FamiliaBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2015
Las Palmas, Puerto Rico
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
BARCA !!!!
DAMY RADĘ
CHOCIAŻ REMIS!!!!
0
0
a rano
0
ja postawiłbym na coś takiego:
Bravo- Alves, Pique, Vermaelen, Adriano- Rakitic (60 Rafinha) Roberto, Turan- Messi, Munir, Neymar
0
obejze tutaj powtórke meczu na Anoeta zaraz po przyjsciu z roboty?
tak o 23?
http://www.fullmatchesandshows.com/
0
NAPRZÓD BARCA!!
Za Enrique w ciemną dolinę!
0
Atletico nie musi sie wcale otwierac. Beda grali swoja filozofie i otworza sie tylko z koniecznosci , to kwestia jednej bramki, a czasu jest az nadto.
0
i maja juz piosenke na przeprosiny "EL PERDON"""
0
NICKY JAM Y ENRIQUE EGLESJAS
0
nie sadziłem ze wróci w takim stylu. zagrał mi na nosie bo prawde mówiac skresliłem go. mam nadzieje ze bedzie podążał tą drogą, na której jest.
0
rok temu było pieknie!
0
nieeeeeeeeeeeeeeee!
0
nie pokonał nowotwór tylko wrócił do gry po walce z nowotworem.
jak nowotwór moznaby pokonywac grajac w piłke nikt by na niego nie umarł :)
0
co do Rafy to tez bym go wolał, no ale on nie jest gotowy na 90 min. musi łapac te 30 na razie. Własnie Arde by zmienił. Ja czuje ze Sociedad nas nie ogra. w przypadku remisu bedzie cały czas 4 pkt przewagi, a kto powidział ze Atletico zgarnie pełną pule?
nie wiem z kim graja w weekend ale przypuszczam ze tez sie beda oszczedzac co w sumie zwieksza szanse na to ze cos zgubia.
1
wszyscy widzą jak sędzia mylił sie itd (co racja to racja) ale przeciez DZIEKI NIEMU stało sie tak jak sie stało. MIANOWICIE, widział ze nam nie idzie wiec zaprosił wszystkich do szatni i WTEDDY SIE ZACZEŁO xDDDDDD
GRACIES FELIX i mam nadzieje ze nie predko wrocisz na Camp Nou... nie zasługujesz szmato na to.
0
Powiem Wam, że dziś był spektakl niesamowity!!!!
ale tak juz odkładając i zapominając o tym co sie przed chwilą działo.
A wiec. Najbliższy mecz mamy na Anoeta w lidze gdzie mamy sporą przewagę.
Trzeba oszczędzić piłkarzy w tym meczu. Trzeba będzie zarotować składem.
Ja mam taki pomysł na ten mecz: jesli zdrowi byliby i Vidal i Adriano.
Bravo-Vidal, Pique, Vermaelen, Adriano- Turan, Roberto, Iniesta- Messi, Munir, Nemyar.
a na Atletico coś takiego:
MAtS- Alves, Pique, Masche, Alba- Rakitic, Busquets, Iniesta-Messi Suarez Neymar.
oszczędzilibyśmy 6!!!! zawodników i miałoby tydzień!! przerwy (Suarez na pewno) a z Atletico wówczas zagrac na maxa, bo jak zagramy na maxa to widać, że tłamsimy rywala. mimo że grali o jednego mniej to i tak mysle ze w drugiej połowie i tak by ktos wyleciał a jak nie to i tak byłoby 2-1 dla nas i tak bo bysmy znalezli sposób czyt. Suareza :)
0
dlaczego dla NC+?
0
BARCA !!!! JESTESMY Z WAMI !!!!
0
luzno
2
czy to źle?
jesteśmy Barcą i wygramy jutrzejszy mecz.
1
Liga Sport Klub jest
ale nie wiem czy puszcza bo ostatnio chciałem na GD leciec ale nie mieli 11
wiec badzmy w kontakcie a ja CI ogarne to albo sam do nich dzwon :
566591329 radze dzwonic w porach wieczornych
w Toruniu bida
jak liga była na C+ to mozna było tam kazdy mecz obejrzeć a odkad jest na eleven to tylko raz byłem na Klasyku w listopadzie wiec srednio sie zrobiło.
0
this is my day ;)
0
co jst?
1
ja cierpie ale z innego wzgledu niz porazke w Klasyku
8
Komentarz usunięty
1
nie no fajnie byc fanbojem Leo i kibicem sukcesów, uwiez mi :)
a tak zupełnie serio to jestem kibicem juz z 10 lat, wciągnął mnie w to Roonie i nie jst sezonowcem. Miałbys racje gdybys sie nie mylił. Jestem z Barca na dobre i złe. byc moze to bezczelne ale tak juz jest ze nie sledze za bardzo Polskiej repry, te wazniejsze mecze ogladam ale bez wiekszych emocji. mam po prostu do nich zal i nie moge im jakos tego wybaczyc po pewnym meczu na Euro12. moze cos mi sie ruszy we Francji.
0
pamieta ktos reklame finału LM z tvp?
bo tam fajna piosenka była
1
prawde mówiąc mnie wali te Euro i jak Polska wystapi na nich, ja chce sukcesów Barcy bo to jej jestem kibicem a Polska dla mnie nie musi wygrywac. jesli sie cos uda ugrac to super ale ja wole ogladac sukcesy Barcelony i Leo Messiego. W ogóle dla mnie te podziały na kraje to lipa (tzn nie sa złe, ale to dla mnie bez znaczenia kto z jakiego kraju pochodzi, wazne zeby był dobrym człowiekiem) Ciesze sie ze jestem polakiem ale co do piłki to kocham Barce i srednio bede sledził mistrzostwa.
12
gówno prawda
0
nie sadze bo teraz beda w Hiszpanii nieco wyzsze tempratury wiec bedzie wiecej meczy o 20 itd