0

Akurat Alves nie powinien się wypowiadać, szczególnie słowami "męski mecz". Jeśli zawodnikowi bardziej zależy na opalaniu się niż grze, to nie świadczy to źle o Realu, wręcz przeciwnie. No cóż, ale w sytuacji kryzysowej zawsze filozofia Barcy staje się pusta. To jest trochę przykre.

0

Jeden faul i cała Barcelona dookoła sędziego. Serio, gratuluję bramki, ale to śmieszne.

0

endriuuu2
Czy nie powinienem powiedzieć, że ktoś tu umniejsza załugi Realu...?^^ Ale nie, lepiej wytknąć mi coś takiego, niż po prostu uznać, że to było ważne El Clasico. Ja wiem, mecz nie był wyjątkowy, bo JEDYNY, NIEPOWTARZALNY, to 5-0. Jak mogłem w ogóle cokolwiek zasugerować?

0

endriuuu2
No tak, racja. Ale poważnie, to był mecz z jakąś historią. I nie mówię tego jako kretyn, bo akurat 3-3 i ówczesny wyczyn Messiego było niesamowite.

0

messicocacola
Więc Twój kolega to odnośnik do WSZYSTKICH kibiców Blancos, jeśli dobrze zrozumiałem Twój komentarz?^^

0

Uznacie mnie za fanatyka, ale ważnym meczem z lat najbliższych możnaby też uznać 4-1 dla Realu, kiedy Barca zgotowała im szpaler. W końcu to się zdarza rzadko, żeby dwie bezpośrednio konkurujące ze sobą drużyny sprawiały sobie takie widowisko.

0

deco86PL
Ale po co się tłumaczyć? Jeśli Barca "obejmie prowadzenie w tytułach", co jest tak samo bzdurne jak "obejmie prowadzenie w kopnięciach piłki prawą nogą", to świat się nie zawali. Każdy rekord kiedyś jest bity, a passa się kończy. Teraz Barca jest lepsza, toteż nabija punkcików. Brawo, koniec tematu;)

0

A mnie cieszy, że defensywny Real ma 102 bramki we wszystkich rozgrywkach, a ofensywna Barca, grając o dwa trofea więcej, ma 108. Ciekawe zestawienie.

0

Prokofiew
Mam nadzieję, że do mnie jest tylko pierwsza część komentarza. Oczywiście, wszystkie puchary europy wygrał Realowi gen Franco, to chcesz powiedzieć? Dziwne, więc ja mogę wam zarzucić, że Barcelonie dwie ostatnie LM wygrała UEFA. I udowodnij mi, że się mylę.
Ja nie podważam osiągnięć nikogo. Więc bezpodstawne jest bronienie Guardioli, skoro ja go nie atakuję.

0

Prokofiew
Polityka Realu - najwięcej Pucharów Europy w całej historii, najwięcej Mistrzostw Kraju. Nie słyszałem, żeby Real zmieniał swoje podejście do zarządzania w sposób znaczący. Celowa dyskredytacja tak Mourinho, jak i Realu słabo Ci wyszła. Mourinho zły, bo na swoje pracował 3 różnych krajach? Doprawdy, czyli teraz najlepszym trenerem jest ten, który wygrał wszystko, nie ruszając się z domu? Trochę tendencyjne, jak na mój gust.

0

Xavi6
Dzień dobry^^ Chyba nie wątpisz w to, że jak Real przegrywa, to kibice owego klubu tajemniczo znikają z tej strony? Dla mnie to zrozumiałe, jak nagły spadek liczby cule po finale Pucharu Króla. Standard. W swojej obronie powiem tyle, że długo nie korzystałem z mozliwości komentowania i dyskutowania tutaj, więc ominęły mnie przednie rozmowy o wyższości Barcy nad Realem. Co do 5-0, stare dzieje, nie pamiętam, co mógłbym wtedy robić^^
Guardiola może kochać Barcelonę, ale faktem jest, że ma malutki staż. Tyle. Zaś ta krypto uwaga o najemnictwie Mou i Cristiano była już oklepana. Najemnikami byli też Ronaldinho, który tyle wam dał, Eto'o czy dziś Villa. Guardiola za darmo nie pracuje. Jest polityka Realu i polityka Barcy. Z utęsknieniem czekam na dzień, kiedy większość ludzi wreszcie zaakceptuje, że można działać inaczej niż Barcelona.

