0

Nigdy tego nie wybaczę zarządowi.

0

Mam nadzieję że kibice na natępnym meczu wygwiżdżą zarząd i sztabik niby trenerów, może by w końcu zrozumieli cos.

0

Moim marzeniem jest, żeby w Jego, w ślady naszej odchodzącej Legendy, poszedł pan niby trener Vilanova. Szkoda mi Abiego, na pewno nigdy Go nie zapomnę, bo pokazał nam że z rakiem można wygrać. Chciał wrócić do gry, znów cieszyć się nią, u nas, w Barcelonie. A zarząd nie chciał z nim przedłużyć kontraktu. Fatalne zachowanie klubu. Jestem pewien że skrzywdzili tą swoją decyzją Abiego. Same słowa, że 'chciałby dalej grać w Barcelonie, ale musi uszanować decyzje klubu' o tym swiadczą.
Dziękuję Ci Abi ! Przed oczami mam obrazek gdy Puyol przekazuje Ci opaskę kapitańską, i podnosisz nasz Puchar Ligi Mistrzów na Wembley...
Powodzenia w życiu !

0

Mam już tego dosłownie dosć ! Bez przesady do jasnej cholery ! Ten zarząd i pseudo sztab szkoleniowy działa mi na nerwy. Duecik Vilanov & Roura to jest jakas kpina. Tito wgl nie nadaje się jeszcze na pierwszego trenera. To był, jest, i będzie asystent...

0

Gdzie jest do kuźwy nędzy Thiago ? Czy ich już całkiem powaliło ? Brak mi słów na ten sztabik szkoleniowy...

0

Najpiękniejszy prezent jaki sobie tylko mógł wymarzyć Casillas na urodziny :D

0

Obecny zarząd jest chory na mózg...

0

Wy wszyscy wielce obrońcy naszego 'trenera' Tito. To nie jest trener. Gdy widziałem jak stał przy tej bocznej linii z tą wykrzywioną miną, to krew mnie zalewała. I wgl to ośmieszył się wpuszczając Ville w 83 minucie. Tak jak napisał IceMan. To był jakiś żart. Trzeba nam trenera z prawdziwego zdarzenia, bo do pana Vilanovy powoli tracę cierpliwość. Wczoraj Athletic, kapitalnie rozklepywał nas. To było po prostu niesamowite. Nie mogłem uwierzyć że ligowiec będzie się z nami bawił. I tu jest też geniusz Marcelo Bielsy. Potrafił zagrać z klepki przeciwko nam. Abidal to ostoja defensywy jak narazie.
I co do słów IceMana, jak zwykle się zgadzam. Piszesz zawsze wszystko to co mi siedzi na duszy. Nie wiem, może Ty też jesteś Skorpion ? I nigdy nie zapomnę Twojego tekstu motywującego do remontady z Milanem. Chciało się wstać, pójść na Camp Nou i im dopingować. Niesamowite. Tak samo brakuje mi Guardioli, jak Tobie, niektórym z Was. Przywiązałem się do niego niesamowicie. Te jego przeżywanie meczu przy linii bocznej... To się ceni. Ale to już było, i nie wróci więcej. Marzeniem moim jest, by Guardiola wrócił, i by wrócił pan Laporta. Gdyby nie Rosell... Guardiola pewnie byłby teraz w Barcelonie dalej jako trener. Ale gdybać sobie można. To już tylko historia. Smutne.
Wy wszyscy obrońcy pana Tito, przeczytajcie dokładnie ten tekst.
Pozdrowienia IceMan.

0

Sory, ale on jest jakimś debilem jak takie durnoty plecie ten Gmochu. Ludzie, przecież to jest masakra. Jak można takie głupoty gadać ? Za to powinien zostać wylany z klubu. Brak słów.

0

Liczę na niego.

0

Wybaczcie moderatorzy, ale dlaczego kobiety tak kłamią ? Nie miejcie mnie za jakiegoś psychopatę, ale po prostu przeżywam. One myślą że to tylko facet ma skakać koło nich a one związku chyba nigdy nie traktują poważnie. A co najgorsze - kłamią. Apfu. Dzisiaj Barcelona ma mi poprawić humor, nawet bez Messiego liczę na dobry mecz.

0

I uważaj jak znajdziesz kobietę. Jak znajdziesz szczerą to gratuluję ;)

0

Właśnie było widać w ostatnim meczu jak z 5 metrów nie umie mu strzelić ;).

