0

Szał jest, staniki latają

0

Ręce precz od niego. To nasza przyszłość.

0

Jakie wogóle odejście ? O czym mowa ? Nie do wyobrażenia dla mnie jest żeby odszedł...

0

Widziałbym go w Barcelonie, oj taaak.

0

Dokładnie, wzruszające.
Pamiętam ten finał, pamiętam gdy wchodził na boisko w tej 70 którejś minucie, pamiętam to jego podanie do Eto'o. Coś cudownego po prostu, tego się nie zapomina, ani nie zapomina się Larssona.

0

Jestem za. On już zasługuje na rezerwy, by się tam jeszcze lepiej ogrywać, zebrać doświadczenie, a tam, będzie już dostawał szanse w pierwszym zespole.

0

Banega xD

0

HA HA HA HA HA HA HA dobre sobie

0

Ostatnio właśnie przypominałem sobie gol Davida z finału na Wembley... Cudo po prostu, tak bardzo chciałbym go już zobaczyć grającego.

0

Ciekawe, ciekawe...

0

Afellay !

0

Ras White Nigga
Wiesz, że tak naprawdę może być ?

0

Dokładnie Krisinho :D

0

wracaj do formy.

0

Haha, dobre.

0

Jaki on jest ostatnio rozkojarzony, masakra.

0

dobranoc

0

Super...

0

Nic się nie stało, chłopaki nic się nie stało. Brak mi słów, ale dalej moja główna myśl to 'Nadzieja umiera ostatnia'.

0

Liczy się wygrana, nic więcej. I oczywiście oby się obeszło bez żadnych kontuzji.

0

To Gwiazdy tańczą na lodzie ?

0

Mmmmm, bardzo dobrze :)

0

Tak, tak, na pewno. To chyba jakaś kpina, żeby za Bale'a dawać Cuence, Tello i Dos Santosa. Żart

0

To naprawdę świetna wiadomość, ale powątpiewam by mógł któryś z nich zagrać jutro już cały mecz, na pełnych obrotach.

0

Wątpię żeby my sodówa uderzyła, normalny, luźny chłopak. A co najważniejsze świetny w swoim fachu.

0

Nie no bez jaj, dlaczego następna kontuzja ?!

0

Graham i jego córka mają takie same okularki.

0

Józek Guardiola
Tak, On przyszedł właśnie dzięki Samuelowi.

0

Mówiłem wcześniej że Dongou jest naszą przyszłością, i naszym drugim Eto'o, nawet lepszym. I z pewnością tak będzie. Pamiętam artykuł bodajże 3 lub 4 lata temu o nim, tutaj na stronie. Miał wtedy 13,12 lat, był zamieszczony filmik jego umiejętności, i już wtedy wiedziałem że coś z niego będzie. Ale również nie można zapeszać.

0

Ta wiadomość jest jak najbardziej świetna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?