0

Chcieliśmy, to się doczekaliśmy starego dobrego Pedro, bo nie ma co ukrywać - forma mu wróciła

0

Mam nadzieję, że coś z niego jeszcze kiedyś będzie.

0

Własciwie to poprzednicy już mi wyjęli wszystko z ust, z tego co czytam ;)

0

Mam jakiś niesmak po tym meczu, ale to chyba wszystko przez Victora, bo strasznie ostudził mi emocje. Iniesta grał najlepiej, Busquets co prawda nie pokrył Ronaldo przy jego golu, ale te jego dryblingi przy przyjęciach piłki kapitalne. Z takim spokojem to robił, aż miło było patrzeć. Alexis coś tak przygasł w tym meczu, ale za to Pedro okazje miał, wykorzystał. Podobał mi się też ten jego strzał z okolic szesnastki lewą nogą, gdyby to weszło... Pamiętacie ten rajd Pique gdy pobiegł na skrzydło, albo jak Tello ograł Di Marię ? Na takie momenty to tylko się morda cieszy. Rewanż mam nadzieję 3:1 i Bernabeu Nasze !

0

A więc to już dziś. Emocje sięgają już teraz zenitu, bo te wyczekiwanie na ten mecz jest po prostu niesamowite. Ciekaw jestem, jaki skład Tito w głowie ma, myśle że będzie jakaś niespodzianka, ale ja swojego drzewka rysować nie będę, bo ja czekam tylko na tą tablice gdzie będzie już pokazany pierwszy skład na Real ! 22.30 !

0

Oj Puyol. Ty to chyba jesteś taki autorytet dla obrońców. Zawsze walczysz do końca.

0

O tak, o tak, tego brakowało ! A już nie wspominam nawet o celebrującym Davidzie - piękne chwile naprawdę. Jestem po prostu zachwycony ! :)

0

Ronaldinho i Messi... Co za czasy

0

Ronaldinho... Ostatnio marzyłem żeby go chociaż wypożyczyć na pół sezonu, znów zobaczyć go w tej koszulce, i popatrzeć na tę jego wyborną technikę.

0

Lepiej mu chyba raczej bez tych włosów ^^

0

Nie ma się co oszukiwać, Arsenal takiej oferty nie przyjmie

0

Aż żałuję że nie oglądałem tego meczu, a przecież mogłem zobaczyć pierwszy raz powracającego Ville w koszulce Barcelony... Trudne do wybaczenia, no ale cóż. Najważniejsze jest to, że mamy transfer napastnika, którego brakowało w końcówce sezonu.
Villa !

0

0

Również obawiam się tego, że Nas rozgryzą.

0

Już widzę te dziecinne najazdy kibiców Arsenalu na Nas. No ale czemu tu się dziwić. Piłkarz gra po to, by osiągać sukcesy. A tam sukcesów się ostatnio nie zdobywa. Zgadzam się z 'Malinką'.

0

Bartuś, D.Villa
http://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/detall/galeria-d-imatges/entrenament-mati-06-08-2012
Wszystkie zdjęcia macie zawsze na oficjalnej stronie, możecie tam nawet zobaczyć dzisiejszą sesje fotograficzną Naszych piłkarzy. Tak na przyszłość mówię ;)

0

Mam nadzieję że dziś wieczorem będzie trzecia część tego artykułu :>

0

maradona19
dokładnie tak jak mówisz.
Dajcie spokój, szkoda sluchać tego imbecyla.

0

Czekam na oficjalne wiadomości ;)

0

Wam też się podobają korki Mascherano i Iniesty ? :)

0

No i pięknie :)

0

Na filmiku 1:01 :D

0

Tak poza tym, to dzisiaj Nasz Busquets świętuje urodziny :) wszystkich możliwych pucharów w tym sezonie Ci życzę Sergio, sto lat ! ;)

0

Villa ! :))

0

Nie no ok, bez żartów. Również jestem za M'Vilą ;)

0

Mariusz Lewandowski

0

Martinez zły nie jest, tyle że trochę Nas by to kosztowało. Myślę, że jego kolega z drużyny, Amorebieta jak najbardziej wpasowałby się w Nasze szeregi, a byłby z pewnością tańszy. Decyzja władz. Ten i ten jest dobry ;)

0

Ja tam go bardzo lubię i naprawdę chciałbym go zobaczyć w Naszych strojach w nadchodzącym sezonie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?