0

ksobi
Alba za 12 mln? Nie sądzę, Valencia nie jest już w tak opłakanej sytuacji finansowej, a chłopak zaczął u nich grać pierwsze skrzypce.
Nie miałbym nic przeciwko transferowi Hulka do Hiszpanii, również uważam, że to świetny zawodnik.

0

Kurcze... czyli, w meczu z Realem, żadna drużyna nie może zagrać słabiej. Bo jak zagra słabo, to się od razu podkłada. Nie daj boziu, żeby Barcelonie zdarzyło się przegrać. Byłby wstyd, że się podkładają.

0

Net
W takim wypadku każdy sędzia pochodzący z Kastylii, lub bezpośrednio z Madrytu, ma być od razu nie brany pod uwagę przy meczach Barcelony? Przecież to paranoja. Czyli Warszawiak nie może gwizdać Krakowiakowi, sędzia z Manchesteru zespołom z Londynu... tak? To jest paranoja. Błędne decyzje arbitra nie są podyktowane miejscem, skąd pochodzi, przecież to totalny absurd.

0

krzysiek-fcb
Rozumiem, że możesz mi nie wierzyć, ale kibicuję Realowi juz tyle czasu, że pamiętam i 3-0 na Bernabeu za Rijkaarda, i 18 pkt przewagi Realu nad Barcą. Staram się być neutralny w takich kwestiach. Oczywiście, byłem czasem zły, za półfinał LM, ale nie wyszło to poza 90 meczowych minut;)
victor_valdes
Tak, to jest haniebne. I powinno być ukarane. Wierzę Ramosowi, że nie chciał zrobić krzywdy przeciwnikowi, ale uważam, że mimo wszystko jakieś konsekwencje powinny być.

0

focus08
Ja do pierwszego komentarza. O ile wiem, ani Pepe, ani Ramos, ani żaden inny zawodnik Realu Madryt, nie pozostawał bezkarny, jeśli zrobił coś z premedytacją. Bo chyba wszyscy tutaj rozpamiętują 10 meczów przerwy tego pierwszego jak najcudowniejszy prezent urodzinowy. Mourinho też nie miał lekko. Z drugiej strony, gdybys nie zauważył, od dobry 5 lat, Władze Ligi hiszpańskiej ZAWSZE pozytywnie rozpatrują odwołania od kartek FC Barcelony. No, dajmy na to, na 20 przypadków jakieś 2 były negatywne.
Nadal uważam, że nagonka na sędziów jest bezsensowna. Była wcześniej, w wykonaniu Realu, dziś jest w wykonaniu Barcy. Dajmy spokój. Sędziowie zawsze się będą mylili, teraz chce się to tylko ukierunkować, a ich obciążyć dodatkową presją. Szczerze, ja nie zgodziłbym się na sędziowanie meczu żadnej z tych drużyn, żeby później nie słuchać oskarżeń o korupcję.
Miłej niedzieli.

0

Oczywiście, artykuł potrzebny tutaj tak samo jak felietony dziennikarzy kibicujących Barcelonie na RM.pl. Szczególnie, że połowa polskich kibiców FCB nie wie nawet o istnieniu Castilli (W drugą stronę też to działa, żeby nie było^^). Fajnie jest zrobić komuś czarny PR, żeby jeszcze bardziej zaognić chorą sytuację. Jest w miarę spokojnie, nie słychać codziennych kłótni pomiędzy zawodnikami, trenerami, mniej z działaczami. Ale i tak trzeba trochę rozgrzać piecyk wspólnej niechęci. Przecież nie spada wam oglądalność, po co robić coś takiego?

0

Zły Ronaldo, strzelił z dwóch metrów!

0

Pingwinek
Jeśli cieszy Cię awans Barcy w takim stylu, to smutne, że tak nisko Barca upadła. Mnie cieszy, że po tylu latach dominacji, Real ma aż 5pkt przewagi i jest najlepszą drużyną LM. Szkoda, że kibice nie mają tej pokory, o którą tak wyzywają sympatyków Realu. Powodzenia raz jeszcze, oby w tym sezonie Barca wreszcie wygrała coś znaczącego w swoim stylu.

0

No, chłopcy i dziewczęta, dawno Barcelona nie przegrała, więc chyba zapomnieliście, że oni wcale nie są lepsi. I ja wiem, że macie klapki na oczach, tak jest łatwiej. Smutne, ale prawdziwe. Ciekawe, co zrobią działacze, jak odpadną z LM. Znowu zraszacze? Daleka droga? Słońce może? Xavi wyszedł na hipokrytę, cała wasza filozofia wzięła łeb, a Wy jeszcze przyklaskujecie. Jeśli coś takiego powiedziałby Xabi Alonso czy Arbeloa, byłby najgorszy na świecie. Xavi to bohater. Ot, taka wasza moralność. Powodzenia dalej!

0

Jaco78
Ale ja nie twierdzę, że "obóz" Realu nie narzeka na sędziów. Twierdzę, że kłamstwem jest mówić, że tutaj jest inaczej. Jest zupełnie tak samo.

0

Pingwinek
W takim wypadku każde słowo, które wypowiedzieli zawodnicy i działacze Realu, jest do zaakceptowania? Nie. To, w jaki sposób i co powiedział Xavi, jest po prostu karygodne. I to taki kopniak w dupę całej filozofii pokornych sług piłki, jaki niby mają prezentować zawodnicy Barcy.

