0

dzieki! ide szukac w takim razie :)

0

keep calm and byli bogaci

0

no chyba nie :)

0

No, Nie,

0

eee tam wszyscy chca spadku Espanyolu... ale zobaczcie: czy z nimi jest nudno? ja sie swietnie bawie z mysla ze gramy derby :) niech sie utrzymuja ale niech tez zawsze przegrywaja ;)

2

cieszą takie słowa. bo im wiecej wrogów, tym bardziej sukces lepiej smakuje ;)

0

oczywiście zgadają sie i zagrają miedzy sobą mecz towarzyski w dniu finału Copa... oczywiscie ze nie beda grac zadnego meczu towarzyskiego

0

Urbany Hostel na Meridiana 97 bodajże

1

bułki z masłem? hehe

1

Leo i za Pepa i za Enrique jest fantastyczny, za Luisa bardziej dojrzały, moim zdaniem nie zatracił na drylingu czy wykonczeniu. Jest tylko lepszy z kazdym rokiem :)

0

my tez na czas gralismy rok temu z Atletico w Madrycie w 37 kolejce... pamietasz?

0

a tak zupełnie z dupy to powiem wam ze ten rok zleciał jak skurwesyn bo wydaje sie jakby to było wczoraj a to juz rok jak Barca wygrała LM... no i cały Tryplet. To niesamowite jak ten czas zapierdziela. Fajnie by było gdyby i w tym roku wywalczyć jakieś tytuły :)

3

w tym ja ;)

6

co jak co ale Feghuli, N'Koulou i Van der Wiel to dobre ryby na połów

1

siemka,
mam pytanie
ta Książka: Barca, Zycie, Pasja, Ludzie jest ma dwie części?
Pytam bo kupiłem sobie te drugie wydanie (poniewaz jest tam moje nazwisko) i z tego co przeglądałem to konczy sie na finale LM w 2k15 roku. To drugie wydanie jest kontynuacją tego pierwszego?

1

to sobie wyobraź, wiecej pokory człowieku. Nie jest nic pewne w tym sezonie.

3

Tworzymy piękny klub. Ze wspaniałą historią, pod moim facebookiem gdy dodałem zdjęcie jak całuje ten wspaniały herb przed rewanżem z Atetico zostałem zaatakowany przez moich "kumpli" (w zasadzie to po meczu). To chore co sie dzieje gdy Barca przegrywa. Jesteśmy chyba tak dobrzy, że nasza porażka cieszy bardziej niż zwycięstwo tym ktorym sie kibicuje. Ten klub jest wspaniały. Kocham go, ktoś napisał, że irytuje go jak czyta takie słowa. Dla mnie to naturalne. Jestem z tym klubem bardzo długo, zachartowany, ale i z pieknymi momentami. Rozpieszczony. Ale nigdy z tego nie zrezygnuje, bo to klub mojego życia. Barca. Życie. Pasja. Ludzie. Wiecej nie trzeba. VeB!

0

to ja pisałem. to efekt nudy. chciałem wprowadzic dyskusje na ten temat. nie zamierzałem sprzedawać i podałem kilka swoich pomysłów. Wierzę w tę druzyna bardziej niz ktokolwiek, a to ze tak pisałem to chyba logiczne ze ktos przyjdzie a ktos odejdzie w lato. bardziej zenujace jest to jacy ludzie tworza te strone. nie mówie o wszystkich ale z niektórymi nie da sie tu pogadac.

0

kurcze, widze ze mnie nie czaicie.
nie szukam NIKOGO W MIEJSCE BUSQUETSA. On jest dla mnie najlepszy na swojej pozycji na swiecie, ba najlepszym w historii. Ale według mnie przydałby sie ktoś do rotacji, na złapanie oddechu w trakcie sezonu. na te mecze mniej wymagajace. Nie wiem czy Samper dałby radę. Jesli tak to super. Mam nadzieje ze bede mógł sie za 2-3 lata przyznac do błedu, ale w tym momencie w niego nie wierze az tak mocno.

W DM Ty widzisz problem serio?

nie, to nie jest problem, bo Busi nie moze byc problemem (jesli ma forme) jednak problemem jest to ze mało był zmieniany.

0

on sam sie skreslił przez swój charakter
Enrique widział go w układance ale nie widział w nim atmosfery.

