1

zaraz bedziesz miał kolejny mecz z Realem
tutaj link (najprawdopodobniej na takim bedzie mecz):
http://futbolhd.tv/stream1.php

0

aaa
ok
czaje
to lipa
sorki ze w zart to obrociłem ;p
powodzenia w takim razie :)

0

Komentarz usunięty

1

ja tez jak spojrzałem na tabele to zobaczyłem ze Barca pierwsza, no i poszedłem dalej, spojrzałem na pkt i jednak nie... to nie Barcelona taka mocna, to rywale sa słabi. Nie ma co umniejszac rywalowi.

1

Thiago Alcantara, Bellerin

0

a ja sie pytam gdzie zapowiedz meczu?

0

a rzeczywiscie ;O
ale nie uwaga xD

0

w sumie to z Villarrealu to widziałbym tylko Denisa u nas.

6

ja bym dał odpocząć Mascherano, niedługo ma wyjazd do Argentyny więc przyda mu się chwila oddechu. Myślę ze Vidal mógłby dziś zagrać za Alvesa. A reszta raczej ok.

0

gola strzelił Diego Ribas a nie Godin xD
ale Godin nam strzelił w lidze w 38. kolejce
fuck

0

ja musze powiedziec ze ja czekałem na losowanie i nie miałem preferencji z kim zagrac. choc po ciuchu liczyłem na szczescie. mysle ze Atletico to jeden z trzech najtrudniejszych rywali, na których moglismy trafic. prawde mówiac dobrze ze tak sie stało. to Liga Mistrzów. rozgrywki które nie wymyslono po to aby ktos zdobywał Puchary. Puchary juz sie zdobywało. Liga Mistrzów jest po to aby tworzyc spektakle. I my ten spektakl bedziemy mieć. Zwyciestwo wówczas bedzie smakowało niesamowicie. LM jest po to aby zobaczyc w akcji MSN. Z rywalem godnym tridente. To bedzie piękne. BARCA ! Y NADA MAS!!!!!!!!!!

0

powinienes zapytac czy w mniej wiecej połowie kwietnia wciąż bedziemy liczyc sie w walce o trzy tytuły. byc moze mnie zchejtujecie ale teraz jest bardzo wazna czesc sezonu. całe szczescie ze mamy przewage w lidze... to nam daje margines błedu. wszystko wydaje sie mocno skomplikowane, fajnie byłoby zainkasowac w najgorszym przypadku 5pkt w meczach z Villarrealem, Realem i Sociedad... Atletico wówczas mogłoby uzyskac max. 9 wiec cztery pkt by odrobili. Mam nadzieje ze damy rade wygrac dwumecz z Madrytczykami. Jesli to miałby byc koszt naszego awansu do półfinałów LM (czyli zmniejszenie przewagi w lidze) biore to w ciemno. Wydaje sie ze ta przerwa na reprezentacje przychodzi w fatalnym terminie. Miejmy nadzieje ze nasi wrócą cali i zdrowi ze swoich krajów. Damy rade, bo SOM BARCA!
VAMOOOOOOOOOOOSSS !!!

0

od jakiegos czasu juz tak jest ze jest losowanie przed półfinałami LM

0

jst facetem
nie osadzaj uzytkownikow po avatarze
mi sie podoba LA bo jest mega nieprzewidywalna. dla mnie to liga gdzie emocje sa zawsze. no i kibice robia atmosfere. dla mnie to jest dobre.

0

o to chodzi.
chodzi o strzelanie bramek wiec konieczne jest bieganie od pola karnego do pola karnego... oby wiecej takich meczy ;)

2

osobiscie do LIgi Angielskiej nic nie mam. I mam gdzies która liga jest najsilniejsza, uwazam jednak ze w Anglii sa najlepsze mecze. Nie ogladam czesto ale jak juz usiade to nudy w niej nie ma i dla mnie to najatrakcyjniejsza liga świata. tam zawsze sa emocje.

4

tak sobie nie spie i słucham atmosfery na Sanchez Pizjuan i w mojej opinii to najfajnieszy stadion do chodzenia na mecze w Hiszpanii, az szkoda ze nie ma takiej atmosfery na Camp Nou i tego ze nie mamy tylu ładnych przyspiewek jak Biris Norte

12

Barca jedzie Real nawet w kosza ;)
pieknie!

2

mysle ze dla zawodników tez pieknie, bo po to graja w piłke zeby miec okazje do tego co robia, sam mecz jest mniej meczacy od treningów i to dzien wolny od treningu jest czasami bardziej potrzebny od odpoczynku w meczu.

0

fajne to jest?

0

ile kosztuje ta Barca zycie pasja ludzie ?

0

będą grali trzeci mecz :P
nie no Arsenla

0

a jakby kupił sobie na te 12h ?
ciełoby?

0

ktos sie orientuje czy na futbolhd obejrze Barcelona vs Arsenal czy Juve vs Bayern?

0

tez sie wybieram
jestes z fanclubu czy nie jestes zrzeszony?

0

jedziesz?

0

Pique jest naszą lepszą wersją Varana :)

1

ja wiem ale nie powiem

0

watpisz w to ze Laporte jest Baskiem?

0

jeszcze Martial hehehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?