0

1. Sędzia nie popełnił błędu. No obrońca ciągnął Kakę, proszę, nie bądźcie ślepi.
2. Gdyby Atlethic wykorzystał swoje sytuacje, to nikt nie miałby prawa narzekać.
3. Co z tego, ile goli ma Cristiano z karnych? Skoro skutecznie je wykorzystuje, to tylko wypada się cieszyć. Co, gol z karnego liczy się gorzej? Bo umiejętność wykorzystania go to nic trudnego? No to Kuba Błaszczykowski to totalny cieć, skoro z Niemcami nie trafił.

0

natall11
O co chodzi z tym linkiem? Nie rozumiem odniesienia, za to rozumiem, że news odnosi się do RZEKOMEJ sytuacji z połowy sierpnia. Zaś Twój komentarz brzmi, jakby Pepe zrobił to przed chwilą. O czytanie tekstu artykuły mi chodziło.

0

No nie, czyżby teraz sędzia nie pomylił się na korzyść Barcy?:D W końcu, Van Nisterlooy na spalonym nie był. Ojoj...

0

natall11
A czytać umiemy?

0

Ile jeszcze, droga redakcjo, ile jeszcze? Nie wierzę, że w Sporcie i El Mundo piszą tylko tym. Jak Pepe wejdzie do sklepu, to też pojawi się tutaj notka "Pepe kupuje czerwone mięso - brutal!"?

0

Było na realmadryt.pl, musi być i tutaj. Zaraz się okaże, że Pepe to najgorszy bandyta na świecie, a wszystkie niezarejestrowane przewinienia są jego winą. Na krzyż z nim!

0

Ale znowu - nikt nie mówi, że kopanie jest dobre. Nikt, nikt! No gdzie? Udowodnijcie mi to. Co to w ogóle za bzdura - "Mourinho pobudza pepe i innych(...)"? Każdy wie, że to zwolennik twardej piłki, ale, na boga, nie chce mi się wierzyć, że kazałby komukolwiek kopać, łamać, chodzić po rękach itp.! Przecież to jest absurdalne, czy nikt tego nie widzi? Jakoś wielu piłkarzy Realu, pomimo wyniku, nie robi czegoś takiego. To dziwne, bo według waszych komentarzy cały zespół, z Casillasem włącznie, powinni jedynie faulować i kopać, łamać i gryźć. Ja tego nie widzę, ja widzę idiotyczne wybryki Pepe, Arbeloi, może czasem Alonso. Coentrao na razie nawalił raz, ale nawet jeśli, to tyle samo negatywnych bohaterów ma Barcelona.

0

Dobra. Nikt, dokładnie NIKT nie powiedział, że Pepe nie "przeprosił" Messiego osobiście. Nie sądzę, żeby oboje się tym chwalić musieli. Pepe zrobił to poprzez klub. Że źle, że narzucone? Oczywiście, że tak, ale to zrobił! Rozumiem waszą frustrację, ale dajcie już święty spokój. Dlaczego to Guardiola musi mieć rację, a Mourinho nie? Dlaczego Pepe to bandzior, ale Busquets nie jest rasistą? Nie możemy tego wiedzieć, wierzymy na słowo. Tylko że ludziom z Madrytu nie wierzy nikt, a tym z Katalonii wszyscy i zawsze. To jest żenujące, bo oceniane pochopnie i zbyt pompatycznie.

0

Eoren
Nie, ale na litość boską, to nie jest forum fanatyków partii politycznej! To strona o klubie, strona uczęszczana przez masę ludzi, a takie komentarze, wpisy i opinie służą tylko chorej propagandzie.
Tak, Pepe zrobił źle. Tak, należy mu się kara. Ale coraz częściej wydaje mi się, popierając słowa jednego użytkownika niżej, że nagonka już bardziej spowodowana jest dotknięciem Boskiego Leo. Wyluzujcie.

0

Kamil Barański
Możesz być przeciwko temu, co zrobił Pepe, ba, nawet powinieneś, ale za opis do miniaturki powinieneś się wstydzić.
LUDZIE! Wszyscy wiedzą, że Pepe zrobił źle. Dajcie już spokój. Cieszcie się zwycięstwem, możliwym awansem. O ile wiem, Messi nadal żyje, ma się dobrze. Wyluzujcie.

0

Jak mu nie odbije, to gra uczciwie i czysto. Chyba tak powinno być. Ale poza wybrykami, to bardzo dobry obrońca. Skoro sportowo jest okej, to teraz czas na psychikę.

0

Jeżeli słowa "cieszyłbym się, gdyby [coś złego się mu przydarzyło]" nie są prostym przejawem chęci, by temu komuś coś się stało, to myślę, że Twoje moralne przemyślenia odnośnie Pepe nie są warte funta kłaków. Zastanów się nad swoimi słowami.
Należy mu się szacunek za to, jak się w tym sezonie zachowuje. A te "meczyki" są karykaturalną napinką. Wrzuć na luz, naprawdę. Wierzę, że nie kojarzysz Mourinho jedynie z konferencji przed meczami z Barcą, wierzę więc również, że nie jesteś ignorantem. A czepianie się jednego słowa mogłoby na to wskazywać.

0

Constantine16
Nie zgodzę się. I opisałem to poniżej. Co ważne, dodałem "w tym sezonie", więc pozostaw te, które minęły, przeszłości. Mourinho nie umniejszył ani waszego KMŚ, ani tego zwycięstwa. Proszę Cię, nie popadaj w jakąś histerię, bo tak to niestety wygląda. A życzenie Pepe, żeby stała mu się krzywda, zaprzecza Twoim protestom przeciw jego zachowaniu.

