1

A wiecie co ja Wam powiem ? Tak jedziecie wszyscy na Suareza ostatnio, a dzisiaj jakby był to wcale bym się nie zdziwił gdyby coś z niczego ukłuł :)

1

Gościu. Weź mnie nie wkurzaj. Masz pecha, że akurat do Ciebie to pisze, bo jest tu wielu takich jak Ty. Jak masz tu narzekać to weź idź się połóż lulu a nie takie pierdoły cisnąć, że Atletico nas rozjedzie w środę. CO z Ciebie za kibic się pytam ?

0

NO KUŹWA ! Widzieliście jaki kapitalny przerzut ? Gdyby to Ney przejął...

9

Ja pitole. BRAWO NEYMAR, piękny strzał !

0

W drugiej połowie będzie lepiej. Słaby mecz zawsze się trafi. Patrzcie ile ciągneli zwycięstw z rzędu, NIE DA się wiecznie wygrywać. Z każdym kolejnym meczem zwycięskim w tej pięknej serii mówiłem sobie 'z każdym kolejnym meczem jesteśmy bliżej porażki'

15

Mogę Was dobić jeszcze bardziej ? Chodzi mi o tych, którzy już narzekają i marudzą jak panienki. Dedykuję tą ciekawostkę dla was :

Ostatni raz, gdy Barcelona wygrała na wyjeździe na Anoeta (zapomniałem dodać) po tym jak pierwsza straciła bramkę, było w... 1930 roku :)

Więc zastanawiajcie się już nad nowym trenerem i kupujcie Pogbę, bo Turan i Rafinha to nie ten poziom, hahaha

Uwierzcie trochę w swoją drużynę do ..... nędzy.

2

Przestańcie go sprzedawać, ludzie do cholery.

1

Dobrze Arda, cieszy mnie że się wgl znalazł w polu karnym, szczere brawa

0

Szacunek Chłopie, SZACUNEK dla Ciebie. Proszę o więcej takich ludzi na tej stronie.

0

No dobra, fakt, że klątwę Anoeta ciężko będzie dziś odczarować, bo wiem, że to będzie meeeega trudne. ALE pamiętajcie, że nadzieja umiera ostatnia

5

Ludzie przestańcie biadolić kuźwa że kryzys czy coś. Patrzcie jaki mamy mecz przed sobą w Lidze Mistrzów, a poza tym to dopiero POCZĄTEK MECZU. Możemy wyrównać lub strzelić zwycięskiego gola w 93 minucie i 45 sekundzie i wtedy gdzie będziecie do jasnej cholery ?

0

jak już wiedział, że jej nie odzyska to musiał pioruna piorun strzelić, no musiał

0

Mogę wiedzieć cóż to Panie upichciłeś ? :D

0

Ten filmik pokazuje nam żebyśmy otworzyli oczy i nie pozwolili, by ktoś nami sterował

0

O kurde. Głęboki przekaz. Nie wszystko za pierwszym razem rozumiem. Trzeba z kilka razy na spokojnie pooglądać. Dzięki :D

0

Wiem tyle, że świat skrywa wieeele ciekawostek, o których tak prędko się nie dowiemy. A ile takich spraw jest ukrywane i zamiatane pod dywan ? Heh. Zobaczycie w przyszłości

1

http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/bill-cooper-czlowiek-ktory-ujawnil-tajemnice-nwo/3f4skh

Bill Cooper. Pierwszy, który przewidział tę katastrofę. Dwa miesiące po tej tragedii policja go w dziwnych okolicznościach zabiła... Dlaczego ? Bo zbyt dużo wiedział i mówił, że władze manipulują ludźmi. Bill powiedział również ciekawe słowa : 'nie wierzcie jeśli powiedzą, że zrobił to Bin Laden'.

2



11.09.2001

Straszne. Co ci ludzie musieli czuć, zaczynając od tych porwanych w samolocie, również ci co byli w tych dwóch wieżowcach. Co musiał czuć ten który się rzucił z tego wieżowca... Okropne. Ruszają serce te zrywki amatorskich nagrań.

0

Wieczorkiem właśnie fajnie, gdy tam będzie taki już większy ruch. Wczoraj mimo że piątek tak około godziny 5 po południu u nich ruch też nie był niewiadomo jaki duży. Ot jak w dużym polskim mieście co mnie zdziwiło. Polecam popatrzeć na różne inne miasta. Cieszę się, że ktoś się zainteresował :D

0

Gdyby tylko mieć pięniążków trochę to bym je wydał na zwiedzanie tego świata. Bóg stworzył świat dla nas a nie żebyśmy ciągle tylko widzieli dzień w dzień jedno i to samo

1

Dokładnie. Ja też zawsze miałem wyobrażenie, że nieważne o której godzinie tam zawsze pełno ludu. Teraz już i tak się zaczyna ruch. Kiedyś to trafłiem na czwartą rano, to dosłownie dwie taksówki jechały, cisza i spokój tak naprawdę

0

Tu też polecam piękny widok z webkamerki na Nowy Jork ze Statuy Wolności

http://www.earthcam.com/usa/newyork/statueofliberty/?cam=liberty_hd

0

Fajne są te kamerki. Wczoraj oglądalem też dallas w teksasie na tej stronie, też polecam. I wiele wiele innych, popatrz tam sobie na głównej stronie

0

0

Najlepsze jest to, że dodajesz co chcesz a i tak Ci zawsze wyjdzie :)

0

Polecam, ostatnio robiłem. Tylko, że to to raczej na podwieczorek ale jak kto woli, na obiad też pasuje :D

http://www.fitlovin.pl/2013/02/frittata-z-brokulem-i-indykiem.html

2

Nowy Jork na żywo, u nich dzień się dopiero zaczyna

http://www.earthcam.com/usa/newyork/timessquare/?cam=tsstreet

0

Panie, zrób to, nie pożałujesz

http://www.szysza.pl/5446/gotowanie_to_moja_pasja.html

0

Ja to bym raczej jak ten pieseł

http://kwejk.pl/obrazek/1177930/kucharz.html

0

Jak tam Panie wyszła pizza tydzień temu na Gran Derbi ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?