FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mmmmmmm marzy mi się Javi Martinez :)
0
I co Wy na temat tych strojów ? Moim zdaniem dobrze się prezentują ;)
0
Iniesta mąż :)
0
Nie no, bez żartów, ludzie. Z całym szacunkiem, ale wątpię, że pasowałby do Nas.
0
Tak, Llorente powinien zagrać. Przecież umiejętności mu nie brakuje, a na EURO nie dostał żadnej szansy. Nie rozumiem tego.
0
Jak najbardziej 'tak' dla Drogby. Oczekuje jego przyjścia, bo to naprawdę klasowy napastnik.
0
Hahahahahahaha, ten borat
0
Ah ten Nasz Messi. :)
0
Nie, nie wierzę. Zaskoczenie niesamowite.
0
Oferta Manchesteru to już nie wiem czy śmiać się czy płakać. Hahahahahahaha
0
Ja również podziwiam Athletic Bilbao za to, że stawiają zawsze na zawodników urodzonych w Baskonii, i nimi próbują coś osiągnąc. To jest piękne, piękna tradycja.
0
Ładne ;)
0
On musi do nas przejść. Świetny gracz od wielu lat.
0
Naprawdę im się należało. I bardzo się z tego cieszę, bo to na nich liczyłem w 2008, nie udało im się. Za to dzisiaj, w tej 88 minucie gdy Drogba strzelił pięknie główką gola, po prostu eksplodowałem radością. Zawsze go widziałem w barwach Barcelony, i widzieć go bedę. Powinni się o niego starać, bo takiego typowego napastnika to nie ma. Piękny, emocjonujący mecz, bez dwóch zdań. Gratulacje dla Chelsea, to ich pierwsza wygrana tego Pucharu. Brawo !
0
Sawik_10
Dokładnie
0
Jeżeli przebywa w Barcelonie to być może i coś jest na rzeczy ;>
0
Jestem naprawdę, jak najbardziej na tak. Za darmo i przede wszystkim kiedy trzeba to nie zawodzi.
0
Naprawdę już mnie szczerze denerwuje ta gadka o sprzedaży Pique i Alvesa. Niepojęte dla mnie.
0
Villareal...
0
Dobre sobie ;)
0
Tak, ja też mam nie wiadomo skąd zaufanie do Argentyńczyków. I szczerze powiedziawszy, to chciałbym zobaczyć jakiegoś młodego Argentyńczyka u nas.
0
Kapitalna wiadomość ! Tak bardzo już za nim tęsknie, że nie wiem jak to opisać.
0
Nie wiem wogóle dlaczego krąży się ten temat. Jak można go sprzedać ?!
0
Nie wierzę. Jak można wyzywać naszego kapitana. To jest dla mnie niepojęte wogóle...
0
Puyol ! :(
Straszne to. Czas leci, Carles już młody nie jest, i niestety, kontuzje będą częściej...
0
Chory człowiek. ;)
0
Tak jak po finale LM w 2009 roku i 2011, słucham piosenki, która kojarzy mi się z tymi sukcesami odniesionymi przez 4 lata. Coldplay - Viva La Vida/
0
Człowiek legenda.
0
Przepiękne, cudowne i wzruszające chwile. Jeszcze raz Pep, DZIĘKUJĘMY !
0
Jego ostatni mecz na ławce na Naszym Camp Nou. Ale nadzieja umiera ostatnia, i wierzę, że kiedyś wróci i będzie znów zadowalał Nas tak, jak przez te 4 lata. Dziekuję Ci, Pep !