FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem niepotrzebnie. Będzie przeciążenie w ataku, a ja chce oglądać w następnym sezonie Villa-Messi-Alexis.
0
Było by super, bo jest naprawdę dobry. Ale no ej, nie za taką cenę.
0
Mniammmmm, pamiętacie ? :)
0
Jeszcze kilka dni Ibi i znów będziesz w koszulce Blaugrany, cudownie !
0
IceMan
Normalnie mam słabość do Twoich wypowiedzi, bo mówisz wszystko to co ja zawsze bym chciał napisać. Lub gdy czytam Twoje artykuły, to moja głowa chodzi w dół i w górę, przytakując. Szacunek dla Ciebie :]
0
http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/44742/20120321dasdasftb88.jpg
Brak słów. Hipokryci kłócą się o niby dwie kartki dla Rubena, a popatrzcie tylko na zdjęcie z linku. Karny dla Villarealu ewidentny. Nie mam słów na dzisiejszy real. Oni się aż topią w swoim chamswie.
0
dokładnie IceMan, dokładnie ;)
0
Moje słowa na koniec :)
0
To się ceni.
0
Nieprawdopodobne, naprawdę. Trzymaj się Abi, i wyzdrowiej !
0
Nadzieja umiera ostatnia. :)
0
Jedyny w swoim rodzaju. Jakie to szczęscie, że my go mamy, że żyjemy w czasach kiedy on ustanawia wszystkie rekordy. W przyszłości już mam opowieści dla moich wnuków. :)
0
Nawet tą plotką się nie przejmuję, bo wiadomo że nie zostawi nas, bez nominalnego lewego obrońcy, w razie gdyby Abidal rzeczywiście niestety musiał zakończyć karierę, czego Ericowi chyba żaden kibic nie życzy.
0
Alexis nowe Mercuriale :)
0
Nieważne jaki zespół by na nas trafił, to i tak by pisali, że właśnie ten zespół trafił najgorzej jak mógł. ;)
0
Gorszego losowania być nie mogło. No ale trzymamy kciuuuki ;)
0
A już myślałem że jest wszystko dobrze...
0
No chłopaki, zagrajcie koncertowo, a Ty Pedro przełam się i strzel gola, wcale bym się nie obraził, a wręcz zachwycił.
VeB !
0
Giuuuulyyyyyyyyyyyyy :)
0
No, i taka jest prawda. To że Ronaldo potrafi karne strzelać to nie znaczy, że już jest lepszy od Messiego, dajcie spokoj. No ale cóż, kibice Realu dalej swoje...
0
Jedyną szkodą może być to, że Tello wtedy nie strzelił sam na sam, ale tak czy siak, PERFEKCYJNY mecz. Jestem po prostu zachwycony tym, co oni dzisiaj wyrabiali. Więcej takich meczy. Brawo Barca !
0
Mmmmm, chciałbym go zobaczyć znów w akcji.
0
Każdy z tych młodych Kameruńczyków, co przyszli od Eto'o będą stanowić kiedyś o sile Barcelony, i tego jestem pewien.
0
Capello zmienił status na wolny, niech sobie jego wezmą.
0
Tyle wpisów było, że po co on, że się u nas nie odnajdzie. I mnie wtedy po prostu szlag trafiał, gdy to widziałem. Wiedziałem od początku, że z niego wyrośnie świetny zawodnik, wierzyłem w niego. I zapewne zatkał gęby tym, którzy w niego nie wierzyli. ;)
0
Spodobają się ;)
0
HAHAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHA
0
radzinxfcb
polecam, abyś poszedł pod kołderkę już spać ;)
0
Jest dobry, nie ma co ukrywać.
0
Dooobrze, odpoczynek się mu należy.