0

a wiesz, że jeden z tych linków co mi podałaś to jest od fify 08 xD
ale pobrałem sb i zagrałem już... matko ale grafika xD

0

tak bedzie, do tego finał CA, LM, SPE, SPN, SPH, ME16, IO16, itd zartuje

9

l'pool mógl strzelic wiecej to nie byłoby gadania, to Sevilla strzalała a L'pool nabijał piłkarzy Sevilli

0

nie sadziłem ze laska mi pomoze... gracies kama :)
pisze troche wstawiony bo własnie wróciłem z meczu
VAAAAAAAAAAMOOOOOOOOOS MIIII SEVILLLA VAMOOOOOS CAMPEOOOOOONNNNNNN
LEELELLELLLE
UNAI EMERY LO LOL OLOLOLOLOLOLO
DZIEEEEEEKUJEEE
RAZ jeszcze
ale sie ciesze xDDDDDDDDDDDD
bardzo lubie Seville super ze wygrali
dziekuje raz jeszcze
PS ale ja teraz jestem pewnie głupi hehehe

0

niby tak ale jednak nie, bo to jest bardziej nike niz botiga. botiga nie istnieje online. jest producent czyli nike

0

mów że ze strony nike a nie

0

a z jakiej stronki polecacie ściągnąć?

0

jaka jest fifa 14?

pytam bo mysle sb pograc bo 15 i 16 mi nie wchodza... tzn tna sie


komentarz i takie duperele

0

serio? :O

0

ja jakoś w 2005 albo rok wcześniej... moim pierwszym złym wspomnieniem był ten mecz:

5

dziękuję za miłe słowa :)
myślę że ta jedenastka jest najlepsza :)
wspaniały Bravo w bramce
na prawej obronie przebojowy Alves, w środku duet wieży Pique i walczaka Masche, tworzą razem nieprzeciętne uzupełnienie, po lewej pędziwiatr Alba, jako spójnik obrony z pomocą Busquets, który jest stanem defensywnego pomocnika, Rakitić, człowiek od czarnej roboty, pomaga zarówno w ataku jak i łata dziury w obronie gdy Alves nie zdąży wrócić, i symfoniczny Iniesta, wspaniała kontrola nad piłką, niezwykła dokładność podań, pozostaje atak... Neymar Jr chłopak z cudowną fantazją, uwielbiający się bawić piłką i przeciwnikami, bombardier Suarez, strzelający gola za golem, i ten, który daje tak wiele, nieoceniony, po prostu skarb, po prostu Leo Messi.

7

a tak wygląda moja 11stka La Liga:
Claudio Bravo
Dani Alves
Gerard Pique
Javier Mascherano
Jordi Alba
Sergio Busquets
Ivan Rakitic
Andres Iniesta
Lionel Messi
Luis Suarez
Neymar Jr

najlepszy gracz La Liga: Lionel Messi

dziękuję.

0

TE QUIERO BARCELONA!!! GRACIES POR TODO GRANDE EQUIPO!!!!!!!

2

90 minut od mistrzostwa, wspaniała sprawa... VIsca el Barca!

1

no fajnie sie zapowiada, jeszcze Gameiro, jakis obronca i LO i spoko

0

pamietacie Sergi Guardiole? Ponoć dostał powołanie na mecz z nami xD

0

no własnie, jeszcze nie ruszyła sprzedarz... wiec beda dostepne od 26.05 zapewne

0

na stronie Barcelony zapewne

0

ja mam, czego chce?

0

o kurde :) wyjdz za mnie, tez tak chce :)

28

ale jestes słaby. Lopezie ale jestes słaby XD

0

jakos w tamtym tygodniu dostałem mejla zeby sobie kupic... ale nic nie wiem gdzie bo tylko właczyłem zeby sobie obczaic co i jak... pewnie na stronie oficjalnej... mozna było na Leicester, L'pool i Celtic bodajże. Ale nie kupowałem sobie bo nie lubie meczy towarzyskich ;p mieszkasz w Irlandii? czy tam w Szkocji... no w sensie tam gdzie beda grac?

0

juz sa
dostepne

0

a nie z Atletico czy Valencią?

0

nie czaje :P

0

moim zdaniem Francja zagra dobry turniej, mają fajny skład no i lidera, którym wydaje się być Griezman. Myślę też, że Hiszpanie będą grać fajną piłkę... do półfinałów dorzuciłbym jeszcze Anglię i Niemcy. Ale wygrać moim zdaniem powinni Francuzi... tak uważam.

0

jak sie robi te odwrócone znaki interpunkcyjne?

15

VAMOOOOOSSSSSSSSSSSS!!!!! la glòria Barcelona!!!!! la glòria Catalunya!!!!!

1

do tego miało być:

Jakbym wygrał 10 milionów, to przez całe życie bym żałował, że nie zagrałem później, bo bym miał 50 milionów więcej.

0

głupi jestes hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?