1

A może Dongou ? xD

0

W takiej sytuacji w jakiej jesteśmy teraz to by najlepiej ściągnąć z wypożyczenia Halilovicia. Chociaż tyle, a tak wiele

0

I to Messi... Nasz najważniejszy gracz. Straszne co się dzieje. Muszą nam pozwolić zarejestrować Turana. Brak mi już słów. Naprawdę nie wiem co może się nam jeszcze przytrafić w tym sezonie. Jakieś cholerne fatum.

1

A może taki zimny prysznic się teraz przyda naszym piłkarzom ?

0

To fakt. Rzadkością jest widok Ter Stegena z piłką w rękach po obronionym strzale

4

Barcelona nie zagrała fatalnego meczu. Wszystko było w miarę ok, ale to CELTA zagrała KOSMOS po prostu. Dawno nie widziałem drużyny tak grającej, po prostu dalej szukam szczęki...
Z drugiej zaś strony dawno nie widziałem tak FATALNEJ gry w obronie Barcelony. Płakać się chciało. Ten błąd Pique.......

0

'Dziękuję pan żeromeł' hahahaha dobry gościu

0

Miejjjmy ogromną nadzieję, bo w tym sezonie coś plaga na nas spadła...

2

Nasza ławka wygląda teraz tak
Masip, Bartra, Adriano, Munir, Sandro, Mathieu
Koniec.
Plus do tego pewnie ktoś z Barcy B, jestem ciekaw kto to będzie

6

0

Nawet się ludzie nie łudźcie, choćbyśmy nie wiadomo jak prosili, to i tak zrobią ci na górze na przekór nam. Jestem pewien.

0

Ciekawe jak szczęśliwym musi być Rakitić, bo gdyby Rafinha wszedł minute, dwie później, to Chorwat by teraz przeżywał to co Rafihna. Miałem takie nadzieje, ze to tylko będzie 6 tygodni. Nadzieja umarła. Oby wrócił w takiej formie jaką prezentował obecnie. Ah...

0

Patrzcie, nawet w Fifie odwzorowali dobrze dzisiejsze zachowanie Ter Stegena

4

Komentarz usunięty

3

Boże, jak ja bym chciał, żeby Rafinhi nic groźnego jednak nie było. Na teraz gdy nie gra ani Turan ani Vidal, to on jest kapitalnym uzupełnieniem i do ataku i do pomocy a teraz ? To jest straszne. Daj mu Boże zdrowia, niech wraca raz dwa, bo bardzo go lubię

0

Aha, no bywa i tak

3

Dlaczego ? ?

2

Fajnie by było gdyby taki drugi Puyol wyrósł z naszej szkółki, toż to marzenie

0

Śmiem powątpiewać w takież oto rozwiązanie w styczniu

1

Och, Babik, Suareza cenie o wiele bardziej od Ibry, po prostu tak fajnie powspominać. Prawdę mówiąc, zresztą mówić nie muszę, bo to jest fakt - Suarez to najlepsza 9 na świecie. Wiem, że gdy kiedyś odejdzie, będę patrzył z utęsknieniem na jego grę, strzały, to co zrobił z City, PSG, Bayernem i ten gol w finale LM. Tego się nie zapomina. Uwielbiam go. Niech gra u nas jak najdłużej

3

Naszło mnie na wspomnienia ze Zlatanem w roli głównej


0

Wiem, wiem, ale tak dla śmiechu można :)

17

OFFTOP : tak znalazłem przypadkowo XD

https://instagram.com/p/60-0gOwzRW/

0

Daj spokój, aż dziwne dla tej strony jakie pustki xd
wczoraj też to zauważyłem

20

Patrzcie jaka cisza na stronie gdy szkoła się zaczęła, szok

19

Oficjalnie : Pierwsze dzwonki zabiły, lekcje się zaczęły ;D

14

50

Hahah, patrzcie na nogę Rafinhi w momencie strzału Vermalena

https://vine.co/v/eIeOhd9jpOQ
- jak niegdyś Dariusz Wdowczyk podczas meczu Legii wymachiwał nogami xd

0

Dawno się tak nie ucieszyłem z gola, brakowało mi tego. Brawo Verma ! :) aż się wzruszyłem :D

2

Gumbau na ławce, Samper chyba nie zasłużył, szkoda :( Mocno ofensywna dziś ławka nieprawdaż ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?