś tam czołówka albo 5 klubów. Wcale tak nie jest, Sevilla jest znana na całym świecie i to jest dowód na to, że właśnie tak jest.
0
Sevilla to jeden z najlepszych klubów na świecie a ty ich lekceważysz... zapomniałeś już, że wygrali trzy razy z rzędu LE? Ja ich bardzo szanuję i jeśli ktoś ma nas pokonać to jest to właśnie Sevilla.
0
jak tam Bayern vs BVB? co tam sie dzieje?
1
milerowie
fajne nawet podryw na głupka
nieletni pełnoletni
sąsiedzi
hmmm nie mam za bardzo głowy teraz do filmów
mam nadzieje ze chociaż trochę pomogłem :)
1
i obu pokonywał... Lionel Messi :)
1
zapodaj ile razy strzelali CR, LS i LM. proszę
0
30/38
1
po finale LE jestem zdania, żeby nie kupować Gameiro. Szkoda byłoby mi gdyby taki gościu siedział na ławce. W Sevilli ma wszystko, ja na jego miejscu bym siedział tam gdzie jest w tym momencie. Niech Sevilla się wzmacnia. Mają trenera, który mam nadzieje, że bedzie tam siedział jeszcze przez jakiś czas, ze skutkami progresywnymi. Wolałbym Seville jako tego trzeciego w lidze hiszpańskiej niż Atletico. Mam nadzieje ze w ciagu trzech lat Sevilla bedzie tam gdzie dzis jest Atleti.
0
bedzie partidazo jakiego jeszcze nie było, fantastyczny finał