3

Tak czytam o tych opiniach co do wyglądu strony - ludzie, czy to Was tak nurtuje jak to wygląda ? Nawet jeśli się nie podoba to po miesiącu zacznie się podobać. Wszystko kwestia przyzwyczajenia. Tak samo było ze strojami w poziome pasy. Na początku płacz i gównoburza, a teraz ktoś w ogóle wspomina o tym jak mu się nie podobają stroje ?

Więc dajcie na wstrzymanie

1

Chłopie, coś Ty ćpał :D wątpię, zeby np. Munir jakiekolwiek minuty w tym meczu dostał

3

Jeszcze go Panowie nie żegnajmy, to tylko pismak a nie oficjalne potwierdzenie. Wątpię żeby odszedł

2

Chodziło mnie, że pierwszym zaraz po nich. Pierwszy wybór do obrony z rezerwowych xd

1

Jako że Mathieu nie zagra już do końca sezonu, to pewnie Fermalen będzie pierwszym wyborem w obronie. Chyba że Sergi Roberto :D

0

Kuźwa mać. Naprawdę szkoda. Nie bez powodu Enrique wystawia go najczęściej w obronie poza Pique i Masche, a poza tym na lewej obronie też całkiem całkiem sobie radzi. Na pewno lepiej od Adriano. I co teraz będzie gdy coś będzie z Albą ? Masakra. Ci co się cieszą mają naprawdę nierówno pod sufitem, bo to wbrew pozorom niektórych bardzo dobry zawodnik. Wypada na najważniejszy okres sezonu, naprawdę niedobrze...

0

Mieszka tu ktoś może w Danii, Niemczech ?

3

Oglądał ktoś dziś może polski film 'nie lubię poniedziałku' zaraz po 'misiu' dziś na tvp1 ? Genialne komedie :D

2

Wczoraj w Wielkanoc skończył mi się ban za napisanie prawdy o imigrantach. No ale nic. Wesołego drugiego dnia świąt Panie i Panowie, spędźcie trochę więcej czasu z rodziną, bo to coś więcej niż skarb.

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

3

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

Nie mogę się doczekać jego powrotu, naprawdę. Pamiętacie jak on już się rozkręcał aż do tej kontuzji ? To mógł być jego przełomowy sezon, a teraz niewiadomo jak to będzie. Nadzieja umrze ostatnia

0

Masz jakieś kursy ukończone ?

0

Coś więcej może byś powiedział, bo ciekawi mnie ? :D

2

Jestem tego zdania co Ty właśnie. Wszyscy gnają teraz na te studia, moda taka. Powiedziałem sobie, że jak pójdę na studia to na takie, które mi się na 100 % przydadzą w życiu, bo nie chce robić, byle by robić, bo co rodzice powiedzą itd, itp. Macie jakieś pomysły co by można robić ? Narazie robię kurs na wózek widłowy i w tym poszukam pracy. A co dalej ? Znacie jakieś kursy, które dadzą dobrą pracę ?

0

A co porabiasz jeśli wiedzieć mogę ?

0

Halo halo, czy jest tu ktoś może bez studiów po liceum ?

0

Alba już od dłuższego czasu mi podpada takim swoim zachowaniem

9

Dokładnie. Dużo zawdzięczamy dziś Rakiticiowi ale mało kto to widzi. Dlatego też nie został ściągnięty z boiska. On naprawdę daje nam wiele, przede wszystkim też w destrukcji

0

Mówiłem Panowie, nawoływałem kolejny raz o pokorę. Wiedziałem, że nie będzie wcale tak łatwo i do pierwszej bramki nie było. Dzięki Bogu, że Mamy Messiego i pozostałych 10 zawodników, którzy dziś grali. Jestem zadowolony jak Barcelona zagrała dziś mimo wszystko. Cech odczarowany przez Messiego. Emirates Stadium również. BRAWO !

0

Teraz ktoś tam napisał o karnych w dzisiejszym dniu. Otóż ja już to przeżyłem haha. Śniły mi się dzisiaj karne z Arsenalem, nie wiem czemu też już w pierwszym meczu. Miałem tam nerwy jak jasna cholera. Pierwszy strzelał Messi i nie trafił :D później już z nerwów chyba się obudziłem xd

2

Ależ to będzie ciężki mecz. Zobaczycie

2

Po tym sezonie zapewne pożegnamy się z Adriano. Na lewej stronie wówczas pozostanie tylko Alba. Kogo byście typowali na drugiego obrońcę ? Ja na takiego, który by rywalizował z Albą i pokazał mu, że nie ma takiego pewnego miejsca w składzie. Tylko kto ?

7

Henry i ten jego strzał po długim słupku

0

No tu to była orkiestra błędów

0

Munir niechaj wejdzie

0

Jak myślicie, będzie trzecia zmiana ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?