1

Stracone poczucie czasu :D

1

I znów Gumbau... No nic. Ciekawi mnie jaką dziś obronę wystawi Luis. Mam przewielką nadzieję na Bartre

0

Ale siadła. Soczysty, piękny strzał
https://instagram.com/p/87Bg6PQzaN/

10

Wyobrażacie sobie, że gracie w jakimś turnieju Fify jak ten chłopak, jakiś finał czy coś a tu nagle....
https://instagram.com/p/6gCYiCQzSp/

1

Za Taty Martino też wygraliśmy mecz z Rayo gdzie Rayo tak jak dziś - też miało wyższe posiadanie piłki. Był to moment przełomowy w karierze trenerskiej Martino w Barcelonie, hmmm. Barcelona musi COŚ poprawić w swojej grze...

0

Byłoby naprawdę super. Jakiś tydzień przed tą plotką kupiłem go w swoim menedżerze do Barcelony, tak na koniec kariery.

Pamiętacie tą jego radość po remontadzie z Milanem gdy strzelił gola na 3:0 ?

http://img01.mundodeportivo.com/2013/03/12/Barcelona-s-forward-David-Vill_54369225723_54115221152_960_640.jpg

3

Jeju, Villa Villa Maravilla. Coś pięknego zobaczyć raz jeszcze jak to strzela kolejnego zapewne pięknego gola dla Barcelony... Marzenie

2

Jaś Fasola

4

Świat według Bundych, Z archiwum X

5

I właśnie doceńmy to ile sił dzisiaj włożył w ten mecz nasz Lewandowski, naprawdę. Ta powtórka jak on zrywa się żeby dobiec do tej piłki wyraża więcej niż tysiąc słów. Ogromne zaangażowanie. BRAWO !

4

Ale musi się czuć Maloney czy któryś tam że nie wybił tej piłki Lewemu. Mieli zwycięstwo a sekundę przed końcem taki gwałt, haha. Zemsta za ten obrazek z gazety szkockiej

http://cdn20.se.smcloud.net/t/photos/t/460819/robert-lewandowski-w-szkockiej-gazecie_24775241.jpg

11

Za 3 dni rocznica wygrania 2:0 z Niemcami !

0

Też zauważyłem właśnie

0

Co powiecie o studiach logistycznych zaocznych..... ?

0

Jeszcze Guardiola prezydentem albo Pique i gra gitara

0

Pasuje jedno do drugiego jak...

4

Ulalala, to mnie zaskoczyła teraz ta wiadomość. No powiem Wam, że Tevez jako Larsson to super, ale wątpię że zgodzi się na rolę rezerwowego a pewnie i zarabiać by chciał sporo

1

Myślę, że naprawdę powinniśmy odmłodzać powoli skład, żebyśmy się nie stali później Milanem vol 2. Mieli bardzo doświadczony skład, nie pamiętam dokładnie ale jak jeszcze byli w Lidze Mistrzów to komentator mówił, że ich średnia wieku jest naprawdę duża. Poodchodzili ci starsi, pokończyli kariery, a że dużo ich tam było w podobnym wieku to ze składu Milanu zrobiło się nico. I teraz widać tego efekty

0

Gdzieś kiedyś w tym roku czytałem, że Samper jakoś podpadł Enrique, że się pokłócili. Myślę, że to prawda. Ewidentnie pokazuje to Luis, i niech nikt nie mówi, że jest bez formy może albo że nie zasługuje... Jak tak ma wyglądać ten sezon dla niego, to niech ku...... idzie na wypożyczenie już w zimie, bo szkoda jego kariery.

9

Dokładnie, to powinien być test dla Sampera. Enrique powinien odstawić na bok humorki co do tego wychowanka i dać mu szansę.

11

W sobotę z Sevillą na Pizjuan może być naprawdę ciężko... Ciekawe czy Bravo będzie już dostępny

0

Będzie grał Mascherano w pomocy. Mimo, że chciałbym (jeśli miałby grać w pomocy tak jak dziś) pana Roberto, lub bardziej sprawdzić tego Gumbau czy Sampera, bo ja już innych opcji nie widzę. Nie wiem, Neymar do pomocy ? A może zrobić z Munira pomocnika tak jak to było z Roberto na obrońce ? Kto wie. Jestem ciekaw co zrobi z pomocą Enrique

1

Ja myślę, że to jest szansa dla Bartry przede wszystkim. Dlaczego ? Bo myślę, że nieraz Enrique wystawi Mascherano w pomocy a Bartre na obronę. Gdyby tak było to sam nie wiem co o tym myśleć. Ze strony obrony dobrze, a ze strony pomocy to ciężko mówić

4

Patrzcie, 2 i 3 lata temu bardzo chcieliśmy prawdziwej dziewiątki. Dzisiaj jest nią Suarez. Do 80 minuty grał fatalnie, irytująco, naprawdę. A później to co zrobił to potrafią tylko najlepsi napastnicy świata. Strzał przy drugim golu fenomenalny. Jestem zachwycony Roberto, aż się dziwię że to mówię. Wątpiłem w niego jak wchodził za Rakiticia dzisiaj, bo na obronie gra po prostu lepiej, a dzięki niemu Barcelona strzeliła tego pierwszego, mega ważnego gola.
PS : nie zapominajmy o zwodzie Munira przy drugim golu, to dzięki NIEMU mamy zwycięstwo

0

Rakitić dzisiaj aż tak fatalnie nie zagrał. Był bardziej widoczny, jak dla mnie na pewno lepiej niż ostatnie mecze w których rzeczywiście zawodził po całości

13

Szkoda Bartry, szkoda Roberto, szkoda że grają nazwiska

0

Dokładnie. Kiedyś miałem fejsa ale wraz z dziewczyną zdecydowaliśmy, że jest to bez sensu po prostu. Żyję bez tego jakoś, no ale niektórzy myślą że gdy ktoś nie ma fejsbuka to przepadł, nie ma go, nie żyje. No cóż. Takie durne myślenie tych czasów.

8

Ronaldinho oficjalnie bez klubu. Rozwiązali umowę za porozumieniem stron w przyjaznej atmosferze, bo nie spełnił oczekiwań. No więc wychodzę z propozycją :D : dawaj Ronnie do nas :)

1

Taki zawodnik teraz właśnie by się przydał, aż żal mnie ściska że nie wróci z wypożyczenia. Ale to dobrze dobrze, bo tak jak ktoś pisał - tam się będzie ogrywał, pewne miejsce w 1 składzie, a gdyby poszedł do takiej sevilli itp to by było ciężko z jego rozwojem. Pamiętacie o Deulofeu ? Słuch o nim coraz bardziej zanika. Gdyby grał w takiej Granadzie to kto wie co by z niego było

4

Dajmy Ludzie kredyt zaufania dla tego Munira. Wszyscy go skreślacie już z początku. Popatrzcie na Roberto. Każdy chciał go nawet w tym okienku wywalić na bruk, a teraz wszyscy go chwalimy. Może z Munira zrobić pomocnika, cokolwiek. Niech się ogrywa, kiedy jak nie teraz. Ja też bardziej wierzę w Sandro, dlatego ich czas teraz właśnie nadchodzi, ale też z drugiej strony wolę oczekiwać od nich mało, aniżeli później zawieść się. Nie wszyscy odrazu stają się bohaterami w piłce...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?