0

a co, my Bogi jesteśmy?

0

mogą, ?od zeszłego sezonu? tak jest

0

no własnie ;) czy Suarez będąc graczem L'poolu byłby dla Cb takim samym wielkim człowiekiem po czymś takim jak teraz gdy go tak opisujesz?
bądźmy obiektywni.

0

no ale wynik dobrze zapamietałem i ze strzelił na 1-1 xD
ale gest był podobny
po prostu myslałem ze schował sobie piłkę pod koszulke.

0

po raz pierwszy?
a podczas KMŚ w ZEA w 2009 roku w meczu z Atlante Cancun strzelając bramkę (bodajże na 1-1) schował piłkę pod koszulke i włożył kciuk do ust. Co stało się z tamtym dzieckiem?

0

moja opcja na zmiany:
obrońcy:
odchodzą: Bartra, Vermaelen, Adriano, Douglas
przychodzą: Laporte, Alonso y ktos ze szkółki

pomocnicy:
odchodzą: Samper (wyp.) Gumbau, Rafinha (wyp.)
przychodzi: Denis Suarez

napastnicy:
odchodzą: Sandro
przychodzi: Mahrez

2

Swoja drogą powiem ze naprawde cudownie jest widziec jak nasi sie tak bawia. To świadczy ze wszystko idzie dobrze. oby tak pozostało. Visca el Barca!

0

co sądzicie aby wreszcie zmienic nazwe Camp Nou?
nie mówię, że ta nazwa jest zła. wrecz przeciwnie. uwazam ze lepsza byc nie moze.
ale w koncu jest u nas taki piłkarz, który jest najlepszy w całej historii, a juz na pewno w tym wieku i w swoich czasach.
cos w stylu:
Estadio Nuevo Lionel Messi
Campo Nuevo Lionel Messi
on na to zasługuje, a samo Camp Nou gdyby było istotą myslaca to uwazam ze to byłby zaszczyt i nie mogłoby odmówic :)

3

nareszcie sprawy sie wyjasniły. Te obecne Camp Nou jest mityczne. Ale czas "klasyczego" Camp Nou dobiega własnie konca. Wielkie chwile, wspaniałe bramki, dom geniuszy takich jak: Kubala, Cruyff, Guardiola, Ronaldinho, Xavi, Iniesta, Messi. To już na zawsze bedzie należało do tego starego Camp Nou i nic tego nie odbierze. Trudno sie rozstawać ze starym Camp Nou, bo chwile tam były cudowne. Czas na coś nowego. To będzie kolejna wspaniała przygoda. Miejmy nadzieje, że to będzie coś wielkiego. Historia tworzy sie na naszych oczach. VISCA EL BARCA Y NADA MAS !

0

byc moze teraz zrozumiałem. jak czytałem Twoją pierwszą wiadomosc to mocno mi smierdziało to spustem nad graczem Barcy i troche to wyolbrzymiłem ;p bo co to za gest oddac komus swoja bluze, tym bardziej daną od pracodawcy. troche zle go nazwałes piszac wielki człowiek... czy to nie jest po prsotu człowiek? taki zwyczajny? o to mi chodzi. bo tak to był spust nad czyms co mi sie wydaje naturalne. ja np bym na pewno przeprosił goscia ale czy oddałbym bluze nwm? czy ja w takim razie jestem małym człowiekim? nie szukam zaczepki. troche irytują mnie takie sprawy bo odp sobie szczerze czy jak by CR tak zrobił byłby takim samym wielkim człowiekiem?

0

no bez dwoch zdan, fenomenalny człowiek. brakuje słów aby to opisac. jak w takim razie okreslic tych którzy naprawde sie przyczyniaja dla dobra drugiej osoby i wcale nie chodzi mi tu o to ze daja swoja bluze po kopnieciu piłki w kogos (przypadkiem, tak wiem) to tak jakby trącic kogos barkiem na ulicy i dac mu pozniej swoja kurtke w ramach przeprosin ;) nie no fajnie sie zachował, jak człowiek, ale zeby zaraz tak sie spuszczac? bicz plis ;)

5

paradoksalnie nie powinno tak być ale bez Modricia jest sporo luk w Madrycie.

0

w Anglii wszystko zmienia sie w doliczonym czasie, a Ty piszesz, ze Leicester ma pewnego majstra gdy Tottenham zagra na remis z Arsenalem a Lisy swój mecz wygrają? beach please ;)

0

powiem jedno
tesknie za komentarzem canal +
dla mnie ci z 11 to dzieciaki

0

ja mu ufałem zawsze. Nawet gdy wszedł z Deportivo i zawalił nam dwa gole. Nic nie pisałem wówczas bo nie chciałem sie wam wtracac. Ciesze sie ze jest z nami. Bedzie bardzo wazny na pozostałą czesc sezonu.

0

po co tutaj sie o wszystko pytac?
nie mozna samemu sie dowiedziec? pisz tam gdzie obstawiasz albo jedz do buka gdzie postawiłes.

0

1

taaaa... a to pokazuje głupote ludzi sadzacych ze Napoli nie pokonałoby Granady. Sport to szczescie, skillsy i inne czynniki.

8

widze fantastyczne humory. szkoda ze malo ludzi tak fantastycznie sie nie cieszy jak Barca wygrywa (takich meczy jak wczoraj, czyli wtedy gdy nie idzie) mnie tez cieszy ten remis. ale to juz było i olac to. teraz jestesmy bezpieczni w lidze, mamy finał Pucharu Króla. Czas robić to co do tej pory w Lidze Mistrzów. Za dwa dni Arsenal, którego szanuje i nie lekceważe i co najwazniejsze... nie widze Barcy w finale LM... baaaa!!! ja jej nie widze jeszcze w ćwierćfinale! szkoda ze tak jest bo te 5 pucharów sprawiło ze duzo osób mysli ze Barca jest poza zasiegiem wszystkich. jesteśmy do ogrania. a to ze mamy passe juz podnad 30 meczy bez porazki z rzedu sprawia ze ta porazka jest jeszcze blizej niz sadzimy... i to jest niebezpieczne. to tlk moja opinia. Bawcie sie :)

0

w Barcelonie gra na stoperze ;O

2

a kim?

0

Biłgoraj... cos mi swita. ja jestem z okolic Torunia, a mam rodzine niedaleko Łukowa własnie i czasami tam podbije. nwm w sumie po co Ci to mówie. powiedzmy że to taka anegdotka :)

0

widac, ze teraz ma jednak lekko sprostowaną kostkę ;p

0

Boskim

0

kontuzja

0

skoro Ney ma nie grać to ja to widze tak:
Bravo-Alves, Mascherano, Mathieu, Alba-Arda, Rakitic, Iniesta-Messi, Suarez, Roberto

0

dżordany, trampki. jakieś swagowe

0

głupiś ale ja Cie popieram :)

0

ty moze niedaleko Łukowa? czy kompletnie nie trafiłem ;p

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?