FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wiecie jakie to piękne uczucie włączyć na fula na wieży HYMN BARCELONY, podczas gdy u sąsiada impreza, kupa ludu i wszyscy za Juve ? Właśnie tak miałem przed chwilą. CUDNE UCZUCIE, JESTEM Z NICH DUMNY
8
OFICJALNIE : BARCELONA DRUGI RAZ W HISTORII ZDOBYŁA TRYPLET
0
No ale wiesz, żeby udowodnili wszystkim jacy są, bo przecież to taki mecz...
5
Chciałbym, żeby Messi razem z Suarezem i Neymarem pokazali coś po czym ludzie będą zbierać szczęki z podłóg
1
Niezwykle ważne jest by strzelić drugą bramkę i POTWIERDZIĆ przewagę
1
Niesamowite. W końcu tak daleko doszli. Jak na nich patrzę, na Xaviego który OSTATNI RAZ dziś może założyć koszulkę Barcelony, to naprawdę nie mogę sobie wyobrazić by to przegrali
0
Ludzie, jakiego ja mam stresa...
0
A najlepsze że teraz zamiast studia chociażby to rozmowa z kardynałem Nyczem
14
KUŹWA. Wyobraźcie sobie, że nagle Wam się dekoder spalił. No, tak mi się właśnie stało. Zostaje jedynka i słuchanie biadolenia Żewłakowa, no ale jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma i to jeszcze w takim dniu !
0
:D
7
jak ja usłyszę ten hymn Ligi Mistrzów to po prostu....
0
Ależ ja oczekuję tego meczu... Jutro o 20.45 się wyłączam całkowicie by podziwiać mój ukochany Klub, i co by się nie stało, to za ten sezon jestem z nich bardzo, oj baaaaaaarrdzo dumny
2
Nie wiedziałem, że Pitbull grał w Barcelonie
2
Wolałem i życzyłem mu żeby zagrał, bo chciałem by siły były po równo, żeby nie było zaraz biadolenia że oni osłabieni a my nie i tralalala
0
Dokładnie, ja też jej dzisiaj cały dzień słucham, a najbardziej to tego refrenu...
22
Nie śmiejmy się z Beniteza, Mathieu nie nauczył Was jeszcze pokory ? Z niego też się wszyscy śmiali jak przychodził, i ja również szczerze mówiąc. A on nam strzelił jakże ważne gole z Realem i Celtą...
0
No ma rację Panowie, ja bym go widział u nas, kiedyś z Rafinhą mogliby fajny duet stworzyć
1
Bartomeu rok temu :
'Alexis nie jest na sprzedaż'
więc lepiej nie wierzyć takim wypowiedziom
0
Przeżyłem bardzo rozstanie z Puyolem, teraz też i z Xavim. Obaj kapitanowie i legendy Barcelony DOSŁOWNIE. Będzie mi ich brakować...
Ciekawe czy Iniesta dalej pozostanie pierwszym kapitanem jak myslicie ?
0
https://x.com/hashtag/madametussauds?src=hash
Nie uważacie, że zrobili Messiego trochę na takiego mongoła albo kazacha ?
1
Wyobrażacie sobie wygrać trochę kasy, i zamieszkać tam w hotelu tak w dniach finału Ligi Mistrzów ? Widzieć ich z bliska itp
11
nie wiem czy ktoś o tym już pisał, ale Jordi Alba obiecał, że jeśli Barcelona wygra Ligę Mistrzów to zgoli się na łyso xd
źródło : via md
3
Tak jak dziś patrzyłem na Xaviego i wspominałem sobie te lata z nim na boisku, to mi się przypomniało jak kiedyś tuman pan CR11 powiedział, że Khedira jest od niego lepszy. Haha. To było potwierdzenie, że solarium mu mózg wypaliło
0
Buta wiąże przeżywający drugą młodość Alves ^^
0
TAK TAK TAK, darłem się z ojcem jak durni, COŚ NIESAMOWITEGO, cóż to był za mecz, stresowałem się bardziej na nim niż na wszystkich tegorocznych maturach razem wziętych. Nie zapomnę tego dnia do końca życia, tak jak 6 lat temu gola Iniesty ! Coś pięknego, gdy Messi strzelił pierwszego gola wszystkie emocje ze mnie zeszły, Boże
1
Jak się cieszę ! W końcu
0
Co do Realu i ich gry - zobaczycie, że i tak oni przejdą do finału, jakimś fuksem jak to u nich, ale przejdą ^^
Dzisiejszy mecz to po prostu wyczekiwane przeze mnie już od tygodnia. Coś niesamowitego jak się oczekuje tego meczu, o matko i córko
0
Kiedyś to naprawdę były piosenki, z opowiadań rodziców, z ich zdjęć, z filmów, widzę jakie to musiały być piękne czasy. Człowiek czuł się naprawdę wolny. A teraz...
5
No ale powiedz mi jedno, na cholere w tej maturze są takie zadania, które mi gówno się przydadzą w życiu ? Szkoła powinna uczyć rzeczy, które się w życiu przydadzą, no ale...
0
Matko, jutro matma...