FanRealu90
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwszy raz, tak serio, widzę, że karnego dostała drużyna, której zawodnik dotknął piłki ręką w polu karnym. Gratulacje, dziś Barca strzeliła więcej goli od Betisu, do środy, panie i panowie.
0
Chłopaki, bez napinki, ale wydaje mi się, że dzisiaj taktyka Guardioli nie działa.
0
Xavi6
Bardzo ładnie, ale... 10 stycznia nie było żadnego ważnego meczu Realu, o ile wiem. No nie w tym roku.
Powodzenia, bo liga jest ciekawsza, jeśli gra się do samego końca.
0
Masa11
No proszę Cię, nie bądź ślepcem. Mam wyszukiwać, ZNOWU? Przecież to było tyle razy maglowane, że teraz zostanę zjechany za pominięcie czegoś, a nie oszczerstwa. Wrzuć na luz. Po prostu.
0
Masa11
Powtarzam, nie podniecaj się tak. To niezdrowe, dopiero styczeń. A, o ile się orientuję, co do słuszności czerwonej kartki dla Kompany'ego dyskusja jednak była, uwieńczona odwołaniem się Man City od kary. Nikt nie umniejsza zasług Barcelony. Argument o wychowankach wzięty z przysłowiowej "dupy", bo co też ma to tutaj do rzeczy? Nikt nie musi kopiować jej stylu ani sposobu zarządzania. Jednakże i rzeczonej Barcelonie raz czy drugi pomogli sędziowie. Czy Tobie się to podoba, czy nie.
0
zibiku
O ile wiem, nie zawsze wygrywa drużyna lepsza, ale to, która strzeliła więcej bramek. Vide mecz o Superpuchar. Znowu, ile to błędów było na korzyść Realu? Niech mi ktoś jasno to udowodni. Popatrz z drugiej strony ile błędów na korzyść Barcelony jest wytykane przez wielu kibiców, ale nie w przeciągu sezonu, tylko kilku lat. Jakby to wyglądało, jakbym objerzał teraz cały sezon 2010/2011 i wypatrzył dosłownie WSZYSTKIE sędziowskie pomyłki, które pomogły Barcelonie?
Prośba do reszty kibiców, którym nie podoba się, że Real jest wyżej. Słuchajcie trenera swojego ulubionego klubu. Grajcie swoje. Jesteście tak pewni, że odrobicie stratę - brawo, wiara w swój ulubiony klub jest najważniejsza. Przyjemnego kibicowania. I bez oskarżeń, bo to po prostu hipokryzja. Z każdej strony.
0
Masa11
Rozumiem, że Ty nadal do mnie? Czekaj, czyli zero argumentów o piłce, więc czepiasz się czegokolwiek? Chodź na piwo, zamiast się wydurniać.
0
0
0
Szczęście sprzyja lepszym! Dlaczego kibice Realu mają być hipokrytami, ale kibice Barcelony nie? Macie klapki na oczach? Tak, jak teraz sędzia "okradł Mallorcę", tak kiedyś tam kilka lat temu sędzia Ovrebo "okradł" Chelsea. Więcej? Ja też mogę teraz ciągle się żalić, jak to sędzia przeszkodził Realowi w tamtym sezonie w półfinale Ligi Mistrzów. Ale stało się, to Barca strzeliła więcej goli, to Barca wygrała 1 mecz, a 2 zremisowała. Sędzia może pomylić się nawet 10 razy, ale jak strzeli się tę jedną bramkę więcej, to co z tego?
0
masa11
Powtarzam, jako kibic FC Barcelona pewnie wiesz, o co oskarżasz klub, któremu ja kibicuję? Możemy sobie ciągle wypominać, kto dzięki sędziom zyskiwał. Po co? Real strzelił 2 gole, Mallorca 1, szkoda, że sędzia popełnił błąd, ale to się zdarza. I nie mów, że nie, bo to będzie nieprawda.
0
focus08
Nie. Mylisz się. Wchodząc na tę stronę, reprezentuję siebie i tylko siebie. Wiem, co piszą na realmadryt.pl, ale akurat tam banowanie działa sprawniej niż tutaj. Cieszę się, że Real wygrał, bo wreszcie widać, jak kibice odwiedzający tę stronę trzęsą portkami. Dobrej nocy.
0
Explode, focus08
Chyba z kimś mnie mylicie. Nigdzie tu nie napisałem nic o spiskach ani oszustwach, chyba, że po obu stronach barykady. Nie jestem przedstawicielem kibiców Realu Madryt na tej stronie, więc nie kierujcie do mnie komentarzy odnoszących się do całej społeczności. Ja jestem jedną osobą, więc darujcie sobie liczbę mnogą.
A sędziowie ZAWSZE mylą się na czyjąś korzyść. Tak. To boli, kiedy przegrywa moja ulubiona drużyna, ale widać to mojej drużynie szczęście nie dopisało. Nie bądźmy hipokrytami.
0
0
Explode
Ty wiesz o tym dużo, kibicując swojej drużynie, prawda?
