FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szał jest, staniki latają
0
Ręce precz od niego. To nasza przyszłość.
0
Jakie wogóle odejście ? O czym mowa ? Nie do wyobrażenia dla mnie jest żeby odszedł...
0
Widziałbym go w Barcelonie, oj taaak.
0
Dokładnie, wzruszające.
Pamiętam ten finał, pamiętam gdy wchodził na boisko w tej 70 którejś minucie, pamiętam to jego podanie do Eto'o. Coś cudownego po prostu, tego się nie zapomina, ani nie zapomina się Larssona.
0
Jestem za. On już zasługuje na rezerwy, by się tam jeszcze lepiej ogrywać, zebrać doświadczenie, a tam, będzie już dostawał szanse w pierwszym zespole.
0
Banega xD
0
HA HA HA HA HA HA HA dobre sobie
0
Ostatnio właśnie przypominałem sobie gol Davida z finału na Wembley... Cudo po prostu, tak bardzo chciałbym go już zobaczyć grającego.
0
Ciekawe, ciekawe...
0
Afellay !
0
Ras White Nigga
Wiesz, że tak naprawdę może być ?
0
Dokładnie Krisinho :D
0
wracaj do formy.
0
Haha, dobre.
0
Jaki on jest ostatnio rozkojarzony, masakra.
0
dobranoc
0
Super...
0
Nic się nie stało, chłopaki nic się nie stało. Brak mi słów, ale dalej moja główna myśl to 'Nadzieja umiera ostatnia'.
0
Liczy się wygrana, nic więcej. I oczywiście oby się obeszło bez żadnych kontuzji.
0
To Gwiazdy tańczą na lodzie ?
0
Mmmmm, bardzo dobrze :)
0
Tak, tak, na pewno. To chyba jakaś kpina, żeby za Bale'a dawać Cuence, Tello i Dos Santosa. Żart
0
To naprawdę świetna wiadomość, ale powątpiewam by mógł któryś z nich zagrać jutro już cały mecz, na pełnych obrotach.
0
Wątpię żeby my sodówa uderzyła, normalny, luźny chłopak. A co najważniejsze świetny w swoim fachu.
0
Nie no bez jaj, dlaczego następna kontuzja ?!
0
Graham i jego córka mają takie same okularki.
0
Józek Guardiola
Tak, On przyszedł właśnie dzięki Samuelowi.
0
Mówiłem wcześniej że Dongou jest naszą przyszłością, i naszym drugim Eto'o, nawet lepszym. I z pewnością tak będzie. Pamiętam artykuł bodajże 3 lub 4 lata temu o nim, tutaj na stronie. Miał wtedy 13,12 lat, był zamieszczony filmik jego umiejętności, i już wtedy wiedziałem że coś z niego będzie. Ale również nie można zapeszać.
0
Ta wiadomość jest jak najbardziej świetna.