7

to prawdziwa duma ze tacy piłkarze sa czescia tego klubu

1

Panowie nie ma co przeżywać, mamy spora przewagę ;)

0

co ty kurcze nie powiesz :) nie zarzucaj mi czytania ze zrozumieniem bo nie potrzebuje tego ale to Atleti powinno nas interesowac najbardziej bo to oni sa najblizej wiec wiesz. a co do mojego wczesniejszego komentarza to rzeczywiscie, mógłbyc zle odczytany bo jednak zle to ująłem. Pozdrawiam serdecznie !

1

oj akurat z Realem bedzie sie pamietało. zwłaszcza po bramce rywala grajacego w 10 ;p

2

powiem tak, troche wiecej pokory by sie przydało niektorym bo tak to jest jak sie liczy gole przed meczem, a wtedy nie byłoby takiego szoku. tez liczyłem na zwyciestwo ale ja chciałem by ono po prostu było. a niektorzy 5-0 3xMessi itd macie booom

0

6pkt bo to Atletico jest najblizej

0

robia to po to aby zyskac czas jak biegna w kierunku bramki to zadaniem pomocnikow jest wrocic za akcja na speedzie i uspokoic. to raz a dwa ze jak pojda na raz to juz tylko Bravo moze uratowac sytuacje w sam na sam wiec lipna perspektywa

1

wykup futbolhd
smiga

0

We must fight bro, I say you.
Bardziej podniosłej nie ma.

0

ze mną by oglądali. uwiez mi :)
bym był mobilny troche meczu troche z goscmi
ja bym to ogarnął ;)
dla mnie to nie problem
lubie specyficzne sytuacje ;D

0

hahahaha xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

na bilecie sa twoje dane
imie nazwisko i pesel chyba
wiec raczej bilet jest tylko dla Cb
nie ma co ryzykowac kupno takiego biletu bo jak dokładnie sprawdzają na bramach to nie wejdzie sie na stadion jak sie nie ma swoicha danych.

0

now only three days xDDDDDDDDDDDDD

1

pech? to jest mega szczescie xD
chlanie i mecz
idealnie
ja bym to połączył

3

wielka strata
sezon sie komplikuje
byłby nieoceniony w tej fazie.
Wracaj do zdrowia #JM24

0

ale nie tnie?
robiłes tak juz na GD?

0

Brazylia dogoniła Paragwaj w doliczonym czasie gry!

DANI ALVES strzela na 2-2
brawo !!!

0

ludzie !!!!
IMPORTANTE!!!

gdzie w necie obejrzę EL CLASSICO?
mogę zapłacić ale chce obejrzeć bez zacięć.

Proszę pomóżcie

bo dowiedziałem się z w Toruniu nie obejrzę bo nie maja Eleven bo miałem w brze ogladac

a teraz jestem w dupsku

mam nadzieje ze za mozliwoscia opłaty jest szansa obejrzenia tego meczu w necie w dużej jakości.

0

Sergi Roberto lubi to!

2

pamietam jak zażartowałem po seznonie 13/14 z mojego kumpla (kibica L'poolu), że Barcelona kupiła Luisa Suareza ;)

jak się okazało później mój żart okazał się prawdziwy ;)

ale miałem mieszane uczucia, potrzebowałem czasu aby zacząć cieszyć się z tego transferu. Ale nawet wtedy gdy pomyslałem o tym jak silny mamy napad nie sądziłem że bedzie az tak cudownie. To przerosło moje oczekiwania.

0

Witamy w świecie "zielonych" !
masz ode mnie licka i zbieraj ich całą masę !
ten świat jest do bani przez licki a tutaj przez griny

0

UWAGA PILNE!!

na dzis wieczór potrzebuje obejzec jakis film odnosnie naszej wiary.
ale taki z dzisiejszych czasów a nie o dziejach Chrystusa itp
wiec jesli ktos zna temat prosiłbym o tytuł
cos o wierze, takie tam mi sie chce obejzec dzis ;)
dziex ;)

0

Vardy nie grał debiutu, to był jego 5 mecz

0

zapraszam do Torunia xD
komunikacja bardzo prosta, bo Wawie to nwm ;p
ale na pewno jest mnóstwo, obczaj sb na googlach

0

kto leci z Warszawy na mecz z Gijon?

0

eee tam nie ma czego,
ja nie mam parcia zeby zobaczyc kogos slawnego na zywo. mnie to jakos nie kreci, ja widze w nich zwyklych ludzi, zaden nie jest kims kogo bardziej warto zobaczyc niz tych ktorych widze na zywo

2

ja jestem własnie w Santiago (mieszkam w Puerto Rico i poleciałem sb zobaczyc Messiego bo niestety nie moge do Barcelony leciec) i dzis obejze krola footballu

1

jak dla nas Ty jestes 10latkiem i lepiej dla Cb gdybys sie nie wypowiadał. a jesli sie nie zgadzasz to udowodnij to piszac nieco rozwazniej.

0

miodowe lata XD

ajj przegryw

0

a Messi w tym czasie pomagał mi zapinac sukienke xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?