Zado77
Nie wiem, o co Ci chodzi, aczkolwiek tak, błędy sędziowskie to szczęście dla drugiej drużyny. To nie jest fair, ale tak jest, koniec kropka.
0
0
Nie mam konta na realmadryt.pl, może Wy mi powiecie. Co za gościu prowadzi teraz transmisję na sportklubie?
0
Bardzo mnie cieszy, że tylu kibiców oglądało galę. Cieszy mnie, bo na pewno słyszeli wypowiedź Cristiano. I na pewno trochę zmienili o nim zdanie. Gratuluję, chłopaki.
Widzę też, że wszyscy czytali wywiad z Mourinho, w którym "prorokował", że Guardiola dostanie nagrodę. I twierdził, że to zasłużone.
Naprawdę, cieszę się, że wreszcie się nie napinacie! Wasza wielka chwila, gratulacje!
0
Noo, pewnie z tego samego powodu, co Ty, fellow2.
0
Ważne, że to Real ma kompleks.
0
Chłopaki, dziewczyny, a gdzie ta "pokora", szumnie tu głoszona? O ile wiem, jest 1/8 finału, a nie 1/4. I Barca nie gra z Realem, tylko Osasuną. Czy może coś mnie się pomyliło?
0
Eee... No ale to przecież mecz z ogórkami w Pucharze Króla! Czy może najważniejszy i najlepszy mecz w sezonie?:D
0
No i proszę. Macie odpowiedź, węszyciele spisków. Naprawdę, nie mogliście sami tego pojąć wcześniej?
0
Lionel... coś tam.
Nie, dlaczego mam się nie wypowiadać? Dla Ciebie się ośmieszam, dla mnie to kolejna dyskusja z ludźmi o poglądach innych ode mnie. Czekaj... wolniej?;)
Człowieku, jak Ty tak możesz umniejszać zwycięstwo Getafe! Dla nich to ogromny prestiż, przygotowania i motywacja!
0
Krzychu
No a Barcelonę pobiło Getafe, czyli... Oni są najlepsi?
0
Endriuu2
No właśnie! Oczywiście, że na dzień dzisiejszy nikt nie zna drużyny ładniej i skuteczniej grającej od Barcy, ale "najlepszy zespół na świecie" (i to odnosi się do każdego zespołu, o którym tak powiemy) to subiektywny wybór. Ale nadal, Barca zasłużyła na KMŚ i za to jej chwała.
Fryteusz
Jeśli chodzi o Mourinho, to wcale tak często nie "leczy chorych kompleksów Pereza", jak to ładnie napisałeś. Wiem, nie musisz się interesować Realem ani wszystkimi wypowiedziami Mou, ale po meczu z Levante nie przeczytałem ani jednego złego słowa o chłopakach z Walencji. I skończcie już ze świętym Guardiolą, bo chyba teraz wy nie widzicie, że to tylko maska.
Miłego dnia.
0
mik3n
1. Ale stało się to podczas KMŚ. Zupełnie jak rok temu Sneiderowi. I jest to wynik akurat tego wyjazdu.
2.Znowu, fajny puchar, ale tytuł trochę naciągany, oczywiście w mojej opinii. Nie da się tego obiektywnie stwierdzić, a po meczu z Santosem... no cóż, skoro to jest druga ekipa na świecie, to jednak widać, jaki to poziom. Jednakowoż, znowu gratuluję.
3. Jestem pewien, że teraz spacerując po Tokio, spotkasz mnóstwo ludzi w bordowych barwach.
4. Dla klubu pokroju Barcy te 5 mln Euro to zwrot za wycieczkę dookoła świata i hospitalizowanie Villi.
0
Ilka
Nie, tak nie zachowuje się dorosły człowiek. I ja to wiedziałem od czasu, kiedy to zrobił. Nie pochwalam wszystkich zachowań Mourinho, ale tak samo nie robię tego w odniesieniu do wielu ludzi, niekoniecznie sportu. Tylko że znowu można odbić piłeczkę, przypominając wypowiedzi chociażby złotoustego Xaviego, a także innych piłkarzy Barcy, którzy po przegranym CdR twierdzili, że to nic nie warty puchar. I możemy ta robić w nieskończoność.
0
Odpal
Mimo wszystko, nie jestem Twoim "ziomem". Brak kultury razi zawsze, nie ważne, czy wiadomo, jak się nazywasz, czy nie.
W moim mniemaniu Mourinho wypowiedział się po prostu poprawnie. I mam wrażenie, o czym pisałem, że tylko w Katalonii doszukują się w tym umniejszania czyichkolwiek osiągnięć. Nie wiem, czemu tak się bronicie. Straciliście Ville, tak was cieszy taki sukces? Poważnie, gratulacje pucharu, ale ani to prestiż, ani sława, ani kasa. I tyle w tym temacie.
0
Odpal
Mówi kibic klubu, w którym do dzisiaj wypomina się czasy generała Franco... Ale tak, Mou to hipokryta. Wiem.
Ilka
Nie zrozumiałaś mnie. Bzdurą jest dla mnie oskarżanie Mourinho o brak kultury w sposób NIEKULTURALNY. Taki paradoks. Cytując Ciebie: "Nie widzisz tego?".