0

To ja was, panie i panowie, opuszczam. Ku pobożnemu życzeniu kilku osób poniżej;)
Branoc!

0

Ras
Tak szczerze? Zaimponował mi dzisiaj Atlethic i chyba widziałbym Bielsę na stanowisku Mourinho, gdyby oczywiście zmiany miały nastąpić.
Sam Mourinho, całkowicie zasłużenie, wyrobił sobie opinię chama i trenera lubiącego grę brutalną. Nie, źle. Twardą. Jednak uważam, że wykonawcy takiego planu ponoszą większą odpowiedzialność, bo można grać twardo jak kiedyś Hierro, lub głupio, jak chociażby znany wszystkim sympatykom Blaugrany Pepe. No ale racja, w ostateczności muszę się z Tobą zgodzić. Wizerunek ma zły, taka prawda. Jednak, dopóki Real ma w tym sezonie na coś szansę, to przymknę oko. Szczególnie, że rzadko zdarza mu się odgrywać takie szopki, jak poprzednio.

0

blaugrana7, ras
I ja jestem przeciwny takim zachowaniom. Uważam, że te momenty były zupełnie niepotrzebne i są godne pożałowania. To akurat zły element charakteru Mourinho, ale nadal będę za nim stał, dopóki, dopóty nie udowodni, że potrafi też ugrać coś więcej niż Puchar Króla. W końcu trenuje mój ulubiony klub. Znowu powtórzę, każdy zarzut, który mu postawiliście, jest naganny i ja tego nigdy nie poprę. Żeby nie było, że ja jakiś zaślepiony jestem... w 100%;)

0

Ras
Ale jest jedna, mała różnica. Pep jako trener jest na razie, NA RAZIE, trenerem jednego klubu. On nie zwiedził Europy, on nie wspinał się po szczebelkach w hierarchii. Niczego mu nie ujmuję, jak pewnie wiesz. Nie stwierdziłem, że Mourinho jest pokorny. Nie jest, za cholerę nie, pewnie na starość też nie będzie. Ale Twoje oskarżenia też bazują jedynie na negatywach jego wystąpień, przedstawień itp. Ja tego nie usprawiedliwiam, ja staram się szerzej oceniać to, co i jak robi.

0

blaugrana7
No więc gratulację. Postawa piłkarzy Fc Barcelona się sprawdza, żeby tylko kibice zachowywali się podobnie. Nie wiem, jaka jest historia ksywki Mourinho. Sam ją sobie wymyślił? Jeśli tak, to cóż, kolejny dowód, że to taki typ człowieka. Jeśli nie, to co złego, że podłapał od kogoś? Zdarza się. Mourinho nie jest kimś złym w teorii, on jest zły, bo Guardiola to wzór cnót. Nie łudźmy się. Konflikt na linii Barca-Real polega tylko i wyłącznie na zestawianiu Pepa i Jose, Cristiano i Messiego. Dlatego w Realu są niepokorni brutale, a w Barcelonie święci apostołowie piłki.

0

Inesita
Mnie, paradoksalnie, wstyd nie jest. W ogólnym rozrachunku, nie. Pojedyncze wybryki, czy to z Tito Vilanovą, czy Messim, są plamą, ale nie, kiedy czytam wywiady z Mourinho, stwierdzam, że to człowiek godny szacunku. Każdy nawala, niestety w Realu nawalają w kretyński sposób, ale ja Mou nie skreślam. Nie jestem dumny, kiedy dumny być nie mogę - czyt. wyżej wymienione sytuacje, jednakże w wielu innych doceniam jego profesjonalizm.

0

Ras
Jak ja dawno nie widziałem komentarza od Ciebie w moją stronę^^ Jak pisałem, inne charaktery. Na szczęście, jedna etykietka nie jest narzucona. SAF, sfrustrowany wygraną ManCity w pierwszych derbach, również "nie zachował pokory", szydząc z kibiców City. Mourinho ma taki styl, koniec. Zły? Czasami tak. Ale też bywa skuteczny. Poza tym... ta wasza "pokora". Jeśli ktoś nie robi czegoś tak, jak to robią w Barcelonie, to nie jest "pokorny". Dziwne podejście.

