0

Mmmmmmm marzy mi się Javi Martinez :)

0

I co Wy na temat tych strojów ? Moim zdaniem dobrze się prezentują ;)

0

Iniesta mąż :)

0

Nie no, bez żartów, ludzie. Z całym szacunkiem, ale wątpię, że pasowałby do Nas.

0

Tak, Llorente powinien zagrać. Przecież umiejętności mu nie brakuje, a na EURO nie dostał żadnej szansy. Nie rozumiem tego.

0

Jak najbardziej 'tak' dla Drogby. Oczekuje jego przyjścia, bo to naprawdę klasowy napastnik.

0

Hahahahahahaha, ten borat

0

Ah ten Nasz Messi. :)

0

Nie, nie wierzę. Zaskoczenie niesamowite.

0

Oferta Manchesteru to już nie wiem czy śmiać się czy płakać. Hahahahahahaha

0

Ja również podziwiam Athletic Bilbao za to, że stawiają zawsze na zawodników urodzonych w Baskonii, i nimi próbują coś osiągnąc. To jest piękne, piękna tradycja.

0

Ładne ;)

0

On musi do nas przejść. Świetny gracz od wielu lat.

0

Naprawdę im się należało. I bardzo się z tego cieszę, bo to na nich liczyłem w 2008, nie udało im się. Za to dzisiaj, w tej 88 minucie gdy Drogba strzelił pięknie główką gola, po prostu eksplodowałem radością. Zawsze go widziałem w barwach Barcelony, i widzieć go bedę. Powinni się o niego starać, bo takiego typowego napastnika to nie ma. Piękny, emocjonujący mecz, bez dwóch zdań. Gratulacje dla Chelsea, to ich pierwsza wygrana tego Pucharu. Brawo !

0

Sawik_10
Dokładnie

0

Jeżeli przebywa w Barcelonie to być może i coś jest na rzeczy ;>

0

Jestem naprawdę, jak najbardziej na tak. Za darmo i przede wszystkim kiedy trzeba to nie zawodzi.

0

Naprawdę już mnie szczerze denerwuje ta gadka o sprzedaży Pique i Alvesa. Niepojęte dla mnie.

0

Villareal...

0

Dobre sobie ;)

0

Tak, ja też mam nie wiadomo skąd zaufanie do Argentyńczyków. I szczerze powiedziawszy, to chciałbym zobaczyć jakiegoś młodego Argentyńczyka u nas.

0

Kapitalna wiadomość ! Tak bardzo już za nim tęsknie, że nie wiem jak to opisać.

0

Nie wiem wogóle dlaczego krąży się ten temat. Jak można go sprzedać ?!

0

Nie wierzę. Jak można wyzywać naszego kapitana. To jest dla mnie niepojęte wogóle...

0

Puyol ! :(
Straszne to. Czas leci, Carles już młody nie jest, i niestety, kontuzje będą częściej...

0

Chory człowiek. ;)

0

Tak jak po finale LM w 2009 roku i 2011, słucham piosenki, która kojarzy mi się z tymi sukcesami odniesionymi przez 4 lata. Coldplay - Viva La Vida/

0

Człowiek legenda.

0

Przepiękne, cudowne i wzruszające chwile. Jeszcze raz Pep, DZIĘKUJĘMY !

0

Jego ostatni mecz na ławce na Naszym Camp Nou. Ale nadzieja umiera ostatnia, i wierzę, że kiedyś wróci i będzie znów zadowalał Nas tak, jak przez te 4 lata. Dziekuję Ci, Pep !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?