FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A może Dongou ? xD
0
W takiej sytuacji w jakiej jesteśmy teraz to by najlepiej ściągnąć z wypożyczenia Halilovicia. Chociaż tyle, a tak wiele
0
I to Messi... Nasz najważniejszy gracz. Straszne co się dzieje. Muszą nam pozwolić zarejestrować Turana. Brak mi już słów. Naprawdę nie wiem co może się nam jeszcze przytrafić w tym sezonie. Jakieś cholerne fatum.
1
A może taki zimny prysznic się teraz przyda naszym piłkarzom ?
0
To fakt. Rzadkością jest widok Ter Stegena z piłką w rękach po obronionym strzale
4
Barcelona nie zagrała fatalnego meczu. Wszystko było w miarę ok, ale to CELTA zagrała KOSMOS po prostu. Dawno nie widziałem drużyny tak grającej, po prostu dalej szukam szczęki...
Z drugiej zaś strony dawno nie widziałem tak FATALNEJ gry w obronie Barcelony. Płakać się chciało. Ten błąd Pique.......
0
'Dziękuję pan żeromeł' hahahaha dobry gościu
0
Miejjjmy ogromną nadzieję, bo w tym sezonie coś plaga na nas spadła...
2
Nasza ławka wygląda teraz tak
Masip, Bartra, Adriano, Munir, Sandro, Mathieu
Koniec.
Plus do tego pewnie ktoś z Barcy B, jestem ciekaw kto to będzie
6
0
Nawet się ludzie nie łudźcie, choćbyśmy nie wiadomo jak prosili, to i tak zrobią ci na górze na przekór nam. Jestem pewien.
0
Ciekawe jak szczęśliwym musi być Rakitić, bo gdyby Rafinha wszedł minute, dwie później, to Chorwat by teraz przeżywał to co Rafihna. Miałem takie nadzieje, ze to tylko będzie 6 tygodni. Nadzieja umarła. Oby wrócił w takiej formie jaką prezentował obecnie. Ah...
0
Patrzcie, nawet w Fifie odwzorowali dobrze dzisiejsze zachowanie Ter Stegena
4
Komentarz usunięty
3
Boże, jak ja bym chciał, żeby Rafinhi nic groźnego jednak nie było. Na teraz gdy nie gra ani Turan ani Vidal, to on jest kapitalnym uzupełnieniem i do ataku i do pomocy a teraz ? To jest straszne. Daj mu Boże zdrowia, niech wraca raz dwa, bo bardzo go lubię
0
Aha, no bywa i tak
3
Dlaczego ? ?
2
Fajnie by było gdyby taki drugi Puyol wyrósł z naszej szkółki, toż to marzenie
0
Śmiem powątpiewać w takież oto rozwiązanie w styczniu
1
Och, Babik, Suareza cenie o wiele bardziej od Ibry, po prostu tak fajnie powspominać. Prawdę mówiąc, zresztą mówić nie muszę, bo to jest fakt - Suarez to najlepsza 9 na świecie. Wiem, że gdy kiedyś odejdzie, będę patrzył z utęsknieniem na jego grę, strzały, to co zrobił z City, PSG, Bayernem i ten gol w finale LM. Tego się nie zapomina. Uwielbiam go. Niech gra u nas jak najdłużej
3
Naszło mnie na wspomnienia ze Zlatanem w roli głównej
0
Wiem, wiem, ale tak dla śmiechu można :)
17
OFFTOP : tak znalazłem przypadkowo XD
https://instagram.com/p/60-0gOwzRW/
0
Daj spokój, aż dziwne dla tej strony jakie pustki xd
wczoraj też to zauważyłem
20
Patrzcie jaka cisza na stronie gdy szkoła się zaczęła, szok
19
Oficjalnie : Pierwsze dzwonki zabiły, lekcje się zaczęły ;D
14
https://pbs.twimg.com/media/CNxX0-DVEAAAl9e.png
'Welcome back, De Gea' :D
50
Hahah, patrzcie na nogę Rafinhi w momencie strzału Vermalena
https://vine.co/v/eIeOhd9jpOQ
- jak niegdyś Dariusz Wdowczyk podczas meczu Legii wymachiwał nogami xd
0
Dawno się tak nie ucieszyłem z gola, brakowało mi tego. Brawo Verma ! :) aż się wzruszyłem :D
2
Gumbau na ławce, Samper chyba nie zasłużył, szkoda :( Mocno ofensywna dziś ławka nieprawdaż ?