FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chillout :))
0
O proszę, no a jednak niespodzianka. Jednak wolność Chłopców z placu broni :) jak dla mnie super. Duży awans. W tamtym roku na 24 miejscu. Jak to dobrze że my wszyscy Polacy zaczynamy cenić wolność. Jest to rzecz bezcenna
0
My też dziękujemy za tą liste prawda PatrychoO ?
0
Nie wiem nie wiem, obywatel teraz, autobiografia była, dziwny świat też. Zobaczymy :D
0
Sam jestem ciekaw ale myślę, że niespodzianki nie będzie
2
No troszkę późno przyszedł mi ten pomysł do łeba, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale :D sam dopiero od 24 miejsca słucham :)
4
To tak dla Was maturzyści jeśli sie nie 'uczycie' to oglądnijcie :)
PS: nie przejmujcie się maturą, bez tego też można żyć. Wielu jest ludzi i zapewne wielu też będzie ludzi którzy bez matury będą żyć lepiej i będą szczęśliwsi niż niejeden po studiach :)
2
Młody Kukiz teraz na trójce śpiewa :D
1
Słucha ktoś również Polski Top Wszechczasów na radiowej Trójce ? :)
0
Pochwalcie się ci którzy obstawiacie, ile najwięcej wygraliście ?
0
Swoją drogą ciekawe kogo kupią Lisy na następny sezon, bo kogoś na pewno
0
Albo mi się wydaje, albo na tym zdjęciu nasz Wasyl ma koszulkę z podpisami zawodników. A nie, jednak nie.
2
Nie jest to wcale głupi pomysł. Mieć takiego jokera w składzie to super sprawa
2
Ma 34 lata a już dwa lata siedzi w Ameryce. Moim zdaniem za szybko zdecydował się na piłkarską emeryturę, bo mógł spróbować swoich sił w takiej Anglii czy chociażby jeszcze pograć w Hiszpanii. Szkoda. Mam nadzieję, że jeszcze wróci
1
Przepiękna sprawa z Leicester. Nie mogę wyjść z podziwu. Pokazali nie tylko klubom i piłkarzom, ale także i NAM, zwykłym ludziom, że trzeba w życiu walczyć i się NIE poddawać. Każdy może stać się bohaterem OD ZERA. Jeśli tylko tego chce...
Życzę Lisom z całego serca obrony Premier League w przyszłym sezonie oraz spotkania w finale LM z Barceloną. I daj Boże, by najlepsi zawodnicy Lisów nie poodchodzili z tego wspaniałego zespołu.
GRATULACJE ! ! !
3
1 maj 1994 - okrążenie do nieba Ayrtona Senny
W ten sam weekend w kwalifikacjach równie okropny wypadek Rubensa Barichello
0
To nie pierwszy tak dobry mecz Saula, może on zamiast Turana ?
2
Dla mnie to się w pale nie mieści, ludzie. Nie ma takiej opcji żeby go sprzedawać. Bardzo liczę na tego zawodnika, bo pokazał że jest niezły. Zaprawdę powiadam Wam : Samper to przyszłość nasza, i nadzieja nasza.
1
W Arsenalu naprawdę grał fajnie
2
Ale co czytasz ?
5
Marzenie by on i Ronaldinho jeszcze choć raz przywdziali koszulkę Barcelony w oficjalnym meczu....
28
Oj Panowie. Nie ma to jak popić ze swoim dziadkiem. Bezcenna sprawa
0
Każdy robi jak chce psze Pana :)
28
http://iv.pl/images/24816728149672554217.png
I bym kur** teraz nie miał ręki
0
Żal po prostu. Ukażcie się ino wyżej wymienieni znawcy..........
1
http://noznapilka.pl/wp-content/uploads/2015/10/Neymar1.png
Brakuje mi takiego Neymara. Gdy był opitolony to naprawdę grał aż miło było patrzeć
13
Mascherano to naprawdę powinien być nasz kapitan w tym sezonie... Jak ja kocham piłkarzy którzy płuca wypluwają dla dobra drużyny...
A patrząc z drugiej strony na Neymara - porażka. I to nie pierwszy mecz a już kolejny niezliczony z rzędu gdy naprawdę nie gra dobrze. Co jest powodem ? Nie mamy pojęcia, ale musi się chłop ogarnąć. Za dużo tego kiwania czasem
1
I ten hymn na koniec bez żadnego udziału kibiców....
0
Dobra, przez te 45 minut panie i panowie - WIERZYMY. I REPEAT : WIERZYMY
0
Och jakie to wymowne. Już wtedy czułem, że to zbyt szybka euforia. Nawet słowa Zidana 'liga jest przegrana' były pochopne