0

Nie dziwi was że Bravo i Masip są razem na lawce ? Może chce ich wpuścić obydwu żeby im medali nie odebrali ?

0

0

Kiedyś Ronaldo się przyznał że nie jest inteligentny, to fakt. Skoro mówi że Khedira jest lepszy od Xaviego, że Pique zazdrości Realowi, hmmmm. No tak, Pique wolałby wygrywać z ogórkami pachołkami 8:0 a zarazem przegrywać najważniejsze mecze sezonu

A no i zapomniałem - zazdrości odpadnięcia z CdR. A jak się już wygra Copa del Rey to :



http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/07/21/article-2699838-1FD7994700000578-833_634x938.jpg

0

Kiedy będzie pani coming out z przyjacielem z Maroka ?

0

Byłbym chętny do 'zagracia' :D

0

może zagramy ? Na czym grasz ?

0

Jak byłem młodszy to grałem do 09. Później przerwa, grałem w fife 13, i teraz 16. Zawsze lubię grać takim właśnie przeciętnym składem (przeciętny tylko na kartach) albo dobrym składem. Ale nie bardzo dobrym, takie coś mnie nie jara. Lubię taki skład mało oklepany

0

Chce Wam się pochwalić moją drużyną w ultimate team, wczoraj się nie udało tym podzielić, dziś już tak. Powiem Wam, że gra mi się nimi genialnie. Filozofia La Masii też zachowana bo narazie w żadnym meczu nie miałem mniejszego posiadania piłki xd

http://www.futhead.com/16/squads/5688949/

0

Komentarz usunięty

6

Pokora ludzie pokora. Nie nauczył Was tego jeszcze futbol ? Patrzyłem rano i cały dzień z niedowierzaniem na komentarze, że pewna wygrana, że oni bez formy. Ja tam jestem zadowolony z remisu, całkiem serio.

0

On zabija tę drużynę od środka. Popatrzcie na Jamesa, on nie wie chyba czy ma się cieszyć czy płakać razem z ronaldo bo to nie krysztianu strzelił gola tylko kolega z brazzersów. Dajcie ludzie spokój z tym ronaldo, on się kończy. (mam nadzieję)

0

Ja pieprze. To przechodzi ludzkie pojęcie. Nie wyobrażam sobie jak się muszą czuć piłkarze realu mając takiego idiote w składzie, ludzie

0

Zaletą dla Realu z wyrzucenia z CdR jest więcej sił na pozostałe mecze, no ale triplete to oni już nie dostaną :D

5





Polecam pooglądać tym którzy są zaciekawieni światem :) Później możecie sobie wybrać różne jego filmiki, dużo ich ma ciekawych.

0

Chciałoby się zobaczyć coś więcej, coś ciekawego, nadzwyczajnego tak na żywo

0

Tak sobie myślę teraz odbiegając od naszego głównego śmiesznego tematu (:D), i powiem Wam, że dopiero teraz sobie uświadamiam powoli, że Vidal i Turan już za miesiąc będą mogli grać. Będzie to ogromne wzmocnienie. Vidal - ta szybkość, i też dobre utrzymanie się przy piłce, no a Turan to Turan.

4

Masakra jak grzeje z osasumy hahah

16

*.* kocham patrzać na takowe oceny naszych grajków

1

Ile ja bym dał, żeby Rafinha tylko wrócił do formy którą zaczynał budować przed tym cholernym wślizgiem buca Nainggolana... Obawiam się, że to może być już inny Rafinha, ale nadzieja umrze ostatnia.

0

o kurde belllla

19

Najśmieszniejsze z wczorajszego meczu a zarazem satysfakcjonujące było pokazywanie Ronaldo i te jego wąty po każdej naszej bramce, buahahaha

1

Co do kapitana grzmota perfekta

https://i.imgur.com/iWKad22.jpg

2

Tak jeszcze do Ronaldo - ciekawe co mu teraz w tej główce siedzi po takim sromotnym laniu i jego 'perfekcyjnym' meczu, hmmmm. Myślę, że z takim przeciągiem w uszach raczej nic. Dlaczego przeciągiem w uszach ? A no nigdy nie zapomnę jak chyba w 2010, czy 2011, powiedział że Khedira jest lepszy od Xaviego. ha

0

Powiem Wam, że Roberto to jest dla mnie zaskoczenie sezonu. Po 2 meczach nie wierzyłem że rzeczywiście ma taką formę, wolałem spokojnie czekać czy naprawdę będzie tak grał w każdym kolejnym meczu. I co ? Przemiła niespodzianka, której by się nikt nie spodziewał jeszcze rok temu. Roberto gra kapitalnie i chciałbym żeby to on grał najczęściej w pomocy jeśli ma tak dalej grać. Wieeeelki + dla Sergiego, jestem nim zachwycony

3

Powiedzcie mi jak to jest - od pewnego czasu wszyscy chcą iść na studia, brną w to. Nawet ci co lecieli na dwójach. Tylko po co ? Nie lepiej zrobić teraz jakiegoś zawodu ? Bo ich będzie coraz mniej jeśli będzie tak dalej szło. I najgorsze jest to, że większość, albo chociaż połowa idzie na te studia 'bo tak trzeba', bo tak wszyscy robią.



Studia nie są najważniejsze i te magistry przed nazwiskiem. Jeśli ktoś potrafi w życiu kombinować, i dobrze kombinować, to będzie żył - dobrze żył i to bez studiów.



A Wy co o tym sądzicie ?

(pozwolę sobie jeszcze zacytować co wczoraj napisał Robertinho : "studia to tylko dodatek")

2

Może Arabia ?

0

Polecam Państwu przeczytać to, abyście i Wy byli świadomi. Wiem, że to długie, ale wystarczy jak chociaż troche to muśniecie.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Kto-naprawde-stoi-za-fala-migrantow-szturmujacych-Europe,wid,17860501,wiadomosc.html

2

"Wszystko co powinieneś wiedzieć o ISIS a czego nie powiedzą ci media :

W czasie konferencji grupy 20 najpotężniejszych państw świata Putin mówił dziennikarzom: "Mam przykłady bazujące na naszych danych, finansowania różnych oddziałów Państwa Islamskiego przez osoby prywatne. Te pieniądze, jak ustaliliśmy, pochodzą z 40 krajów i niektórzy członkowie G-20 są wśród nich".

Rosyjski prezydent mówił również o czarnym rynku ropy naftowej na której zarabia terrorystyczny kalifat. Putin oświadczył, że demonstrował innym przywódcom G-20 zdjęcia satelitarne konwojów cystern przewożących ropę dla ISIS, które liczyły sobie 4-5 kilometrów."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?