2

Ciekawe jakie będziemy mieć nastroje jutro o tej porze ?

0

Ja tam w niego wierzę. Kilka meczy też mu się może słabszych zdarzyć. Messi to Messi, jak już się odblokuje to będzie swój. A wtedy żeluś może mu buty czyścić

0

Bo ostatnio widać, że jest kurde jakiś nieswój. Nie wiem czemu, a chciałbym znać powód

0

I to takie szmaty podręcznikowe

13

Wiecie co Wam powiem ? Nie znoszę jak my wszyscy Ronaldo, ale powiem jedno. Chciałbym, aby na najważniejsze mecze sezonu Messi był tak mocno zdeterminowany do strzelenia bramek jak żelu dziś

2

Panowie i Panie, to co było dziś to namiastka tego co będzie jutro. Jutro będzie prawdziwy kocioł na Vicente Calderon. Chyba zejdę na zawał, bo wiem, że Atletico będzie cisnęło na początku jak Real dziś.

PS: nie pojmuję tej cholernej luki w murze pomiędzy Guilavogim a Naldo.........

0

Też myślę, że dałby na pewno radę, ale myślisz, że pogodziłby się z rolą zmiennika MSN ?

0

A ja właśnie sobie przed chwilą o nim myślałem, że pamiętam jak Barcelona się nim interesowała. Żałuje, że do nas nie przyszedł, bo już raczej nie przyjdzie...

0

http://www.repostuj.pl/post/jaki-fuks

wie ktoś co to za gra ?

0

Byłeś już tam ? Co powiesz o życiu tam ?

1

Mieszkasz tam ? :)

0

Też mam możliwość wylotu ale do USA. Bije się z myślami, bo zastanawiam się czy nie lepiej do Danii. Ważna decyzja życiowa, więc się zastanawiam. Wiadomo, że chciałbym zobaczyć Amerykę, doświadczyć tam życia, kuurrrde.

0



Jakbym widział siebie. Ta piosenka a ja w samolocie... Piękna piosenka, początek przede wszystkim

0

Dobre, super pomysł chłopa :D

1

http://www.earthcam.com/usa/oklahoma/vinita/?cam=route66west

Najdłuższa droga świata na żywo - same pick-upy

0

Pewnie, że czasem brakuje tam piosenek, które na youtubie szybko się znajdzie. Ale ogólnie rzecz biorąc podoba się to mnie ot. Każdy ma swoje zdanie

0

Ja korzystam od roku. Ostatnio szukałem piosenek z gry z dzieciństwa w którą grała chyba większość w moim wieku - San Andreas :)
Jak miło jest posłuchać piosenek, które leciały w radiu gdy się zawalało autostradą albo latało samolotem :D
No i z tej okazji polecam wszystkim kiedyś grającym w gta to. Tak dla wspomnień :

3

Co powiecie o Spotify ? Ja za każdym razem gdy na niego wchodzę to jestem zachwycony. Genialnie, że ktoś to wymyślił, pogrupował. A jako, że jestem fanem muzyki 'wszystko po trochu' to uwielbiam, leżąc już w łóżku, słuchać, szukać nowych piosenek. Pełen relaks :)

0

Ja Korwina lubię za jego szczerość :D

6

Napiszę co już wczoraj pisałem - dam sobie rękę uciąć, że Barcelonka moja, nasza, Wasza zdobędzie mistrzostwo. I stawiam, że i Real i Atletico nie będą wygrywać wszystkich meczy do końca. Ot taką mam wizję :)

1

http://www.earthcam.com/usa/newyork/timessquare/?cam=tstwo_hd

Nowojorczycy wracają teraz z imprez, mało kto z buta leci, same taksóweczki jedna za drugą o 4 nad ranem :D

0

Właśnie... Jestem ciekaw drodzy Użytkownicy jakie jest Wasze zdanie o tej katastrofie ?

6

Chciałbym coś powiedzieć o Pique ale powiedzieliście już wszystko. Jedynie tyle, że naprawdę uwielbiam tego gościa :)

0

Gdyby się nie starali to by zeszli z boiska. Gola strzelić chcieli i było blisko kilka razy, co nie widziałeś może ?

4

Dziękuję Barcelonko moja, że się dziś staraliście, doceniam to. Gdy na swojej drodze spotkacie kamienie, podnoście je, a później zbudujecie z nich zamek. Nic się nie stało, mamy dalej pierwsze miejsce i to jest najważniejsze.
VeB !

0

A ty idź spać

1

D O K Ł A D N I E ! Widać, że się starają i to doceniam

10

Ja tam dam sobie rękę uciąć za to, że Barca wygra Ligę :) i zobaczycie, że będę tą rękę miał

1

Poproszę o bana dla tego pana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?