0

bartek73
Ludzie nie mają "pysków". Hipokryzja pojawia się wtedy, jeśli wymagamy od ludzi zachowań, których sami nie przedstawiamy. To moja odpowiedź na Twój komentarz. Coś jeszcze?

0

Akurat uważam, że Mourinho w tym sezonie zmienił się bardzo, u mnie bardzo dużo plusów uzbierał. I zwalanie winy na jego osobę jest w tym momencie trochę nie na miejscu. Uważam, że w tym sezonie Mourinho zasługuje po prostu na szacunek nie tylko ze strony jego sympatyków.

0

Culé a muerte,
Wiem, że na realmadryt.pl piszą podobne artykuły. Ale, jak napisałem wcześniej, żadne czysto propagandowe teksty nie są dobre. Bo masa rzuci się ze sobą bić, to jedyny ich wynik.
Właściwie, to nie powinniście. Bo uważacie się za lepszych, bardziej ogarniętych, a tradycją waszego ulubionego klubu jest kultura, honor, "Mes que un club". To piękne słowa, ale nikt się ich nie chce trzymać. Real jest zły? Okej, ale to nie znaczy, że teraz kibic Barcy musi zaprzeczać tradycjom swojego klubu i robić to samo, co robi wiele nieokrzesanych kibiców Realu. Takie rozwiązanie problemów to dziecinada. I niczemu nie służy.

0

Onomato
Mourinho tak powiedział? Ja widziałem, że uznał, że Pepe zrobił dużo dobrego, a sytuacji z Messim nie widział (Mourinho). Gdyby nie kretyńskie wybryki stopera Realu, to reszta występu nie wygląda znowu jakoś źle. No ale, "gdyby".

0

Szkutnik91
Jeśli wytykasz mi coś, mógłbyś posługiwać się przykładem. Bo nie wiem, co w moim myśleniu jest takie złe.
Nostromo
Staram się oglądać wszystkie mecze Realu i uwierz lub nie, Pepe nie zachowuje się tak, jak to robił wczoraj. Nie siedzę w szatni, więc nie wiem, co Mourinho do niego mówi, ale jestem przekonany, że go potępia. Tak nakazuje logika, nikt nie bonifikuje takich zachowań, to nie Oświęcim.

0

A właśnie! Mourinho! To na pewno on pokazał karteczkę Pepe i Coentrao, co mają zrobić. Spisek, panowie, spisek.
Czy nie widzicie, jak śmieszne to jest? Nieporównywalnie mniej groźne, ale tez głupie było zachowanie Fabregasa, który po każdym kontakcie szukał zaczepki. I robił to, nie mówcie, że nie. Na pewno Guardiola mu kazał.
Mourinho jest może zwolennikiem gry twardej i na granicy faulu, ale nie wierzę, że kazał Pepe zrobić takie świństwo. Są granice i Jose je zna. Tylko piłkarz jest tu winny, on i jego zachowanie.

0

Skończcie. Pepe zachował się jak ostatni kretyn. Jestem pewien, że klub i Mourinho wyciągną odpowiednie wnioski, nie wierzę, że trener nic z tym nie zrobi. IceMan, gratuluję kolejnego tendencyjnego felietoniku, który niczego nie wnosi, a wzburza tylko konflikty i nieprzychylne komentarze. Co z tego, ze to strona Barcy? Takie teksty są po prostu złe, nieważne, dla której strony są publikowane.
Liczę na to, że Pepe nie będzie musiał zagrać w rewanżu. Carvalho dał sobie radę.

0

tiaaamo
Tak, nadal się dziwię, bo dobre wychowanie i kultura wykluczają takie słowa. Przed, w trakcie i po meczu. Dlatego od Puyol nigdy bym się nie spodziewał takich słów. Ani od Casillasa, ani Raula. Xavi trochę za bardzo zachłysnął się tą hegemonię Barcy, bo wszystko musi skomentować. To trochę dziwaczne, tak doświadczony zawodnik powinien umieć zachować POKORĘ.

0

duch toma joad
Przecież to jest w tym tekście wyżej;)

0

Zachowanie Pepe rzeczywiście było karygodne. Aż żal było patrzeć. Ale słowa Xaviego "jego drużyna „przybyła na Santiago Bernabéu , aby udzielić Realowi kolejnej lekcji" są oznaką strasznej ignorancji. Nie usprawiedliwiając nikogo, bo to byłaby hipokryzja, Fabregas też nie zachowywał się dobrze. Ciągle szukał zaczepki, podkopywał, popychał. Dziwny mecz był wczoraj, dziwny.

0

Brakuje mi ciut dokładności w Realu, czasem to wygląda na czystą amatorkę. No i Pepe mógłby, zamiast nad talentem aktorskim, trochę nad technika popracować;) Miłym zaskoczeniem jest Altintop. Gdzie jest Messi?

0

Szymonst
Mam ciągle nadzieję, że Mou coś wymyśli i nie ulegnie presji. To trener mojego ulubionego klubu, muszę w nich wierzyć. Dopóki nie minie 180 minut, nic więcej nie powiem;)

0

Nejdro
Ale jakie widowisko? Dla Ciebie to milion podań, dla mnie to wreszcie zwycięstwo nad Barcą. Punkt widzenia.

0

"Real autobus", "Real się muruje". Skończcie, frustraci. Mnie tylko nie podoba się Altintop, bo mało grał. A skład wręcz taki, jaki pokonał Barcę. Możliwe, że to jedyne wyjście, skoro Cristiano nie umie się przełamać w ustawieniu ofensywnym.

0

O, jednak Barca potrafiła wygrać z Realem za czasów Franco?

0

Ech. 5 pkt aż tak boli? Naprawdę?

0

Myślę, że Xavi zapomniał dodać, że to zabija futbol. I coś o antyfutbolu też pewnie by się zmieściło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?