0

Hipokryci realowcy śmieją się, a później mają za swoje ahahhaahaha ! Dzisiaj po meczu atletico witamy na 3 miejscu w tabeli :*

0

Kocham Go. Puyol to mój autorytet na całe życie. Nawet jak zakończy karierę. Nigdy się nie poddaje, walczy do końca. I te jego braveheartowskie serce... Chciałbym aby Carles był zawsze młody, bo takiego obrońcy, i piłkarza, to my mieć już raczej nie będziemy

0

IceMan... I wszystko jasne :)

0

Na ostatnim zdjeciu *

0

Dalej się nie mogę zebrać po meczu, dalej cały chodzę, ale już co najlepsze - z bananem na twarzy wpatrując się w zacochanego w Barcelonie Davidzie Villi !!

0

Cudowne zdjęcie na górze... Villaa !

0

Kocham Cię Villa...

0



IceMan
Tak jak pisałeś, niemożliwe stało się możliwe !

0

Brak mi słów. Dlatego że nie mam jak mówić. Gardło mam zdarte, głos mi nie chodzi. Jestem ZACHWYCONY tym meczem, Messim, Xavim, Iniestą, Villą, dosłownie całą drużyną, bo widać było że nią dzisiaj byli. Tak to jest ta Barca, tak to jest ten cud. Wierzyłem od niedzieli w remontade, że 'remontada es posible' i stało się ! Zagrali genialnie ! Jestem w siódmym niebie... Podczas meczu cały czas drżałem, miałem palpitację serca, a wszystko dzięki mojemu Ukochanemu Klubowi. To jest więcej niż Klub. Nie ma co do tego wątpliwości. Słowa Guardioli : 'VISCA EL BARCA, VISCA EL CATALUNYA !'
Uciszyli tak wielu hejterów... Bogowie !

0


Dajcie z siebie wszystko, błagam Panowie ! Emocje sięgają zenitu

0

IceMan, jesteś niesamowity... Ech, chłopie, potrafisz niesamowicie zmotywować przed meczem, ten tekst mógłby iść do naszych piłkarzy. Wszystkie wspomnienia mam przed oczami, najbardziej ten gol Iniesty... Remontada es posible !


(od 1:12)

0

Gramy jeden z najważniejszych meczy ostatnich lat, o być albo nie być. Obawiam się tylko tego, że tak się oczekuje tego meczu, a tam dalej będzie bezsensowne i durne walenie bezsilnie w mur obrony Milanu. Mam nadzieję na o wiele lepszą grę, że Messi zacznie biegać, żeby udowodnił to za co dostał Złotą Piłkę, żeby Xavi się ożywił, żeby Puyol miał to 'coś' co miał zawsze, żeby ta orkiestra grała bez durnych błędów. Wszyscy muszą zagrać na maksimum możliwości. Miejmy nadzieję, że przebijemy ten mediolański mur - nadzieja umiera ostatnia.

0

Boniek już przed meczem był pewien że Real przejdzie, Platini do niego zadzwonił, i powiedział że meczyk jest ustawiony, Real przechodzi dalej. Korupcja sieje swe kręgi coraz szerzej. SZKODA mi MANU, bo grali bardzo dobrze, i to oni zasłużyli na awans, no ale sędzia kotlet i tyle. Brak mi słów, nie chciałbym być na miejscu kibica Manchesteru. Tak czy siak, brawa dla Manchesteru, gdyby był prawdziwy sędzia a nie kebab to by byli w ćwierćfinale ale gdybać se można kuźwa jego mać.

0

Ludzie. Cieszmy się że nie musimy grać na taki obecny Bayern, bo to by było niesamowite upokorzenie. Szwaby grają dosłownie kapitalnie. Ich gra jest szybka, a defensywa chyba w tym momencie najlepsza na świecie...

0

Ja tam się ludzie nie przejmuje. Nadal kocham ten klub, i będę kochał nawet gdyby odpadli z tej ligi mistrzów i stracili mistrzostwo kraju. Taka jest piłka, po prostu. Nie myślę jakoś o tej przegranej, bo nie chce się dolować i tęsknić za Guardiolą, i za dawną formą Messiego, Xaviego, Puyola. Wróci motywacja - to będzie dobrze.

0

Dokładnie IceMan, dokładnie ! ... Ostatnie zdanie można by było wysłać bezpośrednio do Vilanovy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?