FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Minusuje pewnie kibic realu :D
0
Keita fotogeniczny jest, widzę :D
0
będą 3 pkt, będą, to jest najważniejsze ;)
0
dzięki za minus :*
0
"Gdzie wygląda jak zdalnie sterowana kukła"
hahaha, uśmiałem się, bo fest mu dowalił :D
0
9 zdjęcie :D
0
Sorry bardzo, ale jak on strzelał gole listonoszom, to o czym my wogóle rozmawiamy ? :|
0
Queras mowi samą prawdę.
Na takich projektach koszulki wyglądają gorzej. Myślę, że gdy będzie już oficjalnie pokazana koszulka, to będzie to o wiele lepiej wyglądało ;)
0
Człowiek nie kaktus, pić musi :]
0
Hahaa, ale się uśmiałem, dobry żart Ricardo :)
0
To nie jest normalny człowiek...
0
Jak się pepe urodził to go musieli łopatą gasić
0
Alves i Pinto, haha :D
0
na rm.pl już sfrustrowany kibic umieścił ten tekst w komentarzu, pod tekstem w którym płaczą, ponieważ ich CR nie potrafi grać z nami ;)
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=37530
0
Wcale bym się nie zdziwił, jakby jednak rzeczywiście ktoś utrudniał...
0
Nooooo ! Na to czekaliśmy chyba wszyscy :)
0
32 lata już ? :(
0
Jak przybombi z daleka, to .. :D
0
Nie wiem jak Wy, ale ja się cieszę że odrazu po 10 minutach zrobił taki 'COMEBACK' i strzelił gola. Naprawdę się cieszę, i on sam niesamowicie musiał się czuć gdy strzelił tego gola :)
0
No cóż, prawda jest taka, że jest on słaby. Jak na Barcelonę. W PSG będzie mu dobrze ;)
0
Idealnie doskonale :]
0
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce !
Trzymajcie się tego hasła.
Przegralismy, będzie teraz trudno ich dogonić ale jeszcze jest dużo kolejek. Trzeba mieć nadzieję że Real się potknie. A nadzieja umiera ostatnia. Nie obawiajmy się na zapas, jest dużo czasu.
VeB !
0
A może wypożyczenie Eto'o ?
0
HA HA HA HA
0
Pożyjemy, zobaczymy ;)
0
Chyba ich sutki swędzą. Kogo jeszcze może hm ?
0
No a jak inaczej ? Królowi trzeba tego co królewskie, po prostu dominujemy nad innymi ;]
VeB
0
'szczerze mówiąc obchodzi mnie to tak samo, jak to, kto został mistrzem świata w czyszczeniu lodu przez ślizgającym się czajnikiem.'
Hahaha, leże po tym :D
Dobry tekst, dobry.
I co do Eto'o. Też go szanowalem, szanuje, i będę szanował, on był naprawdę świetnym piłkarzem, i naprawdę go wielbiłem.
Wracaj do zdrówka Davidzie.
0
Dziś Mikołaj jest nie w sosie, Elf przeleciał mu gosposię, W akcji zemsty dziad brodaty, ruchnął wszystkie inne skrzaty, Renifery oburzone bo ich tyłki też ruszone, a więc życzę Wam wszystkiego Najlepszego by Mikołaj Was nie " ten tego" ;D
Wesołych Świąt Kochani ! :)
0
ulalala :D