0

Jeżeli to prawda, że Puyol zakończy całkowicie swoją karierę, będe mega zadowolony. Nie chciałem żeby taka legenda jak Puyi miałby grać gdzieś indziej niż na Camp Nou. Jego miejsce jest tu, już na zawsze

0

Wcale się nie zdziwię jeśli tak będzie. Bądźmy obiektywni, mają realne szanse na to

1

Nie łudźcie się, że skoro Valencia z nami wygrała to i z realem wygra. Aczkolwiek optymistą można być, jak najbardziej ;)

4

Nie... To jest niemożliwe. Niech to będzie durny sen. Byłem pewien, że z Tito wszystko w porządku, a tu dziś rano dowiedziałem się że jest w stanie krytycznym. Miałem nadzieję, ale cały wieczór nie może do mnie dotrzeć ta cholernie smutna wiadomość i wiem że długo jeszcze nie dotrze. Smutna dla nas wszystkich, bo pokazuje że w walce z nowotworem czasami jesteśmy bezradni... Cieszmy się każdą chwilą w naszym życiu, poświęcajmy naszym ukochanym bliskim jak najwięcej czasu, tak byśmy byli zadowoleni z naszego życia. Niech się cieszy każdy - bogaty czy biedny. Najważniejsze jest to jakim człowiekiem jesteś, jaką masz duszę. Pieniądze to nie wszystko - tak często zapominamy o tym w dzisiejszym świecie. Z pieniędzmi nie umrzemy ani z naszym bogactwem, zapamietajcie to.

2

Dać mu jeszcze 10 milionową podwyżkę to na pewno zechce mu się biegać ;) mam dość oglądania Messiego człapiącego po boisku, jest to dla mnie żenujące gdy nie widzę braku zaangażowania. Jestem w stanie wybaczyć porażkę jak najbardziej, ale tylko wtedy gdy zaangażowanie wygląda tak jak piłkarzy Atletico. Messi od jakiegoś czasu co chwila człapie po boisku i cieszę się że w końcu taka żałosna statystyka wyszła na jaw

0

Costa chyba nie ma żelazka w domu ;)

0

Ok, ale tak jak tu wiele osób pisze, ktoś chce zniszczyć Barce od środka. Komu by przyszło do głowy żeby nagle posprawdzać transfery Barcelony ?

0

To jest jakaś kpina ! Przeczuwam że pan 'święty' Florentino Perezik macza w tym palce. Dlaczego by nie sprawdzić transferów Realu, PSG, City ? Przecież to takie kluby w których na bank są przekręty. Nie mogę w to jakoś uwierzyć. W najważniejszym momencie transferowym dla nas, mamy taki zakaz ? To jest chore. Potrzebujemy na gwałt bramkarza i obrońcę a tu...

0

Jestem cholerrrnie ciekaw tego meczu, cholerrrnie. Będzie to trudny mecz, ale jeżeli Iniesta będzie w swojej formie z meczów z City czy Osasuną to o wynik się nie martwię

0

Mimo wszystko, choćby Barcelona spadała do Segundy i tak bym ją dalej kochał, za te wszystkie szczęśliwe lata, za to że mnie tak uszczęśliwiali swoimi sukcesami. Tęsknię za wygraną w Lidze Mistrzów, ale jestem cierpliwy, mogę czekać.
Visca el Barca !

0

Tak jak wielu z Was tutaj mówi, jest tu potrzebne niesamowite odświeżenie tego składu. Gracze są wypaleni, Guardiola wiedział już o tym 3 sezony temu. Chciał sprzedać m.in. Alvesa, który najlepsze lata gry ma właśnie za sobą. Szczerze ? Zawsze życzę mojemu Kochanemu Klubowi najlepiej, jestem z nim na śmierć i życie, ale... Dobrze było by zająć 3 miejsce w lidze, żeby dotarło do zarządu że tu coś jest nie tak, że potrzeba zmian. Bo nie oszukujmy się - tu potrzeba całkowitego przemeblowania składu rodem z sezonu 2007/2008 gdzie niegdyś wiodący grę, Ronaldinho i Deco odeszli. Takiego ruchu potrzeba też teraz. W szkółce mamy naprawdę zdolnych zawodników, ich trzeba wprowadzać. Wracają Rafinha i Delofeu. Na sprzedaż definitywnie Afellay, Dos Santos, Cuenca, Tello, którzy nie udowadniają że zasługują na grę w granatowo bordowych barwach. I myślę, że co jak co ale Alves w letnim okienku powinien odejść, TERAZ ! Bo jeśli usłyszę że będzie grał do końca kontraktu i później odejdzie za darmo to szlag mnie trafi panowie. To już by była lekka przesada. Nie jesteśmy darmowym sklepem do jasnej cholery. Myślę że Mascherano też powinien odejść do swojego trenera Beniteza, do Napoli. To już jest 30-latek, a formy to znaleźć nie może. Zastanawiam się też nad Busquetsem. Czy nie uważacie że to jego brak formy jest też przyczyną słabych meczów ? Możecie się ze mną nie zgodzić ale myślę że sodówka uderza mu do głowy. Wyobrażacie sobie taką wymianę z City - Yaya Toure do nas, a Busquets w stronę przeciwną ? Marzenia nie bolą, ale właśnie Yaya jest głodny sukcesów, byłby dla nas idealny. Nie wspomnę o obrońcy których powinniśmy kupić nawet dwóch, plus do tego jakaś typowa dziewiątka, jak niegdyś Samuel Eto'o. (można włączyć Dongou do 1 składu)

