FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak czytam o tych opiniach co do wyglądu strony - ludzie, czy to Was tak nurtuje jak to wygląda ? Nawet jeśli się nie podoba to po miesiącu zacznie się podobać. Wszystko kwestia przyzwyczajenia. Tak samo było ze strojami w poziome pasy. Na początku płacz i gównoburza, a teraz ktoś w ogóle wspomina o tym jak mu się nie podobają stroje ?
Więc dajcie na wstrzymanie
1
Chłopie, coś Ty ćpał :D wątpię, zeby np. Munir jakiekolwiek minuty w tym meczu dostał
3
Jeszcze go Panowie nie żegnajmy, to tylko pismak a nie oficjalne potwierdzenie. Wątpię żeby odszedł
2
Chodziło mnie, że pierwszym zaraz po nich. Pierwszy wybór do obrony z rezerwowych xd
1
Jako że Mathieu nie zagra już do końca sezonu, to pewnie Fermalen będzie pierwszym wyborem w obronie. Chyba że Sergi Roberto :D
0
Kuźwa mać. Naprawdę szkoda. Nie bez powodu Enrique wystawia go najczęściej w obronie poza Pique i Masche, a poza tym na lewej obronie też całkiem całkiem sobie radzi. Na pewno lepiej od Adriano. I co teraz będzie gdy coś będzie z Albą ? Masakra. Ci co się cieszą mają naprawdę nierówno pod sufitem, bo to wbrew pozorom niektórych bardzo dobry zawodnik. Wypada na najważniejszy okres sezonu, naprawdę niedobrze...
0
Mieszka tu ktoś może w Danii, Niemczech ?
3
Oglądał ktoś dziś może polski film 'nie lubię poniedziałku' zaraz po 'misiu' dziś na tvp1 ? Genialne komedie :D
2
Wczoraj w Wielkanoc skończył mi się ban za napisanie prawdy o imigrantach. No ale nic. Wesołego drugiego dnia świąt Panie i Panowie, spędźcie trochę więcej czasu z rodziną, bo to coś więcej niż skarb.
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
3
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
0
Nie mogę się doczekać jego powrotu, naprawdę. Pamiętacie jak on już się rozkręcał aż do tej kontuzji ? To mógł być jego przełomowy sezon, a teraz niewiadomo jak to będzie. Nadzieja umrze ostatnia
0
Masz jakieś kursy ukończone ?
0
Coś więcej może byś powiedział, bo ciekawi mnie ? :D
2
Jestem tego zdania co Ty właśnie. Wszyscy gnają teraz na te studia, moda taka. Powiedziałem sobie, że jak pójdę na studia to na takie, które mi się na 100 % przydadzą w życiu, bo nie chce robić, byle by robić, bo co rodzice powiedzą itd, itp. Macie jakieś pomysły co by można robić ? Narazie robię kurs na wózek widłowy i w tym poszukam pracy. A co dalej ? Znacie jakieś kursy, które dadzą dobrą pracę ?
0
A co porabiasz jeśli wiedzieć mogę ?
0
Halo halo, czy jest tu ktoś może bez studiów po liceum ?
0
Alba już od dłuższego czasu mi podpada takim swoim zachowaniem
9
Dokładnie. Dużo zawdzięczamy dziś Rakiticiowi ale mało kto to widzi. Dlatego też nie został ściągnięty z boiska. On naprawdę daje nam wiele, przede wszystkim też w destrukcji
0
Mówiłem Panowie, nawoływałem kolejny raz o pokorę. Wiedziałem, że nie będzie wcale tak łatwo i do pierwszej bramki nie było. Dzięki Bogu, że Mamy Messiego i pozostałych 10 zawodników, którzy dziś grali. Jestem zadowolony jak Barcelona zagrała dziś mimo wszystko. Cech odczarowany przez Messiego. Emirates Stadium również. BRAWO !
0
Teraz ktoś tam napisał o karnych w dzisiejszym dniu. Otóż ja już to przeżyłem haha. Śniły mi się dzisiaj karne z Arsenalem, nie wiem czemu też już w pierwszym meczu. Miałem tam nerwy jak jasna cholera. Pierwszy strzelał Messi i nie trafił :D później już z nerwów chyba się obudziłem xd
2
Ależ to będzie ciężki mecz. Zobaczycie
2
Po tym sezonie zapewne pożegnamy się z Adriano. Na lewej stronie wówczas pozostanie tylko Alba. Kogo byście typowali na drugiego obrońcę ? Ja na takiego, który by rywalizował z Albą i pokazał mu, że nie ma takiego pewnego miejsca w składzie. Tylko kto ?
7
Henry i ten jego strzał po długim słupku
0
No tu to była orkiestra błędów
0
Munir niechaj wejdzie
0
Jak myślicie, będzie trzecia zmiana ?