FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jagoda jest na pewno lepszy niż Laboga. Nie wiem też, z jakiej paki mogą to nam robić, nie widzą, nie słyszą że Laboga to jak dziecko kibicujące Realowi ? I oni nam go dają jako komentatora ?
0
Myślał przez 4 dni i 4 godziny
0
o 21 na ATM ROZRYWKA jeszcze Świat według Bundych
0
Tylko nie to. Cały czas liczę i czekam na jego powrót do formy, i nie chciałem tylko tego żeby czasem kontuzji nie złapał, bo to go znów może dobić...
1
Oj Panowie. Boję się o Messiego. Ktoś napisał, że to może być złamanie piątej kości śródstopia. TYLKO NIE TO ! Ja nie chce, żeby Messi znów tak długo powracał po kontuzji tak jak po meczach z PSG dwa sezony temu. Nie, nie, nie. Teraz gdy wrócił na normalne tory obawiałem się, żeby tylko nie złapał żadnej kontuzji bo to go znów może przyblokować...
1
Ciekawi mnie teraz tylko jedno - za ile odejdzie, czy może też znów się ZBŁAŹNIMY oddając tak utytułowanego zawodnika jakim jest Xavi, za darmo. Cena powinna wynosić minimum 10 milionów za dyrygenta Barcelony i Hiszpanii. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy go mieli oddać za grosze jak Ville czy też Henryego i wielu innych. W dodatku to są Araby, od nich powinniśmy wyciągnąć najwięcej jak się da bo srają tymi pieniędzmi
0
Mam nadzieję moi Drodzy, że wielu z Was było dzisiaj na wagarach :> ?
0
No dokładnie, już na tym debilskim wp nagonka leci na Messiego, że 'on po prostu taki mały, że drogi nie widzi w tym aucie', albo że do hamulców nie dostaje. No ale, co poradzisz jak nic nie poradzisz na te dziennikarzyki
0
Widzieliście tą sytuację gdy Messi po treningu jechał swoim Cadillaciem ? Bo już się zaczyna nagonka na niego....
A tak naprawdę on ma swojego kierowcę, proszę tylko popatrzeć na to :
1
A czy ja prosze ja Ciebie szydzę z niego ? Po prostu jest to zabawne dla mnie i dla niektórych i tyle, a do Suareza szacunek mam i będę miał, w końcu to piłkarz Barcelony i trzymam za niego kciuki.
2
http://mixgol.pl/files/2015-02-22/orginal_2015_02_Sun_19_08_43_1499.webm
po prostu śmieszne co do Suareza
0
A gra Bartry, i Messiego, całej Barcelony... Nie no ludzie, to jest jakiś sen (?)
6
Od 3 lat czekałem na taką grę Barcelony. Nie chce zapeszać, ale... Dokończcie sobie sami, bo mi aż serce z radości dziś wyskakiwało. Istny szok
0
Bartra, o jak to dobrze
1
Griezmann ? Zawsze uważałem że tu pasował. Taki drugi Giuly
0
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Bartomeu zwoła wcześniejsze wybory
1
Ludzie, to jest super pomysł. Jego najlepsze lata powoli mijają, a nawet już minęły. Dlaczego mamy wiecznie grać jednym i tym samym składem ? Co z tego, że to jest mistrzowski skład, skoro to już było i nie wróci. Jak najbardziej jestem za sprzedażą Busquetsa, bo z całym szacunkiem do niego ale Mascherano jest w tym momencie lepszy, a do drzwi puka również Samper.
0
Spodziewam się z takiego składu też, że Pedro na prawej obronie Panowie a Mathieu na lewej
0
Dlatego już od około roku nie czytam żadnych takowych wywiadów, bo wszystkie wyglądaja dokładnie tak samo, tak jak też piszecie tu wszyscy. Nudna nawijanka i tak jakby woda zamiast mózgu. Taki mamy świat, po prostu, trzeba się od tego odcinać
0
Bez nerwów, nie bądź jak Sonny
4
Synu, patrz na swoje podwórko. Zachwycaj się swoim klubem, o to Cię proszę
1
Tyle że półtora miesiąca temu gdy wydawało się że zaraz zagra, i gdy po jakimś tam treningu odczuł taki sam dyskomfort i ile go nie było powiedz sam ?
0
Już się w takie nie bawmy, nieważne ile, bo do tej pory to zagrałem tyle meczy na Camp Nou co Vermaelen
1
"Vermaelen wczoraj pod koniec treningu odczuł dyskomfort mięśnia uda. Dzisiaj zdecyduje czy będzie mógł dalej trenować razem z zespołem"
10
Lepiej słuchajcie lepszego hita dnia.
"Vermaelen had thigh muscle discomfort at the end of training yesterday. He'll decide today if he can continue training with the group. [as]"
To już nawet wręcz śmieszne nie jest. Porcelana za 15 milionów
0
https://pbs.twimg.com/media/B2vquk6CUAA5Zni.jpg:large
Messi grał mecz, a żona z koleżanką dały w rurę ^^
6
mixgol.pl/42086,pi-kny-strzal-pedro-na-treningu-reprezentacji-hiszpanii-
Pedro patrzył czy nikt tego nie widział ^^
2
taki offtop
młody Messi z córką Fabregasa
https://pbs.twimg.com/media/B2ley2iIEAE2wZw.jpg:large
0
Takie biadolenie jest żałosne. Po cholere nasz najsłabszy środek pola w ostatnich latach ? Żeby się podlizać Xaviemu, Inieście i Busquetsowi ? Ich czasy świetności powoli mijają, patrząc na to jak grają a szczególnie ten ostatni
0
Ja pierrrr ! Szlag mnie już trafia po prostu. Ten Busquets to jest nasze najsłabsze ogniwo, każdy trener w nim coś 'widzi', tylko sami do końca nie wiedzą co. Gra fatalnie kolejny, powtarzam, KOLEJNY fatalny mecz z rzędu, a wielki rewolucjonista Luis Enrique dalej go wystawia w pierwszym składzie. Krew mnie zalewa gdy widze takie zaangażowanie jak jego, np wczoraj gdy Celta strzeliła gola. Jesteśmy powoli niewolnikami własnego stylu i co niektórych świętych krów w składzie, którzy blokują miejsce zawodnikom naprawdę w formie.