FamiliaBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2015
Las Palmas, Puerto Rico
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co o tym sądzicie
Payet, Reus i Kane strzelili dzis razem cztery gole
ja bym ich chciał w Barcelonie.
0
co to jest BTTS?
1
dopiero teraz przypomniało mi sie ze postawiłem ze Valencia nie przegra
fuck
haha
1
Komentarz usunięty
0
to tylko moja opinia
mysle ze Alves jest jeszcze duzo lepszy niz Vidal jako obronca sam w sobie, bo gdy widze pojedynek skrzydłowego z naszym Vidalem troche sie boje. Z Alvesem jestem spokojniejszy o tyły.
Ale jesli chodzi o atak to nie jest wcale zle. Ale i tutaj moim zdaniem to Alves jest lepszy.
0
dzieki ;)
o koszykówkę pytałem bo mają grać z Realem i mnie kusi zeby poczuc GD :)
ale jesli by kosztowało 20 euro zwiedzenie CN i muzeum to byłoby meeega git i mysle ze na GD tez bym sobie zacnie popatrzył :)
0
mam do was bardzo wazne dla mnie trzy pytania:
1. ile kosztuje wstęp na Camp Nou dla turystów
2. ile kosztuje wejscie do muzeum w Barcelonie
3. ile kosztuje mecz koszkówki?
0
a co z nia?
0
oba mu nie wejda ;)
0
kupić iphona 6 czy jakiś tańszy android ale tez wypasiony?
1
obstawianie meczy to loteria ;)
1
nagroda dla Bale'a
https://www.facebook.com/Ludacris/photos/a.10150257898620513.340076.49581355512/10154072545530513/?type=3&theater
8
no w sumie yo
teraz jak to czytałem to sie łapałem za łeb
xDDDDDD
0
Komentarz usunięty
3
z Douglasem wyszło bardzo średnio, ale sam Douglas na pewno jest zadowoloby, pożył sb w Barcelonie, zarobił hajsy, i wraca do kraju. a co jesli to był tak jakby zwiadowca i teraz w brazylii beda robic to samo co w Barcie czyli tiki taka i szkolenie młodych od najmłodszych kategorii tiki taką ?
0
postaw na Wolfsburg i Bilbao 1000zł
ja wole sam przegrac niz ktos ma mi powiedziec co, a ja mam poostawic i wygrac.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
ja chciałem postawić na Barce przed meczem, ale jednak mówie, ze nie i zrezygnowałem. no ale tez w sumie nwm czy bym wygrał bo w meczu był remis przeciez i dopiero dogrywka wyłoniła winnera
0
Komentarz usunięty
4
18
ale mecz Euroligi FCB vs CSKA 100-98 po dogrywce !!! xDDDDDDD
ostatnie 5 pkt Barca rzuciła w 9,5 ostatnich sekund
VAMOOOOOOOOOOOS BARCA !
0
Komentarz usunięty
6
FC Barcelona Lassa 85-85 w Eurolidze i bedzie dogrywka
0
nawet GD?
0
orientujecie sie jaka atmosfera jest na meczach kosza FCB?
0
podobno mamy grac w poziome pasy
0
jaki masz na to kurs?