0

Jaco78
To Ciebie tu nie było po meczach z Espanyolem i Realu z Mallorcą? Więc przejrzyj tamte newsy. I nie mów, jak było, skoro najwidoczniej tego nie wiesz.

0

Chakuo96
Nie powiedział nic kontrowersyjnego? Pierwsze wypowiedzi Mourinho na temat Barcy wszyscy uznali za najgorsze obelgi.
tefflon
Oczywiście, w tym wypadku Xavi to hipokryta. O ile wiem, a co kultywuje swoim zachowanie Guardiola, filozofia Barcy polega na czymś innym. W Realu Madryt to źli ludzie są, bo czego nie powiedzą, obraża Barcę, ale Xavi może mówić, co mu się podoba?
Przyklaskiwanie teraz Xaviemu to taka sama głupota jak pisanie "Pepe dobrze zrobił, że zdeptał Messiego".

0

0

kra7me
Żarcik wyborny. Powiem więcej, fenomenalny. Tylko... nie?
Caceres - kolejna pomyłka transferowa Guardioli. A ponoć zawodnik całkiem niezły, skoro sięgnął po Niego Juventus. Szkoda było chłopaka, bo papiery na granie to on ma.

0

Dyskusja będzie trwała i to długo. Ja jednak uważam, że decyzją najbardziej kontrowersyjną jest ta Benzemy i Puyola. Ale, było, minęło, ważne, że Francuz nie odniósł kontuzji. Gratulacje awansu, zasłużonego czy nie, to już nieważne, a ja nie zamierzam wchodzić w polemikę. Do zobaczenia w kwietniu.

0

Ras
Czy nie jest trochę logiczne, że jak napastnik biegnie przed siebie do piłki, zresztą w takiej sytuacji, to naturalnym jest, że wepchnie się przed wolniejszego obrońcę? I nie czuję, żeby to kogokolwiek usprawiedliwiało. Obejrzałem to zdarzenie i nadal twierdzę, że duży udział w upadku Benzemy miał Puyol.

0

Ras
A na moje to Pepe zachował się, o dziwo, całkiem normalnie, to był standardowy odbiór piłki. Punkt widzenie etc. etc;)

0

Natall11
Nie przypominam sobie... ale okej, skoro tak twierdzisz.
Oczywiście wiesz, że możemy przerzucać się w nieskończoność. Co to da? Jak zwykle, mój komentarz odnosił się do czegoś kompletnie innego, ale Ty go nie zrozumiałaś. Por que?

0

Natall11
Czekaj, znam tę grę...
Co wybitnie podkreśla popchnięcie Benzemy, kiedy wychodził sam na sam z Pinto. To co, gramy dalej?

0

Barca zagrała wielki mecz? Tydzień temu to i owszem, ale wczoraj? Widziałem dwie, może trzy klepki, które są ich firmowymi zagraniami. "Dominowaliśmy"? Nie wydaje mi się. Szczególnie Puyol nie wydawał się być dominujący, tak myślę.

0

Ras
Ale Barca też się żali po porażkach. Nie, Guardiola nie, ale piłkarze? Chyba, że nie sugerowałeś, że Real się wczoraj żalił, to moja uwaga jest bezpodstawna. Bo nie sugerowałeś?

0

Ras
Płakałem w trakcie meczu^^
Po prostu mnie irytuje takie zachowanie. Z każdej ze stron, w każdym meczu.

0

natall11
Proszę, proszę, niech to "11" nie będzie liczbą, która określa Twój wiek...
Alves strzelił cudownego gola.
Nie potrafisz zrozumieć, czego się "czepiam"? Tak ciężko czytać ze zrozumieniem?
Resztę pominę stosownym milczeniem.
Powodzenia w półfinale!

0

prezes(coś tam dalej)
Alves w 90 minucie pokazał, gdzie ma te wasze zasady.
Ras
Nie było takiej szopki. Szczerze, ja się nie dopatrzyłem, żeby to była aż taka groteska.

0

stifler111
Żaden z zawodników Barcelony, no może poza Xavim, nie narzeka na sędziów po meczu. To racja. Bo robią to podczas meczu, a sytuacja z 45 minuty, kiedy Lass sfaulował Messiego była karykaturalna. Oczywiście, że to był faul na kartkę, ale ta cała szopka, kiedy cały skład Barcy okrążył sędziego... I nie mówcie mi, że to pierwszy raz. Tak nie jest. Tak było w tamtym roku, tak jest za każdym razem, kiedy widzę mecz Barcelony. Słusznie czy nie, to żałosne i tak trochę nie po "katalońsku".

0

El Mundo to wyrocznia? Muszę się zgodzić ze słowami z realmadryt.pl, Katalońska prasa ma ostatnio niezwykłe możliwości w wydobywaniu informacji o Realu:D

0

NikO
Oczywiście znajomość ironii opanowana do perfekcji? Bo ciężko zrozumieć, że chodziło mi o sytuację z 90 minuty, kiedy Alves przeciągał niemiłosiernie fakt sfaulowania go? Ale nie, czekaj, przecież to Twoja ukochana drużyna słynie z tego, że po faulach od razu wstają i grają dalej. No przecież.

0

Tysiąc głosów, tysiąc opinii. Mi w zasadzie najmniej podobała się ta akcja z Puyolem i Benzemą, bo miałem wrażenie, że Katalończyk popchnął Francuza. I to byłoby chyba przewinienie.

0

IceMan i jego cudowne felietony!;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?