0

Roberto ok. Ale Samper?
Nie z takim gosciem jesli chcemy sie liczyc. To jest bardzo wazna pozycja. a Samper nie jest typem który da rade w przypadku kontuzji. Nie w fazie pucharowej LM. Chyba ze w przyszłości. ale nie sadze tez ze bedzie taki dobry pózniej nawet jak zyska doswiadczenie.

0

ja nie mówie zeby on nie grał. bron Boże, chodzi mi o alternatywy. bo Busi nie ma takowej. niech ma kogos do rotacji. kiedys był Keita i od czasów gdy odszedł nie ma kogos takiego. Song był ale nie za bardzo pasował a sam tez nie walczył za bardzo.

0

mysle ze gówno by zdziałał, system jest dobry i nie ma co go zmieniac. ja bym wolał pozmieniac profil piłkarzy troche tzn na bardziej walecznych. chociaż z drugiej strony to i Arda w Atletico walczył bardziej. nwm co jest ze stoimy w takich meczach jak wczoraj. szkoda ze w tym sezonie nie było widac takiego pressingu jak w tym ubiegłym.

0

nie zebym zmieniał pół składu ale chciałbym takich piłkarzy jakich ma Atletico tzn walecznych, bo to tez musi byc charakter u człowieka, a nie sama zasługa trenera. Wiec ja nie kupowałbym żadnych Marquinhosów czy Laportów do obrony tylko kogos typu Gimenez z Atleti. Gameiro z Sevilli to bdb opcja duuuuzo lepsza od Nolito, który moim zdaniem nie jest takim walczakiem jak Francuz. Byłby Munir, który tez biega do pressingu. w pomocy jest Rakitic, ale Arde to na serio bym sprzedał po roku, a Roberto by grał cały czas w pomocy... no i z koniecznosci gdzies indziej. i takiego walczaka za Busquetsa. I tutaj jest taki jeden... Kante. To byłoby cos. Nie kupowac Pogb czy Dybali bo na razie takich mamy. ich mozna kupic za dwa, trzy lata. Mimo ze marzy mi sie Veratti a nie Pogba.

0

jak jest strzał to tez nie ma pewnosci ze gol padnie LOL
dla mnie i Iniesta i Gabi powinni wyleciec z boiska.
ew. po żółtej kartce dla obu.
a wtedy Gabi i tak by z tego boiska wyleciał.

0

prawde mówiąc ja jestem fanem z tych co kibicuja Atletico, a nie piknik Barcy. szkoda ze takich mnie nie ma w Barcelonie. albo sa tylko maja zakaz wejscia na stadion #BoixosNois

0

haha najlepiej ! VAMOS BARCA !

0

oczywiście, masz racje.
dlatego jesteśmy my, kibice.
jestesmy po to aby dac kopa w nastepnym meczu. musimy ich wspierac. z Villarrealem i Realem były dziwne okolicznosci bo w drugiej połowie z Villarrealem odpuściliśmy a z Realem mecz sie dobrze układał, potem bramka Benza całkowicie z dupy moim zdaniem, bo Real gówno grał a strzelili bo na farcie była akcja. No ale gol jest gol i tak juz jest. Mamy trudny moment teraz ale jesli awansujemy do ćwierćfinałów, a potem wygramy trzy mecze w lidze to sie wszystko uspokoi. Najważniejszy mecz w sezonie to ten za 4 dni. Tam moze sie cos skonczyc, albo urodzić sie co pieknego. To znów Anoeta. To znów ten czar.

2

HEJ!!!!
LUDZIE SPOKÓJ!!!
mamy sytuacje w której chcieliby być Ci z Madrytu. Mamy 3pkt przewagi i w dodatku margines błedu. Brałbym taką sytuację przed sezonem w ciemno. To był okres trudnych meczy. Mam nadzieje że teraz bedziemy juz wygrywac. Trzeba wrócic do tego co gralismy przed meczami na reprezentacje. Mam nadzieje ze i Real i Atleti jeszcze zgubią choć jeden raz jakieś pkt a wtedy juz powinno być po wszystkim. Przegrywamy na stadionie gdzie nam nie idzie. Liga się utrudniła ale nie skomplikowała. Mamy cały czas kontrole nad tym co sie dzieje. Damy rade. Wierze ja, nie traćcie wiary Wy!
nie w tych piłkarzy.

0

spieprzaj stąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?