FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do dupy kuźwa z takimi trenerkami, no to już przechodzi moje pojęcie..... Jak tak można traktować najlepszego strzelca Hiszpanii w historii ?! Jak tak można powiedzcie mi do jasnej cholery :/ mam dość tego Roury/Vilanovy, zero nauki na błedach. Nie zdziwiłbym się jakby zagrali jak z milanem, ta zasrana once de gala, którą jeszcze meczu nie wygraliśmy, haha. Jak tak zagrają, to se zobaczymy mecz w kolejnej rundzie jak świnia niebo ! ....
0
Mam niestety złe przeczucie, że Villa zagrał wczoraj tylko dlatego, żeby odpoczął Pedro. Czuje, że skład na te decydujące mecze, będzie taki sam, co moim zdaniem jest chore.
0
Zgadzam się z duch toma joad. Tito powinien dla dobra klubu ogłosić dymisję. Moim zdaniem to już gdy dowiedzieli się o chorobie, powinni na te pół roku zakontraktować Guardiolę, a nie że pan w dresiku, który nie wie o co chodzi kieruje najlepszą drużyną świata. Roura wgl nie nadaje się na trenera, i mam już po prostu dość. Nie widzę tego, gdy Vilanova przed laptopkiem, a Roura na ławce trenerskiej. To wgl nie gra z sobą. Jest zero motywacji w klubie, grają jakby musieli, a nie CHCIELI. Cienko to widzę jeśli Roura będzie dalej w rewanżu...
0
Denerwuje mnie Roura. Zmiany z dupy. Wgl się na to nie nadaje. Jak można wpuścić jedynie Alexisa gdzie młody Tello też by mógł coś szarpnąć. Ale pan w dresiku myślę, że nie wie o co chodzi. To jest hiszpański Jacek Gmoch. Chce powrotu Tito, bo od kiedy go nie ma - zero motywacji.
0
Nadziej umiera ostatnia !
0
Bez sensu jest te klepanie od alvesa, przez xaviego, busquetsa, inieste i do alby. Kapitalna dziś obrona Milanu, byliśmy bezradni, że aż ciężko się to oglądało. Nadzieja umiera ostatnia.
0
Abiidal ! Tak jak niżej KingLeonidas mówi, Eric wróci zapewne na środek obrony, a to Nam może tylko pomóc, bo on w defensywie to taki profesorek.
0
17.02.2013 - powrót IceMana :)
Zrobiłem wczoraj to samo co KingLeonidas. Gdy przeczytałem pierwsze slowa tego artykułu, wydawał mi się znajomy styl pisania, o którym już tak dawno było słychać. Zjechałem na dół a tam 'Autor : IceMan'. Czekam na Twoje następne artykuły, bo je czyta się z ciekawością i przytakującą głową. Nostalgia zapanowala u mnie co do PepTeamu. Coldplay - Viva la Vida.
0
IceMan
Cieszę się, że wróciłeś ! Po prostu dziękuję Ci za ten artykuł, jest dosłownie - niesamowity. Myślę że każdy kto zwieńczył czytanie tego artykułu oglądnięciem filmiku to każdy ten miał łzy na policzkach, a bynajmniej ja tak miałem. Guardiola był trenerem niezastąpionym. Tęsknie za Nim, za tą jego charyzmą, nie będę wymieniał, po prostu za całym Guardiolą. Jeszcze raz, dzięki IceMan.
0
Jeśli prawdą jest że Villa nie jest w planach Tito a 'superstrzelec' Alexis jak najbardziej, to moim zdaniem gorszej decyzji być nie może. Rok temu jeszcze miałem do Alexisa cierpliwość, teraz nie mam już żadnej. To on powinien wypieprzać stąd jak najdalej, bo to wygląda jakby specjalnie marnował te wszystkie sety. Chore. Jak nasz drugi Torres wybiegnie w podstawowym składzie na Milan, to będzie to kabaret... Jak już tak bardzo chcą sadzać Ville na ławie (idiotyczna decyzja) to już niech za Sancheza gra Tello, bo już naprawdę brak mi słów.
0
Szkoda że idiota nie pokazał spalonego zjaraniec jeden hahaa ! Pieknie Messi, jeszcze tylko 13 bramek brakuje mu do 50 :)
0
Iniesta Panowie :]
0
Ten sędzia jest zjarany, brak słów
0
żałosne Wam powiem.
0
Dokładnie Radek Barcelona
0
Loooooooooooooooooooool, Pedro pitolnął w słupola, tak blisko :(
0
Może ten Alexis specjalnie tak wszystko marnuje ? Może to taki farbowany lis wynajęty przez Real żeby marnował sety ?
0
Jest i Tello ! W końcu
0
Tello MAM NADZIEJĘ za Alexisa, bo to taka lebioda, że mnie już szlag trafia panowie.
0
Dzisiejszy mecz Realu, to moim zdaniem jeden z najciekawszych meczy w historii całego futbolu. Liczę na ciekawy mecz, i dobrze że mam npremium, bo tych baranów z TVP bym nie zniósł.
0
Życzę Ci, abyś jutro zagrał Ronnie :)
0
Saviola88
To jest Tello jeszcze gdy był łysy, to jest stare zdjęcie :D
0
Haha, patrzcie co wytrzasnąłem na Twitterze Bartry :
https://pbs.twimg.com/media/A1QXGjrCQAAqnRS.jpg
0
Grajmy dalej jednym i tym samym składem ;]
0
Gallaret
Dokładnie, dla mnie Tito również zaczyna obrzydzać oglądanie Barcy
0
Remis remisem, o punkty mi nie chodzi. Mam coraz mniej zaufania do trenerów Tito-Roura, bo nie rozumiem jak można młodego Tello, który niedawno podpisał kontrakt z pierwszą drużyną, zostawiać w Barcelonie, już 3 (!) raz z rzędu. O Villi też wspominać nie będę, bo co on miał zrobić w 20 minut ? Zapewne nawet nie chcialo mu się grać, i się mu nie dziwie, bo na jego miejscu też bym miał niedosyt, gdybym był gwiazdą jego pokroju, i cały czas grzał ławę. Ach. Zobaczymy co nam przyszłość pokaże. Niech ten nieszczęsny luty już zleci, bo rok w rok mamy w nim spadek formy.
0
Gerrard miał kapitalnego gola w meczy z City. A o niewystawieniu Villi to ja nawet nie będę się wypowiadał, bo to już jest żenujące ze strony Roury i Vilanovy. Brak słów.
0
'Uwaga... Portugalczyk strzela... obok bramki! Jakiś grymas bólu na twarzy Crisa. Widać, że coś mu dziś dolega. Nie jest do końca sobą. Pewnie Alves kopnął go cichaczem w kostkę w ostatnim meczu.'
Żałosne...
0
Również się boję że to się może negatywnie odbić na zespole, no ale zdrowia Tito, bo to najważniejsze :)
0
Tello i Bartra... Naprawde niezrozumiałe decyzje. Oni muszą się ogrywać. Jeśli miałby zagrać Mascherano to wolałbym zobaczyć Bartrę. I KingLeonidas dobrze mówi, ino polać Mu