0

Fake69
Nie chcę wyjść na hipokrytę, bo nie jestem święty, po prostu... są tacy i tacy. Jedni wolą pokrzyczeć, drudzy pogadać. Ja nic z tym nie zrobię, aczkolwiek wolę gadać.

0

blaugrana7
Inny styl, inna kultura. Guardiola może tak, Mourinho, do pewnego momentu, może na swój sposób. Nie możesz nikomu zabronić być takim, jaki jest. Widocznie Jose uważa takie wyjście za najlepsze, Pep nie. Inne charaktery, ot co.
INESITA
Przepraszam! Złudne moje oczy. My mamy nasze "symulowanie", wy "karne z kapelusza". Stawiam duże piwo, że długo się to nie zmieni. Taki urok sytuacji.

0

Iniesta
Nie wyciągaj moich słów z kontekstu. Przeczytaj jeszcze raz komentarz. Ta sytuacja ma miejsce dlatego, bo Real jest liderem. Dlatego była nagonka na Barcelonę, bo to ona liderowała rok, dwa i trzy lata temu. Bo tych, którzy aktualnie są najwyżej, zawsze ocenia się krytyczniej, szczególnie robią tak fani obu klubów hiszpańskich. Proste?

0

Fake69
Nikt, w tym meczu NIKT nie pomógł Realowi! No gdzie? Karny na Kace był, tak samo, jak powinien być karny na Inieście. Nikt po nikim nie przejął pałeczki, Realowi i Barcelonie sędziowie pomagają w takim samym stopniu od kilku lat. Tylko kiedy Real jest drugi, to kogo to obchodzi? Zaś kiedy jest pierwszy, to sympatycy Barcy wynajdą każdy, najmniejszy nawet szczególik, jak to piłkarzom z Madrytu się pomaga, a z Barcelony szkodzi.

0

KamilDM
Ale Cristiano potrafi asystować. Nie w taki sposób jak Messi, nie wiem, inny trening, ustawienie, pomysł, taktyka, ale też potrafi. To, że nie robi tego w taki sposób jak Argentyńczyk, nie czyni go gorszym. Dziwne, ja się cieszę, jeśli Ronaldo strzela gole, nawet, jeśli miałby to robić jak RvN czy Brożek w Wiśle.

0

Chudzik
A kiedy sędzia zawinił? Podaj sytuacje, podaj zdjęcia, filmiki, uargumentuj. Nie bądź frustratem, bądź profesjonalistą.

0

Fake69
Nie bądź hipokrytą. Karny dla Iniesty powinien być, ale Barca i tak wygrała. Karny na Kace tak samo powinien być i został odgwizdany. Dlaczego nikt z was nie uznaje, że kibic Realu się tu pojawi, żeby podyskutować? Przecież to paranoja, nikt mi nie zabrania tutaj być, nie zachowuję się jak kretyn, chcę prowadzić normalną rozmowę, ale dlaczego na 10 osób, 8 to frustraci i szukający słownej wojny "fani"?

0

ciapciak
Nie obrażam Cię. Nie jestem trollem. Staram się jak najmniej kontrowersyjnie tutaj pisać, staram się prowadzić dyskusję. Mogę, to otwarte forum. Co robię źle?

0

Jedna, wielka frustracja. Ja żałuję, że sędzia nie zaliczył bramki Benzemie, bo powinien. Ale zdecydował inaczej, bramka padła i tak. Przestańcie wreszcie, karne zasłużone, a czy to ważne, kto strzela? Skoro Cristiano ma taką skutecznośc, to ma tego nie robić, bo nastoletni kibice Barcelony będa tym sfrustrowani? Piszcie do Anonymous, róbcie petycje na Facebooku. Powodzenia.

0

Statistico
Czy Ty masz nie po kolei w głowie? DAĆ KARNEGO?
Czy wy naprawdę jesteście ślepi?

0

Cules23
A gdyby Messi nie miał takiego panowania nad piłką i techniki, to też by odstawał od innych. Co to za argument?

0

Viscael11Barca
Nie, chyba nie. Ta 11 to Twój wiek? Czy rok, w którym zacząłeś kibicować Barcelonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?