FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo się cieszę z tego losowania. Wszyscy hejterzy już oczywiście nagonka że popłynęliśmy itp. ale tu Barcelona może pokazać kto tu jest wielki. Niektórzy ludzie są po prostu popieprzeni.
0
Dzień w którym Puyol zakończy karierę będzie dla mnie naprawdę bardzo smutnym... Zawsze go podziwiałem i zawsze będę podziwiał
0
facebook to chłamstwo jakich mało
0
Nigdy nie będę miał tak wielkiego szacunku do żadnego piłkarza, tylko do niego. Niesamowity Kapitan. Stęskniłem się za nim na boisku.
0
http://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/detall/galeria-d-imatges/puyol-fa-tot-l-entrenament-amb-el-grup?gallery_index=2
Zdjęcia z jego treningu. Ważne, że w końcu zagrał
0
Tak. Tylko 'czekałem' na ten moment. Teraz zarząd przekona się, czy transfer obrońcy rzeczywiście był niepotrzebny.
0
Takie artykuły mi się podobają ;)
0
Chciałbym również Songa w podstawowym składzie, ale naprawdę w to wątpię. Tata wystawi Busquetsa. Skoro wystawia Pedro, który nic nie gra, to myślę że tak samo będzie z Busquetsem.
Mimo wszystko, niech Tata pokaże, że ma jaja, i niech od pierwszych minut zagra Song.
0
Puyol - mój idol. Wzór do naśladowania dla młodych piłkarzy, ale również i ludzi. Nigdy nie poddaje się. Walczy do końca. Po prostu mój autorytet...
0
Panie Al Nassar, wie pan co panu powiem ? Pocałuj sie pan w dupę i jak gówno poczuj się...
0
A tymczasem Eto'o został wystawiony na sprzedaż :)
0
Buenos dias, buenos aires
0
Tak poza tematem : Soldado w Tottenhamie za 30 mln.
0
A no to o tyle dobrze, jeśli uzyskał podpisy i się przywitał. Nie widziałem bo nie zdążyłem na konferencję, ale na mecz rzecz jasna zdąże.
0
TV Trwam zadawało pytania hahaahaha. Nie no tak wgl, głupie strasznie pytanie Michała Pola 'dlaczego nie przyjechaliście w pierwszym terminie'. Tak jakby nie wiedział..
0
http://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/detall/galeria-d-imatges/revisions-mediques-dels-internacionals
Tu również zdjęcia z badań ;)
0
Co jak co, Borussia jak najbardziej na duży plus. Stłamsili Bayern. Piękna klepka, podania, jak Barcelona za najlepszych lat Guardioli.
0
Albo przebrany Zidane, wysłany przez Ancelottiego, podsłuchuje nasze taktyki itp.
0
http://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/detall/galeria-d-imatges/desplacament-a-munic-24-07-2013
A nasi wylecieli już do Monachium :)
0
http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/85746/gerardotatamartino.jpg
Już samo to zdjęcie na stronie realu pokazuje że trener z 'jajami'
0
No i bardzo dobrze ! Jak narazie się z tego powodu bardzo cieszę, bo jak widziałem na youtube, ma charyzme, czego niestety brakowalo Tito. Mam nadzieję też, że będzie umiał posadzić święte krowy na ławce, takie jak Alves czy Pedro. Tego od niego oczekuje - żeby to ON dyrygował piłkarzami, a nie piłkarze nim. To oni muszą jego słuchać, i oby tak było. Nadchodzi nowa era Barcelony, bo przychodzi ktoś całkiem nowy i tajemniczy, z czego jestem podekscytowany Panowie ! Powodzenia życzę Tato, obyś umiał potrząsnąć tą szatnią i oznajmił Messiemu żeby biegał więcej, więcej. :)
0
Ja świergole. Panowie. To już nie są żarty. To jakaś kpina. Robimy się jakąś aukcją charytatywną. Jakieś kurda ogórki drożej kosztują niż najlepszy strzelec wszechczasów Hiszpanii. Jest mi żal tego, no po prostu sory, ale - posranego zarządu, który chyba nie wie kogo sprzedaje za takie pieniądze. Brak słów.
Wydupiają Abidala, Thiago za 18 mln, a Villa za 2,1... Komedia. Dosłownie komedia.
No ale dzięki Ci David za wszystko, za te Twoje bramki, po prostu za wszystko... Powodzenia !
0
Dokładnie
0
Masakrycznie ciężko się go czyta. Słownictwo owszem bogate, ale nie pozwalające za bardzo zrozumieć tekstu.
0
0
Dokładnie ! Wgl tego nie rozumiem. I pewnie jeszcze będzie zawsze w pierwszym skladzie grał, a przecież taki wykończony psychicznie jest. Ja pieprze. Nie wiem co to się dzieje.
0
Błagam teraz tylko kibiców, niech jutro zrobią sajgon, niech naprawdę wygwiżdżą ten zarząd Rossellka... A w 22 minucie wiadomo co.
Dalej nie mogę uwierzyć że Abidala już z nami nie będzie.
0
Boje się niesamowicie tego. Jesli Puyol zakończy karierę, albo jeszcze gorzej, odejdzie gdzie indziej to... Swiadczy to tylko o tym że źle się dzieje w Barcelonie. Ale miejmy nadzieję że Kapitan nas nie zostawi. Nie wyobrażam sobie żeby w przeciągu dwóch dni odeszły dwa Serca Barcelony.
0
Dzięki Panowie
0
Czy to prawda że jutro konferencje ma mieć także Puyol ?