0

Chillout :))

0

O proszę, no a jednak niespodzianka. Jednak wolność Chłopców z placu broni :) jak dla mnie super. Duży awans. W tamtym roku na 24 miejscu. Jak to dobrze że my wszyscy Polacy zaczynamy cenić wolność. Jest to rzecz bezcenna

0

My też dziękujemy za tą liste prawda PatrychoO ?

0

Nie wiem nie wiem, obywatel teraz, autobiografia była, dziwny świat też. Zobaczymy :D

0

Sam jestem ciekaw ale myślę, że niespodzianki nie będzie

2

No troszkę późno przyszedł mi ten pomysł do łeba, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale :D sam dopiero od 24 miejsca słucham :)

4

To tak dla Was maturzyści jeśli sie nie 'uczycie' to oglądnijcie :)



PS: nie przejmujcie się maturą, bez tego też można żyć. Wielu jest ludzi i zapewne wielu też będzie ludzi którzy bez matury będą żyć lepiej i będą szczęśliwsi niż niejeden po studiach :)

2

Młody Kukiz teraz na trójce śpiewa :D

1

Słucha ktoś również Polski Top Wszechczasów na radiowej Trójce ? :)

0

Pochwalcie się ci którzy obstawiacie, ile najwięcej wygraliście ?

0

Swoją drogą ciekawe kogo kupią Lisy na następny sezon, bo kogoś na pewno

0

Albo mi się wydaje, albo na tym zdjęciu nasz Wasyl ma koszulkę z podpisami zawodników. A nie, jednak nie.

2

Nie jest to wcale głupi pomysł. Mieć takiego jokera w składzie to super sprawa

2

Ma 34 lata a już dwa lata siedzi w Ameryce. Moim zdaniem za szybko zdecydował się na piłkarską emeryturę, bo mógł spróbować swoich sił w takiej Anglii czy chociażby jeszcze pograć w Hiszpanii. Szkoda. Mam nadzieję, że jeszcze wróci

1

Przepiękna sprawa z Leicester. Nie mogę wyjść z podziwu. Pokazali nie tylko klubom i piłkarzom, ale także i NAM, zwykłym ludziom, że trzeba w życiu walczyć i się NIE poddawać. Każdy może stać się bohaterem OD ZERA. Jeśli tylko tego chce...

Życzę Lisom z całego serca obrony Premier League w przyszłym sezonie oraz spotkania w finale LM z Barceloną. I daj Boże, by najlepsi zawodnicy Lisów nie poodchodzili z tego wspaniałego zespołu.
GRATULACJE ! ! !

3

1 maj 1994 - okrążenie do nieba Ayrtona Senny



W ten sam weekend w kwalifikacjach równie okropny wypadek Rubensa Barichello



0

To nie pierwszy tak dobry mecz Saula, może on zamiast Turana ?

2

Dla mnie to się w pale nie mieści, ludzie. Nie ma takiej opcji żeby go sprzedawać. Bardzo liczę na tego zawodnika, bo pokazał że jest niezły. Zaprawdę powiadam Wam : Samper to przyszłość nasza, i nadzieja nasza.

1

W Arsenalu naprawdę grał fajnie

2

Ale co czytasz ?

5

Marzenie by on i Ronaldinho jeszcze choć raz przywdziali koszulkę Barcelony w oficjalnym meczu....

28

Oj Panowie. Nie ma to jak popić ze swoim dziadkiem. Bezcenna sprawa

0

Każdy robi jak chce psze Pana :)

28

http://iv.pl/images/24816728149672554217.png



I bym kur** teraz nie miał ręki

0

Żal po prostu. Ukażcie się ino wyżej wymienieni znawcy..........

1

http://noznapilka.pl/wp-content/uploads/2015/10/Neymar1.png

Brakuje mi takiego Neymara. Gdy był opitolony to naprawdę grał aż miło było patrzeć


13

Mascherano to naprawdę powinien być nasz kapitan w tym sezonie... Jak ja kocham piłkarzy którzy płuca wypluwają dla dobra drużyny...

A patrząc z drugiej strony na Neymara - porażka. I to nie pierwszy mecz a już kolejny niezliczony z rzędu gdy naprawdę nie gra dobrze. Co jest powodem ? Nie mamy pojęcia, ale musi się chłop ogarnąć. Za dużo tego kiwania czasem

1

I ten hymn na koniec bez żadnego udziału kibiców....

0

Dobra, przez te 45 minut panie i panowie - WIERZYMY. I REPEAT : WIERZYMY

0

Och jakie to wymowne. Już wtedy czułem, że to zbyt szybka euforia. Nawet słowa Zidana 'liga jest przegrana' były pochopne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?