0

Puyol powiedział, że nie widzi siebie jako trenera ?
Kapitanie, proszę, zmień zdanie. Nadajesz się do tego jak nikt inny

0

http://www.nike.com/pl/en_gb/c/football/magista
Co powiecie na temat tych nowych korków ? Nie uważacie, że to już przesada żeby tak kombinować z tym robieniem niby 'skarpety' ?

0

Carlesie mój, nasz. Ja wiem że ta decyzja była w końcu nieuchronna, ale przyprawiłeś mnie o łzy w oku swoją decyzją bo ja nie wyobrażam sobie Barcelony bez Ciebie. Nikt Ciebie nie zastąpi, nikt. Jesteś wyjątkowym i jedynym takim piłkarzem dla mnie, który tak bardzo się poświęcał klubowi, który przenigdy się nie poddawał i zawsze walczył do końca. Jesteś moim autorytetem...
Panowie, czułem po kościach że Puyol zdecydował się odejść. Czułem to po tym wspólnym obiedzie piłkarzy. Bo widziałem też w meczu z Almerią, po strzeleniu gola Puyola, dosłownie KAŻDY z piłkarzy cieszył się i podbiegł do niego, więc już wtedy przyszło mi na myśl że coś jest na rzeczy. No cóż. Takie życie, czas przenika a nic nie trwa wiecznie. Mój ulubiony piłkarz i niezastąpiony El Capitano odchodzi ze swojego ukochanego klubu... Nie dociera to do mnie.

0

Haaaaaa, ludzieee ! Kto by pomyślał że zakończymy ten arcyważny mecz z City z CZYSTYM KONTEM ! Niesamowite jak dla mnie. Świetny Valdes, świetny Pique, wszyscy świetni. Zapamiętajmy datę 18 lutego 2014 roku. To dziś zamykamy mordy wielu niedowiarkom i hipokrytom jak pan the special five :) a rewanż w dniu rocznicy pamiętnej Remontady z Milanem i cudnej wygranej 4:0... Pamiętacie ten dzień ? 12 marzec 2013 roku. Teraz rewanż w ten sam dzień, nie pogardziłbym wynikiem 4:0 :)
Brawo Barcelono !

0

Dokładnie tak, dokładnie, zgadzam się w 100 procentach

0

Ludzie ! Nareszcie ktoś to głośno powiedział...

0

I również oczywiście Montoyi mi brak, bo Alves to ja już nie wiem co robi w tym pierwszym składzie.

0

Bardzo się cieszę że Messi na ławce ! Tylko szkoda mi Bartry, który już kolejny raz na ławce siedzi...

0

Griezmann eksploduje w końcu swoim talentem :) było by pięknie jakby został drugim Ludoviciem Giuly ale mamy już dość skrzydłowych. Chyba, że w lecie odeszli by Tello, Afellay, to wtedy może być niezłą opcją

0

Ten filmik idealnie pasuje do tego tekstu... Oglądnijcie, łza w oku się kręci


0

Afellay, Tello, Montoya i co najgorsze - Puyol

0

Dokładnie. Trzeba zwrócić uwagę na ostatnią formę Pedro, Alexisa i Cesca. Grają bardzo dobrze. Takiego trenera chciałem, który właśnie nie patrzy na nazwiska, ale na to jak grają

0

Brawo Martino ! Brawo ! Widać, że potrafi posadzić ich obu na ławce, nie boi się, a to jest ważne

0

2:15 najlepszy moment

0

Cieszę się, że liczy na Afellaya

0

Szkoda mi tego Afellaya. Bardzo bym chciał go jeszcze choć raz zobaczyć w barwach Barcy i wtedy ocenić jak się spisuje

0

Zostało 15 minut... Już pewnie ubiera korki :)

0

Messi już się pewnie zbiera do Barcelony ! :)

0

Tęsknię za jego grą, za jego golami... Ale mam nadzieję, że wyleczy tą kontuzje i nie będą go już żadne urazy nękać. Na mecz z City musi być już w najlepszej formie. Musi wtedy pokazać pazur. Niech się kuruje tyle ile potrzeba, by znów nie było odnowienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?